The Champions Vs Victory or Valhalla

Mertkrdss

Baltacı
Ben durumu eleştirmedim hala bu konuları konuşanlar için söylüyorum benim için farkeden bir durum yok oyundan zevk alıyoruz. Eğerki kaybedersek kalanlar düşünür bu konuyu ama niyetimiz yok :)
Yapılanı desteklemiyorum bu arada , sadece sizin klandaki bazı oyuncuların forumda çok fazla ego kastıgını , şöyle yaparım böyle yaparım dedigini gördügüm için irite oldum.. vefa ve gölgeyi anlarım bu savaşa en başından beri müdahil olmuşlardı zaten de baba ve lofanın düşene bir tekme de biz atalım politikası hoş olmamış.

Freaky

Casus
Yapılanı desteklemiyorum bu arada , sadece sizin klandaki bazı oyuncuların forumda çok fazla ego kastıgını , şöyle yaparım böyle yaparım dedigini gördügüm için irite oldum.. vefa ve gölgeyi anlarım bu savaşa en başından beri müdahil olmuşlardı zaten de baba ve lofanın düşene bir tekme de biz atalım politikası hoş olmamış.
Taraflı bir bakış açınmı var acaba bireysel oyuncular aralarında atışıyor tabiki birbirlerine atar gider yapıyorlar iki klanda büyük oyuncu sayısı fazla.
Baba düşene tekme atmıyor aslında en başından beri champsle olduğu belliydi.
Lofa buraya yeni katıldı fakat düşen yok tekme yok burası daha önemli op bizim için başarılı geçti gelen köy sayısı alınan köy sayısına göre %10 civarı pasif oyuncunlardan ağırlığı düştü.
Minimum 600 köy diyorum yanlışım olan düzeltebilir haritada bir değişiklik göremedim tekrardan tebrik ederim.
Özellikle vefa ekibi OP en başarılı tarafıydı Fatih hariç herkesin eline sağlık.

ucemdem

Mızrakçı

Irite olmayin hocam kendi aramizda dostca atisiyoruz :D