Sado vs w66

Ryuzzaki

Acemi
30414 adlı eklentiyi görüntüle

Ama UZULMEYIN ben buralardayim, Mutios abimden ogrenecegim cok sey var.

muti malı 1-tile.jpg

Alleyyküümm Selammm oğluuumm benimmm :D

Kul hakkı yiyicilerin selamını pek almıyorum normalde sana torpil geçtim ;;)

ek olarak senden çektiğim 1 m hamla ben zararımı tolare ederim sen biraz bekleme süresine gir yallaaaaaah

2 gün girmedik bir yerleri oynamaya başlamış illa gelip tokmağı vurmak gerekiyor :D :D

%25 odaklanıyorum oyuna rakip sensin diye kolay oyun :dddddddddddd

Mutios

Yasaklı
Ryuzaki balonu patladı galiba :D
30421 adlı eklentiyi görüntüle

Alleyyküümm Selammm oğluuumm benimmm :D

Kul hakkı yiyicilerin selamını pek almıyorum normalde sana torpil geçtim ;;)

ek olarak senden çektiğim 1 m hamla ben zararımı tolare ederim sen biraz bekleme süresine gir yallaaaaaah

2 gün girmedik bir yerleri oynamaya başlamış illa gelip tokmağı vurmak gerekiyor :D :D

%25 odaklanıyorum oyuna rakip sensin diye kolay oyun :dddddddddddd

Saldıranların isimleri niye yazmıyor sen değilmisin yoksa:D:D:D:D

Mutios

Yasaklı
30411 adlı eklentiyi görüntüle

Selamun aleykümmmmm amccccccaaaaaamın oğluuuuuuu
BOMBO$ bir adam..... Abisinden ogrenmeye calistida , beceremedi puhahahahahaha

30412 adlı eklentiyi görüntüle

30413 adlı eklentiyi görüntüle
30415 adlı eklentiyi görüntüle

Duyanlara veya GORENLERE nakit odulu verilecektir.​
30420 adlı eklentiyi görüntüle

SELAMUNNNNNNNNN ALEYKUMMMMMMMMMM AMCAAAAMINOGLUUUUUUU
oyun biliyor gibi yazmışsın ya o yüzden attım bunları yaklaşınca nasıl korkudan saldırmaya başladınız ama

hani havlayan kopek ısırmazdı hahahahahahahahah

Başkalarının raporlarını paylaşmış gelip sana kıyamammmmm ben :D :D

Mutios

Yasaklı
manipülasyon denemeleri vol 2112421

Niye kenkssssssssss ölenler senin askerler değil mi başkalarının raporlarını paylaşmış diyorsun puahahahahahah

Düzgünce paylaşsana raporların ismi görünücek şekilde :D Olm vücut ısın kadar İQ sahibisin neyin manipülasyonundan bahsediyorsun :D Esiyodun gürlüyodun oyuncuydun falandın :D Basit player

Ryuzzaki

Acemi
Düzgünce paylaşsana raporların ismi görünücek şekilde :D Olm vücut ısın kadar İQ sahibisin neyin manipülasyonundan bahsediyorsun :D Esiyodun gürlüyodun oyuncuydun falandın :D Basit player

ingilizcede büyük i yok, vücut ısın kadar iq sahibi olsaydın da keşke forumda kendini böyle tokatlattırmasaydın :D :D

olum senin 1 gram gururun var mı ki gelip burda tüm olan bitene rağmen güle oynaya yazabiliyorsun.

ağladığın her dakika gülücüklü post atınca sinirlerini aldırmış olmuyorsun milleti yeme içine işledim senin hayatsız ;) :D :D

Ryuzzaki

Acemi
@Ryuzzaki Oyun bittti sığıntıcığımmmm. Yallah hadi kolay dünyaya serkan abilerinin kanatları altına :D Basitsin vasatsın ve kolaysın :D Yarın 010 isimli köyüne dikkat et 0 çiftlikle gezmeyesin :D

oğlum benim basit olan sensin sen milletin altında tüm dünya oynadın mordorla başlayan hikayeniz zorba ve alayın maşası olmanızla devam etti kendine yediremediğin için forumda şaklabanlık yapıyorsun la yazık yazık daha dün komik diye klan kurup alaydan destek çekiyordunuz harbiden komiksiniz puahahah :D :D :D

Mutios

Yasaklı
1637174870452.png
1637174915629.png
Yağma demişken :D :D :D
1637174944449.png

Örnek almaya çalıştı kamil :D
1637174968971.png

Kudurma belirtileri :

1637174989508.png

başarı olarak gördüğü raporu :D Gece girdim evine bebenin :D

1637175066262.png

@Ryuzzaki Sen sadece pre kasabilirsin :D :D Yalllllllllllllah kolay dünyaya serkan abiciğinin yanına :D (Paylaştığın raporları ismiyle payllaş pls ezo tyy puhahahah ) çıldırrr

Ryuzzaki

Acemi
30422 adlı eklentiyi görüntüle
30423 adlı eklentiyi görüntüle
Yağma demişken :D :D :D
30424 adlı eklentiyi görüntüle

Örnek almaya çalıştı kamil :D
30425 adlı eklentiyi görüntüle

Kudurma belirtileri :

30426 adlı eklentiyi görüntüle

başarı olarak gördüğü raporu :D Gece girdim evine bebenin :D

30427 adlı eklentiyi görüntüle

@Ryuzzaki Sen sadece pre kasabilirsin :D :D Yalllllllllllllah kolay dünyaya serkan abiciğinin yanına :D (Paylaştığın raporları ismiyle payllaş pls ezo tyy puhahahah ) çıldırrr

senin benim normal girdiğim dünyada esamen okunmaz la attığı rapora bak gece bonusunda kendini kestirdiği rapor hahahahahahahahahahahah

ben senin adına utanıyorum cnm isimleri kapatıyorum ama sen tokmakcılarını ifşa ediyorsun beklenen hareketler kudurmaya devam et :D :D :D :D

Mutios

Yasaklı
senin benim normal girdiğim dünyada esamen okunmaz la attığı rapora bak gece bonusunda kendini kestirdiği rapor hahahahahahahahahahahah

ben senin adına utanıyorum cnm isimleri kapatıyorum ama sen tokmakcılarını ifşa ediyorsun beklenen hareketler kudurmaya devam et :D :D :D :D

010 isimli köyüne hemen klanının forumuna gir ve yaptığın gibi sav dilen :D Yoksa yarın içtima meydanın bile kalmayacak bak sana peşinen söylüyorum :D koşşşşşşşşşşşşşşş abin geliyo sav bul çabukkk. Ha foruma halen bakanlarvarsa tabi :D