Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
50-75 kişilik klanlar olsa bir nebze mantıklı olabilirdi, hızın art arda güzel gelmesi olumlu bir gelişme olmuş.İsteklere biraz da olsa önem veriliyor ama yabancı sunucuların 4 kıtasının toplamının tr de tek kıtayı doldurmadığını düşünürsek dayatılan sayılar konusunda saçma bir politika izleniyor. Zaten oynamayacağım bir dünyaydı, 600 700 kişi girecek ekiplere üzülmedim ama 25 kişi de gerçekten az.Onun haricinde w69 da önüne geçmeye çalışılan durum aile klanlarıydı şuan 2 ay geçmiş ilk 25 deki 20 klan pıtır klanı demek ki bazı şeylerde değişiklik yapılması lazım.

1645820651930.png
1645820661182.png
1645820687819.png
https://fr73.guerretribale.fr/page/settings - 10 Kişi
https://nl84.tribalwars.nl/page/settings - 7 Kişi

Deneyenlerin sonuçlarını görelim. Onu da yaparız.
Örnek verdiğiniz dünyaların oyuncu sayılarıyla Tr de en az talep gören dünyalardan birinin oyuncu sayısı oranlamasını yukarıdan yapabilirsiniz aynı pencereden bakmayı mantıklı bulmuyorum.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
32094 adlı eklentiyi görüntüle

Yine çok bilmişlik yaparak açtığınız 2. ayı bile dolmamış w69'un hali ortada. Sorsan w69'da aile klanlarını önlüyordunuz, adil ve savaşın olacağı bir dünya olacaktı. Oyunu katletmeye devam, kime neyi kanıtlıyorsunuz acaba :D :D
Aile klanlarını önlüyoruz diye bir iddiamız olmadı. Oyuncu karakterini biz değiştiremeyiz. Biz dünya ayarlarını belirlemekle yükümlüyüz. Nasıl oynayacağını, ne şekilde davranacağını oyuncu seçmektedir. Mesela Aile bireye çok iyi bir eğitim ve ahlak verir ancak buna karşılık kişi geleceğini kendi belirler. Çünkü esas olan bireyin davranış gelişimidir. Devletler suçları engellemek için yasalar belirler, polis gücü kullanır ancak bireyin yine de bu kurallara uyup uymaması konulan yasaların ve güvenlik güçlerinin değil, kişinin kendi gelişim süreci dahilindedir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
@Mr.Storm yağmasız dünya açıyorsanız eğer pre işi olmamalı çünkü dengeleri çok bozacaktır
İstediğiniz kadar hammadde üretimini arttırsanızda bunun sebebi normal bir oyuncu hiç bir şey basmadan madenleri 30 a getirmesi 1 ay sürecekse preli oyuncu bunu hem süre kısaltarak hem pazardan ham alarak 10 günde yapacak rakamlar örnektir bu world paran varsa kaparsın gibisinden olmuş bence ya premium özellik kaldırılsın siz kaldıramayız demişsiniz ama yurt dışında kapanıyorsa burada da kapanır veya yağma ve temizleme gibi özelliklerin aktif edilmesi lazım

Gomtan35

Yasaklı
50-75 kişilik klanlar olsa bir nebze mantıklı olabilirdi, hızın art arda güzel gelmesi olumlu bir gelişme olmuş.İsteklere biraz da olsa önem veriliyor ama yabancı sunucuların 4 kıtasının toplamının tr de tek kıtayı doldurmadığını düşünürsek dayatılan sayılar konusunda saçma bir politika izleniyor. Zaten oynamayacağım bir dünyaydı, 600 700 kişi girecek ekiplere üzülmedim ama 25 kişi de gerçekten az.Onun haricinde w69 da önüne geçmeye çalışılan durum aile klanlarıydı şuan 2 ay geçmiş ilk 25 deki 20 klan pıtır klanı demek ki bazı şeylerde değişiklik yapılması lazım.

32095 adlı eklentiyi görüntüle
32096 adlı eklentiyi görüntüle
32097 adlı eklentiyi görüntüle

Örnek verdiğiniz dünyaların oyuncu sayılarıyla Tr de en az talep gören dünyalardan birinin oyuncu sayısı oranlamasını yukarıdan yapabilirsiniz aynı pencereden bakmayı mantıklı bulmuyorum.

bizim galiba bakış penceremiz küçük millet yabancı swlere bakarken en iyiyi seçer bizde en kötüyü seçiyoruz aynı türkiyeyi küçük ülkelerle kıyasla Ma gibi o yüzden hep küçük düşünüyoruz galiba :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

32095 adlı eklentiyi görüntüle
32096 adlı eklentiyi görüntüle
32097 adlı eklentiyi görüntüle

Örneği anladıktan sonra "saçma" dediğiniz yorumlamayı yaparsanız daha iyi olur. Farkındaysanız herhangi rakamsal ya da verisel bir karşılaştırma yapılmadı. Açılan dünyalara örnek verildi. Ve en doğru olan yol; "denenip veriler elde ediltikten sonra uygulanabilir" argümanı kullanıldı. Yani öyle sallama bir yol izlenmedi.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
@Mr.Storm yağmasız dünya açıyorsanız eğer pre işi olmamalı çünkü dengeleri çok bozacaktır
İstediğiniz kadar hammadde üretimini arttırsanızda bunun sebebi normal bir oyuncu hiç bir şey basmadan madenleri 30 a getirmesi 1 ay sürecekse preli oyuncu bunu hem süre kısaltarak hem pazardan ham alarak 10 günde yapacak rakamlar örnektir bu world paran varsa kaparsın gibisinden olmuş bence ya premium özellik kaldırılsın siz kaldıramayız demişsiniz ama yurt dışında kapanıyorsa burada da kapanır veya yağma ve temizleme gibi özelliklerin aktif edilmesi lazım
Okuduğumuzu anlayalım: "Standart bir özellik". Bu kaldıramayız anlamına sizin için gelse dahi bizim için gelmemektedir.

Gomtan35

Yasaklı
Örneği anladıktan sonra "saçma" dediğiniz yorumlamayı yaparsanız daha iyi olur. Farkındaysanız herhangi rakamsal ya da verisel bir karşılaştırma yapılmadı. Açılan dünyalara örnek verildi. Ve en doğru olan yol; "denenip veriler elde ediltikten sonra uygulanabilir" argümanı kullanıldı. Yani öyle sallama bir yol izlenmedi.

sayın.Modum anket yapma şansınız var.Mı böyle durumlar için

Berserker KTG

Kılıç Ustası
Dünya özellikleri gayet güzel.
Aşiret ile oynayan biri olsaydım genel olarak ben de beğenmezdim tabii : d
Bu kadar dert etmeyin ya , ister istemez yay falan atarsınız belki.
Hiç bir özellik sizi 300+ kişi dünyaya sokmaya engel olamaz beyler, sakin. : d

Durum
Konu yanıtlara kapalı.