w64 Güncel Tartışma

bigbertha

Mızrakçı
Forum yöneticilerinin oyun oynamadığını, görevlerinin sadece forum olduğunu dahi bilmiyorsunuz. Bilmeden konuşuyorsunuz. :) Demek ki sizinle muhabbet etmememiz gerekiyor arkadaşlar. Bunu ithamlarınız ile ilgili genel uyarı olarak kabul edebilirsiniz. İyi geceler dilerim.
İyi geceler forum yöneticisi

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
ben bu oyuna thefnl, badrose, jno25 ve darktemper ile başladım. kimseyi tanımıyordum. bölgede eyesblack ile tanıştık. bir çok kişiyi yeni yeni tanıyorum. buraya istediğin statları dökebilirsin. ben 1 tane köyüm dışında başka bir köye destek almadım o destekleri aldığımda da zaten kuralsız truva yemişti. seni ikna etmek gibi bir derdim yok ama git bir soda hiç hazımsızlığını alır. oyunun başından beri kendi oyuncularını ve barbarları toplaya toplaya gelen dünyayı kapatmaya hazır olan koskoca bir klan kıta53 de barbar toplayabilmiş siz de bunu sadece destek aldığımıza bağlayarak yorum yapıyorsan ve buna kendini inandırıyorsan git hesap sil. 15 yıl sonra oynadığım oyunda her sene IQ seviyesi diplere düşmeye başlamış bunun da en büyük örneği sensin.

eyesblack bugün hesap sil dese silerim. onun yolundan devam ettik. köylerimize 200 er saldırı geliyorken düşman klandan davet aldığımızda bile satmadık. koca kıtayı 5 - 6 kişi haftalarca savunduk. 83 gündür devam eden savaşa bak. o zamandan beri statlara bakarak konuş tamam mı ? efendi gibi tebrik etmeyi bilin, hazımsızlığınız devam ediyorsa adres verin soda gönderelim iyi gelir :)
28578 adlı eklentiyi görüntüle

ha işte kısmen de olsa itiraf ettirirler böyle.
Dejavu yönlendirdi yani.
Adamla tanistin, adam seni yönlendirdi öl dese ölürsün gibi gibi.
İçinizde zaten Dejavu oyuncuları dolu.
Dejavu silindi.
Sonra Bashera geçti bir kismi bir kısmı Tow da bir kismida sizin içinizde.
Ha şunu da soylim.
Bu Dejavu oyuncularının hayali ilerde bu bahsedilen klanlardan hayatta kalanları toplayıp Dejavu yapmak.
Bunun için kendileriyle savaşan sahi ile birlikte dağıtan bashera yanaşıp boyunduruğu altına girdiler.
Yoksa toplanacaklardi.
Ama işte biz müsade etmedik kuzeyde kuzey doguda toplamaya devam.
Geliyoruz.
Bunu herkeste gayet açık şekilde görüyor.
Bir terslik olmazsa da devam.
Ben yine söylüyorum.
Hiç birşeyden haberi olmayan oyununu oynayan kişiye laf söylemiyorum.
Siz kuralsizlari savaşarak yendiniz yenmediniz bilmem.
Savaşarak yendiyseniz ne mutlu size.
Sabah akşam oyuna bakacak vaktin vardir.
Tecrüben vardır iyi oynarsın.
Ekibin iyiyse çok çok daha iyisindir.
Ama bu planları bile bile göre göre maşa olan.
Sırf köylerim gitmesin diye sömürge gibi yaşayanlara lafım.

Massive Attack

Kılıç Ustası
Forum yöneticilerinin oyun oynamadığını, görevlerinin sadece forum olduğunu dahi bilmiyorsunuz. Bilmeden konuşuyorsunuz. :) Demek ki sizinle muhabbet etmememiz gerekiyor arkadaşlar. Bunu ithamlarınız ile ilgili genel uyarı olarak kabul edebilirsiniz. İyi geceler dilerim.
forum yöneticisini bile bıktırıyolar ya. olcak iş değil. hayırlı geceler

bigbertha

Mızrakçı
Mod bize böyle yaparsa Gamblers, basher, tow neden yapmasın. Sağolsun forum moderatörümüz cahiliye dönemindeymişizcesine müdahalelerde laf söylemlerinden bulunuyor. Neyse sağlık olsun.. Ayrıca bizimle muhabbet etmemesinin nedenini bizim kendince bilgisizliğimize cahilliğimize bağlıyor. Neyse sağlık olsun forum moderatörümüz nasıl olsa bir şekilde haklı çıkarsınız iyi geceler dilerim.

Murattunca.

Kılıç Ustası

Bizim dönemde forum modlarının oyun oynaması serbsetti. Odamı yasaklandı? :) @Tibelda

Massive Attack

Kılıç Ustası
vay be. büyük oyunu çözdün regis helal olsun sana :))))))))))))))

sen gerçekten kafayı yemişsin, git arada hava al beyin hücrelerin ölmek üzere. itiraf etttirtmiş asdfgsahjdas yorumlara bak ya. gerçekten tuvalet terliğinin IQ su senden daha yüksektir. eyesblack ne derse o. klanına aldı bizi oyunu öğretti senin gibi oyun bilmeyenlerin kafasına vura vura geliyoruz. hadi eyvallah boşkurt :)))))

her türlü pislik sizde. 9. filoyu kıble yapıp namaz kılanlar burada kalkıp laf etmesin kimseye bi zahmet. sizin savunduğunuz kendi cebinizden ve önünüzdeki mama kabından başka bir şey değil. ben bu dengesiz ruh hastasını engelliyorum çünkü ne dediği artık anlaşılmıyor. hayatı mızrak balta ağır atlı olmuş bu enikten sıkıldım. tek basamaklı IQ ya sahip bu ülkenin yüz karaları dönekler satıcılar..
moderatör düzenlemeden önce ne haldeydi şu nefret dolu mention çok merak ediyorum... neyse. kardeş sen alfasın omegasın. en dürüst. en karakterli. en dinibütün. en eli yüzü düzgün. en terbiyeli. en temiz kalpli. tüm güzel enler sende kardeş. tamam sus artık

moderatör düzenlemeden önce ne haldeydi şu nefret dolu mention çok merak ediyorum... neyse. kardeş sen alfasın omegasın. en dürüst. en karakterli. en dinibütün. en eli yüzü düzgün. en terbiyeli. en temiz kalpli. tüm güzel enler sende kardeş. tamam sus artık
Kiminin konusup kimin susucana sen mi karar veriyosun lüzümsuz :)

Larien.

Yasaklı
sana ne oluyor birader? sana mı soracağız artık ne yazacağımızı veya ne yazacağımızı? işine bak. ilgi çekmek için boş boş gelip insanların tartışmasına/konuşmasına dahil olup olup gidiyorsun, sonra da kendince laf soktuğunu düşünüyorsun. evet alfa bir karakterim senden daha dürüst karakterliyim. bunları biliyorum ben zaten hatırlattığın için sağolasın. şimdi işine bak.

Massive Attack

Kılıç Ustası
sana ne oluyor birader? sana mı soracağız artık ne yazacağımızı veya ne yazacağımızı? işine bak. ilgi çekmek için boş boş gelip insanların tartışmasına/konuşmasına dahil olup olup gidiyorsun, sonra da kendince laf soktuğunu düşünüyorsun. evet alfa bir karakterim senden daha dürüst karakterliyim. bunları biliyorum ben zaten hatırlattığın için sağolasın. şimdi işine bak.

:)