Hüküm'den HWG'ye Oradan ÇÖP'e

XXMIV

Kılıç Ustası
Ciddi birşey söyleyeyim başarısız hüküm-hwg yönetimi yüzünden insanlar oyun bile oynayamadılar boşuna zamanını buraya harcamış oldular bu gerçekten çok üzücü. Dalga geçiyor diyeceksiniz belki ama gerçekten çok üzücü.

HydRaJr

Kılıç Ustası
Ciddi birşey söyleyeyim başarısız hüküm-hwg yönetimi yüzünden insanlar oyun bile oynayamadılar boşuna zamanını buraya harcamış oldular bu gerçekten çok üzücü. Dalga geçiyor diyeceksiniz belki ama gerçekten çok üzücü.

katılıyorum böyle olacağını bildiğim için pek uğraşmamıştım , şaşırtmadılar. :)

beowulf21

Okçu
Yazanların çoğu olaydan bağımsız karakterler:) dun sosyetik denen şahıs savasi açtığı anda bi baktık fake atmaya korkan adamlardan 1500.2000 saldiri geliyir sonra sosyetik denen şahıs hukum klanina hükmünü geciremeyin ce salsiri adeti saatlik azaldı.guzel bir laf vardır başkasının ipi ile kuyuya girilmez (aslinda demek istediğim başka bisi soz anladiniz ) .konudan konuya atlıyoruz ama değişen bisi olmuyor demem o ki bu maydonoz klani ne haritalar gördü kipkirmizi ve bir şekilde cikti oradan.simdi bulmuşuz sizin gibi rakip VUURA VURA geleceğiz haberiniz olsun

tunahan5566

Casus
Benim anlamadığım nokta Hüküm klanına Maydonozun Legacye yaptığı gibi bir hareket yapmamış olmamıza rağmen bazı Hüküm oyuncularının hala Maydonoz aşığı olmaları :)

Maydonozu sevin bende seviyorum .

beowulf21

Okçu
Benim anlamadığım nokta Hüküm klanına Maydonozun Legacye yaptığı gibi bir hareket yapmamış olmamıza rağmen bazı Hüküm oyuncularının hala Maydonoz aşığı olmaları :)

Maydonozu sevin bende seviyorum .

Maydanoz , Legacye ne yaptı afedersin tam olarak anlatır mısın ? Dökül bakalım seviyorum dan kastın Maydanoz a dünya kapattırmamak gibi mi :)

tunahan5566

Casus
Maydanoz , Legacye ne yaptı afedersin tam olarak anlatır mısın ? Dökül bakalım seviyorum dan kastın Maydanoz a dünya kapattırmamak gibi mi :)

Yani öncelikle oynadığım klanın dünya kapatmasını isterim tabi :) ne yapim size köyleri peşkeş çekip gideyim mi ?

Legacy oyuncularının bir kısmının bize attığı mesajlar belli . Ben böyle bir anlaşma tarzı görmedim bu oyunda . Legacy düşmeden önlerine 1 kami opu yapsanız belki de şu an birlikte dünya kapatmaya yürüyordunuz . Siz size köyleri verenler hariç kalanları da vurup almayı veya rızaları da dışında olsa köylerini vermelerini istediniz. İçiniz rahatsa benlik zaten hiç problem yok :) Bu zamana kadar hep sonuna kadar savaştım her zaman da sonuna kadar savaşırım . Silinirsek yenildik deriz silinmezsek kazandık ilk defa oynamıyoruz bu oyunu.

Seyanora123

Hafif Atlı
noldu kanka istediğini alamadığın için mi bu kadar sinirlisin :) gerçekten mertçe ve karakterinle savaşsaydın senin bu dünyayı kapatmana izin verirdim ama sana ve türevin pars klanına dünya falan yok , uğraşın durun silinmenizi izleyip hesap sileceğim. şuana kadar hiç bir klana düşmanlık beslemedim tek bir klan hariç o klan kendini biliyor , gerçekten gelip güzelce iletişimde bulunsaydınız sohbetimizi muhabbetimizi etseydik tanışsaydık kaynaşsaydık yanınızda bulunurdum belki ama arkadan iş çevirmekle olmuyor bu işler. alın o yönetimdeki arkadaşınızı da başınıza çalın , görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış :D başka bir wde görüşücez hepsiyle iyi forumlar.

Senin çapın nede dünyayı Kimin kapatıp kapatmayacağına etki ediceksin sen olmasan maydonoz dünyayı kapatamazdı falan zannediyorsundur sen hatta mükemmel hamlelerinle dünyayı eslnin elinden alıp maydonoza hediye ettin demi :)

GlockBey

Acemi
Yani öncelikle oynadığım klanın dünya kapatmasını isterim tabi :) ne yapim size köyleri peşkeş çekip gideyim mi ?

Legacy oyuncularının bir kısmının bize attığı mesajlar belli . Ben böyle bir anlaşma tarzı görmedim bu oyunda . Legacy düşmeden önlerine 1 kami opu yapsanız belki de şu an birlikte dünya kapatmaya yürüyordunuz . Siz size köyleri verenler hariç kalanları da vurup almayı veya rızaları da dışında olsa köylerini vermelerini istediniz. İçiniz rahatsa benlik zaten hiç problem yok :) Bu zamana kadar hep sonuna kadar savaştım her zaman da sonuna kadar savaşırım . Silinirsek yenildik deriz silinmezsek kazandık ilk defa oynamıyoruz bu oyunu.
Tunahan forumdaki başarını keşke oyunda da görebilseydik. Legacy klanı oyunu bırakma kararı aldığında oyuncuların bi kısmı köylerini bize bıraktı bi kısmı esl’ye saldı bi kısmı tarafsızdı devam etmek istedi. Devam etmek isteyen oyuncuları biz toplamasak esl toplayacaktı ne yapsaydık eslnin toplamasını mı bekleseydik? Aynı muhabbet yakın geçmişte sessiz bölgesinde oldu, sessiz köylerini hüküm’e salmasına rağmen vura vura o bölgeyi tam anlamıyla klanımıza kattık şu an haritanı açıp baktığın zaman aynı şekilde diplomasimiz olan köyler hariç, eslde kalan legacy köylerini de vura vura klanımıza katmış olduğumuzu göreceksin. Sizin foruma yazmak için harcadığınız süreyi biz oyuna harcıyoruz bu yüzden kaybettiğimiz savaş yok.
Konudan çok sapmadan hüküm klanlarına geçmiş olsun diyorum, tolga denilen arkadaş yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta önce bizim dc’de “abi biz 90’s e vurucaz, sizinle diplomasimizi bozmak gibi bi düşüncemiz yok” diyordu bugün görüyoruz ki 90’s, esl ve tolganın son omurgasız hamlesi de işe yaramadı. Bu saatten sonra eğlenmenize bakın, dün de söyledim atı alan üsküdarı geçti, klasik 16 maydonoz klanına hayırlı olsun. :)

tunahan5566

Casus
Tunahan forumdaki başarını keşke oyunda da görebilseydik. Legacy klanı oyunu bırakma kararı aldığında oyuncuların bi kısmı köylerini bize bıraktı bi kısmı esl’ye saldı bi kısmı tarafsızdı devam etmek istedi. Devam etmek isteyen oyuncuları biz toplamasak esl toplayacaktı ne yapsaydık eslnin toplamasını mı bekleseydik? Aynı muhabbet yakın geçmişte sessiz bölgesinde oldu, sessiz köylerini hüküm’e salmasına rağmen vura vura o bölgeyi tam anlamıyla klanımıza kattık şu an haritanı açıp baktığın zaman aynı şekilde diplomasimiz olan köyler hariç, eslde kalan legacy köylerini de vura vura klanımıza katmış olduğumuzu göreceksin. Sizin foruma yazmak için harcadığınız süreyi biz oyuna harcıyoruz bu yüzden kaybettiğimiz savaş yok.
Konudan çok sapmadan hüküm klanlarına geçmiş olsun diyorum, tolga denilen arkadaş yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta önce bizim dc’de “abi biz 90’s e vurucaz, sizinle diplomasimizi bozmak gibi bi düşüncemiz yok” diyordu bugün görüyoruz ki 90’s, esl ve tolganın son omurgasız hamlesi de işe yaramadı. Bu saatten sonra eğlenmenize bakın, dün de söyledim atı alan üsküdarı geçti, klasik 16 maydonoz klanına hayırlı olsun. :)

Tunahan forumdaki başarını keşke oyunda da görebilseydik. Sadece burayı cevaplamak istiyorum.

İstediğin zaman teke tek atabiliriz başarılarına güveniyorsan :D

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Ve emin ol biz size bir kaç beden büyük geliriz :)

Öncelikle aklının almadığı her şeye "Hüğğ içimizde truva var, yetkimi verin hüğğğğ" demen postunu beğenen insanlar dahil herkesi gülümsetiyor :D

Maydanoza karşı bir ton köy verdiğimizi görüp "Ey ESL, 90's 'i bize salın çünkü zor durumdasınız" diyebileceğini sandın. Senin gibi olsaydık biz de "tamam, sonra da maydanoza gelirsiniz demi abi ehe ehe" falan derdik. Ama "Vurabilirsin, siliniriz ama vuranları da sağ bırakmaz 2 opa temizleriz" dedik, şirazen kaydı savaş çıkarmaya çalıştın, onu bile beceremedin ban yedin orduların geri döndü =) Kendi klanında bile ciddiye alınmadığın bir ortamda sana 10 dakikamı ayırdığımız için bize kurduğun şu cümleleri sonuna kadar hak ediyoruz

20 30 köy verince yetkileri devredip kaçan birinin bedenine yetecek kadar kilom var, sen ölçünü söyle hele =)

Opacity***

Okçu
Benim klanım bu hale düşse klan arkadaşlarımdan özür diler sessizce giderdim. Sayende dünya da olmayanlar bile bu rezilliğe şahit oldu başlığı açarak ne umuyordun onu merak ediyorum...

HydRaJr

Kılıç Ustası
Senin çapın nede dünyayı Kimin kapatıp kapatmayacağına etki ediceksin sen olmasan maydonoz dünyayı kapatamazdı falan zannediyorsundur sen hatta mükemmel hamlelerinle dünyayı eslnin elinden alıp maydonoza hediye ettin demi :)

ahadgahsahshdh gerçekten öyle biliyor musun , senden alıp maydonoza veriyorum dünyayı saçma sapan hamleleriniz yüzünden. maydonozun oyuncularıda forumda eminim %70i ilk benim vurup vurmayacağımı sormuştur. iyi silinmeceler dünya sonuna kadar izliyorum sizi rezilliklerinizi , klandan bağımsız olarak.

ChrisJ

Yasaklı
Birine yetki verdiniz ve o kişi aslında sizin için oynamıyormuş. Kendi başına başka klanlarla görüşüp, bir klan savaşına sizin haberiniz olmadan dahil oluyor. Klan üyeleride bu savaşa katılmıyor ve yetkili klan adını çöp mü yapıyor. İlk defa böyle birşey okuyorum. Bir yandan üzücü bir yandan başka ülkeye kaptırmadığımız için sevindirici
la berkayyyyyyy :D