W69 Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

sersereM

Kılıç Ustası
Dünya vs şaman

Kendiniz bütün dünyaya yay attınız. Bu da demek oluyor her kıtada da savaşmayı göze aldınız.
Şimdi bütün dünya bize karşı birleşti siz hepiniz biz tek demenin çokta bir anlamı yok.
Kaçınılmaz bir şey bu. Hangi kıtada kim kendi arkasında bir klan oluşumu ister.
Zaten bunu isteyerek kendiniz yaptınız.

Kendiniz bütün dünyaya yay attınız. Bu da demek oluyor her kıtada da savaşmayı göze aldınız.
Şimdi bütün dünya bize karşı birleşti siz hepiniz biz tek demenin çokta bir anlamı yok.
Tmm

ATAKAN ADAK

Kılıç Ustası
Yön secimi olmadigi dünyada isteyerek yay atmak peki

Tarahyalı

Acemi
Zaten dünyada oynayanların 1/3 ü şaman. Bir ara 30 un üzerinde klanınız vardı. Yay atmasanız bile tüm dünyaya savaş açmamak için kendinizi yemek zorunda kalırdınız.

Zaten dünyada oynayanların 1/3 ü şaman. Bir ara 30 un üzerinde klanınız vardı. Yay atmasanız bile tüm dünyaya savaş açmamak için kendinizi yemek zorunda kalırdınız.
:D :D :D :D

Tamamen eğlence amaçlı girdiğim dünyada Oyun başı ben mavideydim samanla hiç bir bağlantım yoktu herkes pitira rakipti. Şimdi tüm dünya sırt vermiş birbirine Şaman olmuş dertleri. Şaman klanı gerçekten övgüyü hak ediyor. Saman gidincede sis yersiniz birbirinizi sonuçta 25 kişi ile bitecek bu dünya

Y A M A T O

Okçu

Tamamen eğlence amaçlı girdiğim dünyada Oyun başı ben mavideydim samanla hiç bir bağlantım yoktu herkes pitira rakipti. Şimdi tüm dünya sırt vermiş birbirine Şaman olmuş dertleri. Şaman klanı gerçekten övgüyü hak ediyor. Saman gidincede sis yersiniz birbirinizi sonuçta 25 kişi ile bitecek bu dünya

Ogün Bey sakin olur musunuz biraz lütfen?

Tarahyalı

Acemi
profesyonel oyunculardan değilim, ara ara oynadığım güzel bir oyun. Ama diğer dünyalarda da bir klanın tümünün oyunu kapattığını hiç görmedim. Ama şu anda üyesi bulunduğum klan oyuncularından hak edenlerin oyunu kapatacağına inanıyorum. Ben olurum veya olmam en azından birlikte mücadele ettiğimiz bir arkadaşım olsun yeter. Yeme muhabbetine gelince klan içinde aç gözlü insan görmedim daha. Şimdiye kendilerini belli ederlerdi olsalardı. Övgü noktasına gelecek olursak, dışardan bir gözle savaş başarıları sonrası karar verilecek bir durum bence. Şaman a olan ümitler kesilmeye yakın düşman çokluğundan şan elde etmeye çalışmakta saçma geliyor. Eğer şaman klanlarının ve üyelerinin sayısı az olmuş olsa bu düşman çokluğu etki edebilirdi bence

sersereM

Kılıç Ustası

Kimsenin derdi şaman veya başka klan değil. Herkes haritasının gereğini yapıyor. Övgüyü şaman da dahil olmak üzere oyuna emek veren herkes hakediyor.