AZAP

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
.

25 kişilik teneke ordusu > Azap Hileci Yönetiminden

bugünü iple çekiyorduk. kolpaçino izleyip mermer dövüyorduk. o mermere seni yatıracaktık bu dünya da. neyse bakalım başka dünya da saha da karşılaşmak dileğiyle..

28296 adlı eklentiyi görüntüle

@Rakro.31 Kolpaçino ekibinin kurucusu benim, böyle bir ekibi kurduğum oyun hayatım boyuncada böyle dostlar ile oynayacağım içinde büyük onu ve gurur duyuyorum. Bu ekip bugünlere bu saygıyı haketmek için sağı solu yalakalık yaparak değil haftalarca uykusuz kalarak geldi. Keza kaybettik keza kazandık. Ama en son oturmuş o 25 kişi dediğin kadro eğlencesine girdiği w62 de bak bakalım neler yapmış. W58 de kuruldu ilk 2-3 hafta milleti vurur çıkarız diye girdik az daha dünya kapatıyoduk. Arkamızdan laf söyleyen herkes nedense sınırda bizimle olmak istemiyor multilerinin arasına saklanıyor? Nedense kötüleyen herkes dişli rakip görünce ya mustafacım prenizi biz karşılayalım gelin bizim içün oynayın ben kapatmıcam siz kapatın diyor. Daha oyuna başlayamadan rezil oldunuz nickin deki sayı gibi adamsın

JaCKaLiNYo

Yasaklı
Olay hile değil. Hile kullanan banlanır. İllegal script kullanan banlanır. Önemli olan kullanan herkesin banlanmasıdır. Sen gidip sadece bir yere ban atarsan bu olay biraz şüphelidir. Hayatımda fake script haricinde bir şey kullanmam. Desteğe hiçbir şekilde hakaret içermeden mesaj atmama rağmen saldırgan tavır diyor,konuyu direkt kapatıyor ve o da ne 2 dakika sonra hesabım multi hesap kullanımından ban yiyor ki bağlantı paylaşımım var (ben bu oyunu babamdan öğrendim babam istediği için telefonumdan açtığım hesaptı bu oysa ki). Burada bazıları bazılarına karşı kin besliyor bu açık ve nettir.

Size de gelince. Oyuna geri döndüğüm gibi iban atacağım. 400 tl'yi görmez isem eğer böyle konuşacak mısın merak ediyorum. Şimdiden özel ders hizmetinden yararlandığınız için teşekkür ederim.

keske harıtadada konusabılseydın ama hesabın ömrü yetmedı sanırım yazık neyse ilerleyen w lerde insallah canım

Galiba bazı insanlara gölgemiz ağır geldi. 60 kişi banlanmasına rağmen hala çok konuşuluyor. Kimse bana bir buçuk günde scriptsiz veya başka bir illegal olmadan 8000 puan yapacağını gösteremez. Makro kullanmadan,scriptsiz ben bunu yaparım diyen olursa buyrun meydana. Konuşmak boş iş, sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşmayın. Er meydanına çıkın rüştünüzü gösterin bu kadar iyiyseniz. Seni dc'ne bile almam diyen arkadaşa gelince. Ne oldu yapamayacağından mı korktun?

300 Sparta

Mızrakçı
Galiba bazı insanlara gölgemiz ağır geldi. 60 kişi banlanmasına rağmen hala çok konuşuluyor. Kimse bana bir buçuk günde scriptsiz veya başka bir illegal olmadan 8000 puan yapacağını gösteremez. Makro kullanmadan,scriptsiz ben bunu yaparım diyen olursa buyrun meydana. Konuşmak boş iş, sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşmayın. Er meydanına çıkın rüştünüzü gösterin bu kadar iyiyseniz. Seni dc'ne bile almam diyen arkadaşa gelince. Ne oldu yapamayacağından mı korktun?

He cok korktum şuan titriyorum biliyon mu , kaçaçak yer arıyorum ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.