W66’nın en adam gibi adamcığından kesitler

texasrony

Yasaklı
"Sen kendini biliyorsan, bil ki kendini bilmezlerin söyledikleri anlamsızdır. Unutma; gereksiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır." Aytmatov

Mutios

Yasaklı
Ben Savage klanından Texasrony. Çıkacak olan savaş için atıp tutan arkadaşlardan en az tüm köylerime 1500 er kami bekliyorum. Lafla peynir gemisi yürümez. Hadi bakalım. ( 1 aydır girmiyorum. Benim için önem arz etmeyen savaşlara ) Hahahahhaa
Bu dünyada oynuyorsanız eğer alayınıza gider ulan ;);););)
"Sen kendini biliyorsan, bil ki kendini bilmezlerin söyledikleri anlamsızdır. Unutma; gereksiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır." Aytmatov

Memati IRAK’ta racon kesiyor sahnesimi

texasrony

Yasaklı
Nininini girk. Abi möyümü aldılar abi..

''Hiç bise olmuyo ben kavgada bıçaklandım hissetmedim kavgaya devam ettim sonra baktım cocuk 2 3 kere daha soktu o zaman ayıktım yine de kavgaya devam ettim sjsjsjjssj zaten 30 40 sn sonra bacağında hissizlik oluşuyo otamatik yere düşüyon istemsizce yani bıçaklaninca pek bişey olmuyo ama iyileşme süreci biraz sancılı'' Maşallah canım :p

HapazCı.

Okçu
''Hiç bise olmuyo ben kavgada bıçaklandım hissetmedim kavgaya devam ettim sonra baktım cocuk 2 3 kere daha soktu o zaman ayıktım yine de kavgaya devam ettim sjsjsjjssj zaten 30 40 sn sonra bacağında hissizlik oluşuyo otamatik yere düşüyon istemsizce yani bıçaklaninca pek bişey olmuyo ama iyileşme süreci biraz sancılı'' Maşallah canım :p

Korkmamızmı gerekiyor şuan :) nabalım yani

Centurion7*

Mızrakçı
15 klanla oynayıp bi de 1 klan adama kafayı takmak komedi geliyor :D

15 klan ya da 100 klan şu an eşit miyiz degil miyiz hadi görelim oyunculugunuzu.Bu ayrı bir konu.

Yalvar yakar bırakacak oyuncumuzdan köy istiyor,beni arayıp saatlerce kitliyor.Konuşurken ağzında sakız olmuş bi adamlık lafı ama icratta bi candy şeker.Olay köy değil 4 tane köy işte napabilir ordan bize,olay bu kadar saga sola adamlık naraları atan birinin böyle ucuz köyler için kendini rezil etmesi.Zorba karşıtısınız diye her yazılana karşı çıkmanıza gerek yok.Yiğidi öldür hakkını yeme

Centurion7*

Mızrakçı
yav saçma saçma konuşma öyle bir mantık mı var? Sen mütken anlaşmalı ve ya değil (her ne şekilde olduğu önemli değil) aldığın köyleri bırakır mısın ? Neden bu köyler bırakılsın ? “Salağa yatmak” falan olmuyor biraz daha seviyeli olalım lütfen
-Konuştum ben sorun yok ikna ettim
-Anatol için oldugunu
-Tek şart ilerde savas vs olursa ordaki köyleri bırakırsın
-Onun dışında o bölge için sıkışırsan destek bile atarız

H-Bizle sizin aranızda bişey olursa
H-Bırakırım

-Tamamdır sorun yok o zaman

H-Sonuçta sizin güvencenizle aldığım köyü
H-Size karşı kullanacak kadar düşmedim ☺️
H-Ama sağol ilgin için teşekkür ederim
H-Selam söyle herkese

*Alpagu

Yasaklı
Çünkü böyle bir konuşma anlaşma var köyler verilirken
Biraz klişe olacak ama biliyorsun ki şöyle bir söz var “İngiltere’nin dostu yoktur çıkarlar vardır.” Ve bu oyunda bir strateji oyunu. Açıkçası bu durumları normal ve olağan karşılıyorum. Bu durumda tabi ki sizde bu protestoyu yapmakta sonuna kadar haklısınız

datomereis

Kılıç Ustası
Biraz klişe olacak ama biliyorsun ki şöyle bir söz var “İngiltere’nin dostu yoktur çıkarlar vardır.” Ve bu oyunda bir strateji oyunu. Açıkçası bu durumları normal ve olağan karşılıyorum. Bu durumda tabi ki sizde bu protestoyu yapmakta sonuna kadar haklısınız

olagan karsiliyorsunuz durumu.Zatan sıkinti da tam olarak bu. Sizin olagan karsiladiginiz seylerin olagan olmamasin
Karakter meselesi tabi. Olagan olur size

segezha

Casus
konu neymiş göremedik :D
x kişiyi y kişisinden köy almış sonra y kişisine demiş ki o köyde birşey yapmayacağım zaten sizin korumanızda aldım demiş. Sonra x kişisinin klanı y kişisinin klanına saldırmış sanırım. Bu tarz birşeydi aşağı yukarı :D. 10 dakikada gören şanslı kişilerdenim ama tam hatırlamıyom whatsapp ssiydi :D

Mutios

Yasaklı

ya olm sen kimsinde biseyleri olagan karsiliyosun, sen muhattap dahi degilsin. 1 opa klaninin %70 yirtilan , sonra klanini yirtan kisilere siginan ustune ustuk kurdugun klandan 3 kere truva yiyen 3 e bölünen forumda her konuya salca olan vasat bir yönetici,oyuncu,sigintisin. Adamlar bazi konuda mutabik kalmis, anlatiyorlar budur bu degildir olagan diyorsun. Yapin geregi vasatsin, oynadigin her sunucuda bu sekilde oynamaya ve olaylara bu sekilde bakmaya devam ediceksin. Cunku bir perspektifin yok, bakis acin falsolu;) ingilterenin dostu yokmusmus,teyzesi defterdar olan catida faytonla dolasir falan yazsaydin puhahahahahahahag