ÇUKUR

arsizbirprens

Mızrakçı
fafafafaf.jpg

Çukur Klanı dostlarımız ile Klasik 14 oyun dünyasın da kurulmuş olan bir klandır.
Klanımızda bulunan oyuncuların hepsi daha önce aynı klanda oynamıştır sadece klan ismi olarak yeni bir oluşum diyebiliriz.

Klanımız bir oyun için saygısını, sevgisini kaybetmemiş kişilerden oluşmaktadır.
Dünya kapatırız diye %100 bir iddaa'mız yok, sırf bu iddia'ya girip world sonuna doğru bir başka klana sığınmamak için kesin bir dille illa dünya kapatırız demiyoruz ;)
Çünkü sıkıldığımız da her an hesapları silebiliriz veya bir başka klan'a çok fena yenilebiliriz :)
Her ne olursa olsun ilerleyen zaman da ansızın yeni bir oyun dünyasın da tekrardan çıkıp gelebiliriz :)

Her ne kadar Rahmetli İdris Koçavalı'dan müsade anlamasak ta klan ismi için, her birimiz birer Yamaç Koçavalı, Cumali Koçavalı gibi olamasak ta,
ÇUKUR BİZİM EVİMİZ diyebiliriz :D

W68 dünyasın da oynayan tüm klan ve tüm oyunculara başarılar dileriz..

bilgiç

Milis
Klan ismini değiştirdiniz diye kurtulabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Çöp tayfa, arkadaş olarak ekle bütün klanı yanıma ışınlat barbar köyü lazım:)
Kardeş istediginize inanabilirsiniz özellikle seni hiç inandıracak halim yok biz çukur klanı adı altındayız geriside umrumda degil şahsen sendede nasıl bi kuyruk acısı varmış arkadaş gnrls sana ne yaptıysa :):);)

Hep aynı hikaye "kuyruk acısı" :D
Ne kuyruk acım olacak sizin gibi boş beleş kasılmış köyleri kaptırmak istemiyorum, gelin kafanıza tekrar vurayım w63'te kaç günlüktünüz. Çeyrek porsiyonlar sizi.

Aaa lütlen kendi hakkını yeme en cok aglıyan sensin neyse kardeşim benimle bi sorunun yok benimde seninle ve o zamanki klanınla ben sadece buraya gnrls olmadıgımızı yazdım iyi akşamlar sana
Kimin ne olduğu biliniyor, canını sıkma. Ağlamak konusu açılmışken w63'ü çabuk unutmuşsun. Senin o ağlamaklı mesajlardan haberin yok galiba. Yine burada aynısı olur, o zaman ağlamayı tekrar hatırlatırım.=)
Çeyrek porsiyonlar depo basın, depo basmakla uğraştırmayın hadi.

bilgiç

Milis
Kimin ne olduğu biliniyor, canını sıkma. Ağlamak konusu açılmışken w63'ü çabuk unutmuşsun. Senin o ağlamaklı mesajlardan haberin yok galiba. Yine burada aynısı olur, o zaman ağlamayı tekrar hatırlatırım.=)
Çeyrek porsiyonlar depo basın, depo basmakla uğraştırmayın hadi.
Ben pek polemige girmem oyunumu oynar keyfime bakarım ama maşallah sen oyundan cok kelime yapıyorsun burda daha fazla uzatma istersen işine bak benim sadece gördügüm her postta agladıgın :)