The Champions Vs Victory or Valhalla

Th0mas Shelby

Mızrakçı
Pattes klanı kim diye baktım da, adamların 700k puanı var. vov ve champs’ta tek başına 700k olan oyuncular varken, yok pattes de düşman, pattes de bize saldırıyor vs demek büyük acizlik, yapmayın etmeyin:)

Artı olarak pattes klanı vov ve champs arasında ayrım gözetmiyorsa, her iki klana da saldırıyorsa helal olsun demek düşer. 700k puanla iki büyük ekibe saldırmak cesaret ister. Hoş twstast üzerinden bakınca genelde champs’tan köy almışlar, vov göremedim o başka.

Herkese başarılar:)

Puan kısmına katılıyorum hocam. Ben arkadaşlar bela olmadan bir tur vuralım dedim ama klanımızın öncelikleri farklı. Yani arkadaşları bize vuruyor diye suçlayamam bu oyun sonuçta. İsteyen istediğine saldırabilir. Ben arkadaşların Vov klanıyla SA olduğunu düşünüyorum. Ya da müttefik. Müttefik değiliz diyor, eyvallah saygı duyarım. Ancak onlara da vuruyoruz ifadesi pek gerçeği yansıtmıyor. Klanlarının tüm kamileri bizim bölgeye geldi. Zaten köy de aldılar.

Arkadaşımız ayrıca, ince bir davranış gösterdiklerini ve bölgeye Vov vurduğu için vurmadığını söyledi ancak şu an onlar vurduktan sonra Vov vuruyor :) Yani bölgeyi iki klanda birlikte vuruyor. Tekrar belirteyim bunları bir bahane olarak belirtmiyorum. Eğer dışarıdan takip edenler varsa bilgileri olsun, bölgede hangi klanlar savaşıyor bilsin diye.

Yani köyleri iç içe iki klan var, Vov hiçbir şekilde Pattes'i vurmuyor, Pattes'te vov'u vurmuyor. Pattes bize saldırıyor, Vov'da bize saldırıyor durumu olduğu için de haritada, ikisini bence beraber renkledirebilirsiniz dedim. Ortada bu kadar net deliller varken, ya işte biz oraya da vuruyoruz buraya da vuruyoruz diye gereksiz duyara gerek yok bence.

Saldıran rakipler puanına savunana rakipler puanına bakılırsa da çok da ağlayan bir klan olduğumuz söylenemez bence. Ki en çok kesim yaptığımız op olan yılbaşı opunda başka bir klanda savunduk opu. Klan şu an kayıtlarda yok. Klanımızın tüm oyuncuları, tüm sınır bölgesinde kendisinden kat kat fazla köy sayısına sahip klanla hiçbir klandan savunma desteği almadan mücadele ediyor.

Pattes klanı da güzel bir op yaptı. Kısa bir süreden gece 3'te yakın köylere kami ve misleri çıktılar. Dediğiniz gibi çok az köyleri ve puanları olsa da, tüm yoğunluğumuzu ve stratejimizi Vov'a yoğunlaştırdığımız bir dönemde bu opu ansızın yaptıkları içinde gerekli önlemleri alamadık. Haritaya baktığınız da bölgede biraz yalnız kalmış olduk. Biraz fırsattan istifade diyebiliriz yani. Ancak bunların hepsi oyunun içinde olan şeyler. Sonuçta bizi arkamızdan vurmadılar. Haritaya girdiler, net bir şekilde yayıldılar, bize geleceklerini de belli ettiler. Ellerine sağlık.

Ben sadece herşey bu kadar ortadayken gereksiz bir şekilde biz Vov'la da savaşıyoruz sizle de, ne var bunda demelerine gerek yok bunu bilin istedim.

Teşekkürler.

Th0mas Shelby

Mızrakçı
Ek olarak aklıma gelen başka bir delili, dünyayı takip eden tüm oyuncuların dikkatine sunmak isterim.

Pattes klanı k34'te yer alan bir klan ve Vov'a da vurduğunu iddia ediyor. Ancak Op için seçtikleri köylerim bile iddiamı güçlendirecek niteliktedir. Benim 442|383 civarında bulunan blok köylerime gelmezken, hemen yakınında bulunan 439|387 öbeğime op yapmışlardır. 4 köyüme yoğun bir şekilde saldırıda bulunmuşlardır. Yani resmen, Vov ile sınır paylaşımı bile yapılmış olduğu ortaya çıkıyor bence. Şu an gelmediği köylere Vov tarafından yoğun kami gelmektedir. Pattes'e ara yaptığım köylere de Vov gelmektedir.

Bu kadar net bir ayrım bile, iki klanın beraber hakaret ettiğini düşündürecek ayrımlar olduğunu düşündürmektedir.

Teşekkürler

Freaky

Mızrakçı
Siz tüm dünya ile görüşürken bende Pattesteki arkadaşlarla görüştüm.
Kendileri bölgelerine göre oyun oynamak istediklerini tarafsız kalıp haritalarını kurmak istediklerini söylediler.
Bizde saygıyla karşıladık fakat önlem alıp önüne set çektik.
Buda harita okumakla alakalı bir durum kendileri daha 60k puandayken ciddiye alıp görüşmek istedik.
Bu duruma önlem onlarak set çekmeyen klan yönetimini iğnelemelisin.
Sen o bölgede VOV klanını vuramayıp op yapamazsan mantıklı olan zayıf olan bölgeye vurup sınır itmek olurdu dimi Pattes açısından.
Kendi OP takip ettiklerini söylüyor burdan yakalaman gerekliydi.

Buraya yazmak istemiyorum ama gerçekten boş muhabbetler bunlar Champs Gölge,lofa,baba,vefa,çukur,castle klanlarıyla görüşüyor konuşmaya gerek var mı bunları gerçekten.
Oynumuza bakalım.

Infected Mushro0m

Mızrakçı
Champs den herhangi biri ;

A aaa hiç olur mu canım. O istatistikler gerçekleri yansıtmıyor.
Bana komik gelen tek şey var, istatistik konusunda hava atmanız. Gayet başa baş giden bir savaş var ortada, forum algısına gerek yok. Oyun başı Champs klanının kurduğu baskıyı , yılbaşı sonrası (savaş ilanı sonrası ) Vov klanı püskürtüp durumu eşitledi. Daha çok uzun bir savaş var önümüzde heyecana gerek yok. Sadece şunu söyleyebilirim Vov klanının ayağa kalkabileceğini düşünmüyordum beni yanılttınız , emek verenleri tebrik ederim eğlenceli bir savaş oluyor. Savaşta başarılar...
1642659899126.png

Infected Mushro0m

Mızrakçı
Ek olarak aklıma gelen başka bir delili, dünyayı takip eden tüm oyuncuların dikkatine sunmak isterim.

Pattes klanı k34'te yer alan bir klan ve Vov'a da vurduğunu iddia ediyor. Ancak Op için seçtikleri köylerim bile iddiamı güçlendirecek niteliktedir. Benim 442|383 civarında bulunan blok köylerime gelmezken, hemen yakınında bulunan 439|387 öbeğime op yapmışlardır. 4 köyüme yoğun bir şekilde saldırıda bulunmuşlardır. Yani resmen, Vov ile sınır paylaşımı bile yapılmış olduğu ortaya çıkıyor bence. Şu an gelmediği köylere Vov tarafından yoğun kami gelmektedir. Pattes'e ara yaptığım köylere de Vov gelmektedir.

Bu kadar net bir ayrım bile, iki klanın beraber hakaret ettiğini düşündürecek ayrımlar olduğunu düşündürmektedir.

Teşekkürler
Bu konuya da yorum yapmak istiyorum "istatistik adam" olarak.
1642661834056.png
1642661885866.png

Ephersus

Çaylak
20.01.2012

İstatistikler

SıraİsimFethedilen köylerKaybedilen köylerSaldırırken yendiğin rakiplerSavunurken yendiğin rakipler
1İttifak1569922.467.23531.267.843
2Rakip9915616.213.40534.424.262
Hocam yanlız bizim dağılan klanımız bide savasdan once aldigimiz 31 tane köy vardı bu istatistik gerçeği yansıtmıyor
Bana komik gelen tek şey var, istatistik konusunda hava atmanız. Gayet başa baş giden bir savaş var ortada, forum algısına gerek yok. Oyun başı Champs klanının kurduğu baskıyı , yılbaşı sonrası (savaş ilanı sonrası ) Vov klanı püskürtüp durumu eşitledi. Daha çok uzun bir savaş var önümüzde heyecana gerek yok. Sadece şunu söyleyebilirim Vov klanının ayağa kalkabileceğini düşünmüyordum beni yanılttınız , emek verenleri tebrik ederim eğlenceli bir savaş oluyor. Savaşta başarılar...
Savaş ilanı dedinde aklıma Eren Yeagerin savaş ilanından Will Tyburu yemesi geldi bi ara youtubede izle o sahneyi

Lv TİRAN

Mızrakçı
Net istatistik atılmasını beklerdim, hoş olmadı..
Savaş açıldıktan sonra ki süreç önemlidir öncesinde açabilirdiniz ama yılbaşını bekleyip savaşı siz açtınız şimdi istatistikler doğru değil diye kaç gündür boş bir muhabbet yapıyorsunuz kendinizi böyle mi kandırıyorsunuz madem bu kadar önemliydi istatistik erken açabilirdiniz

Infected Mushro0m

Mızrakçı
Savaş açıldıktan sonra ki süreç önemlidir öncesinde açabilirdiniz ama yılbaşını bekleyip savaşı siz açtınız şimdi istatistikler doğru değil diye kaç gündür boş bir muhabbet yapıyorsunuz kendinizi böyle mi kandırıyorsunuz madem bu kadar önemliydi istatistik erken açabilirdiniz
biz de kardeşimle pes oynarken yenildiği maçları ısınma sayıp yendiği maçtan başlatıyoruz kapışmayı güzel oluyo .