Sohbet Muhabbet- Soru Cevap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

.AMO.

Casus
Her gecenin bir sabahı, her sabahın bir admini vardır. :cool:

Belki de forum kurallarına ve amacına uygun değildir. :D Bu kadarını düşünmüşsündür bence.

Kurallar var evet farkındayım ancak burda ben suçlama yapmadan w66 da oynayan herkesi bu konu hakkında bilgilendirmek hatta bilgi almam adına açmıçtım. Mesela 1520 kesim puanıyla klandan 160k puana nasıl ulaşılır :) veya multi olarak kullanılan hesapları barbara düşürüp toplamak oyun kurallarına uygun mu gibisinden :) ben fark ettim mesela bir olayı burda oynayan herkeste görüp mesela demesin mi :)

Tibelda

Emekli Görevli
Kurallar var evet farkındayım ancak burda ben suçlama yapmadan w66 da oynayan herkesi bu konu hakkında bilgilendirmek hatta bilgi almam adına açmıçtım. Mesela 1520 kesim puanıyla klandan 160k puana nasıl ulaşılır :) veya multi olarak kullanılan hesapları barbara düşürüp toplamak oyun kurallarına uygun mu gibisinden :) ben fark ettim mesela bir olayı burda oynayan herkeste görüp mesela demesin mi :)

Dese ne olacak? Burada tüm oyuncular mesela dese bile hesap incelenmez. Varsa şüphelendiğin bir durum bunun incelenmesi için destek sistemine bildirmelisin. :)

.AMO.

Casus
Destek sistemine şikayetimizi ettik zaten :) burdaki amaç meseladan ziyade bilgi edinmek yeni taktikler öğrenmek belki arkadaş taktik verecek bizlere :)

ByRevolution

Yasaklı
Bir dünyada da hilesiz hurdasız oynayalım be. Hileli 1 düşman olacağına hilesiz 100 düşman olsun..

honey badger

Okçu
Dese ne olacak? Burada tüm oyuncular mesela dese bile hesap incelenmez. Varsa şüphelendiğin bir durum bunun incelenmesi için destek sistemine bildirmelisin. :)

şimdi benim sorumda şu.Alınan köyler tamamiyle kesimsiz ve ham depoları kullanılarak yapılıyor.Geriside barbara düşürülerek.Şimdi forumda yazılan oyunda ceza almaz incelenmez.Doğru forumda inceleyin banlayında demedi kaldırıyorsun?Sadece dikkat çekilen olayı foruma taşıdı

Tibelda

Emekli Görevli
şimdi benim sorumda şu.Alınan köyler tamamiyle kesimsiz ve ham depoları kullanılarak yapılıyor.Geriside barbara düşürülerek.Şimdi forumda yazılan oyunda ceza almaz incelenmez.Doğru forumda inceleyin banlayında demedi kaldırıyorsun?Sadece dikkat çekilen olayı foruma taşıdı

Forum Kuralları dedi ki:
Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Konuyla alakası olmayan bir mesajı forum yöneticilerinin değiştirme veya silme hakkı vardır. Oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır, herkese açık forumlarda uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır. Bu kural, Şikayetler Bölümü hariç tüm forumda geçerlidir. Kurallara uymayan kullanıcılar; önce uyarı, tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler.

Forum kuralımız bu şekildedir. Haliyle buradan bildirim olmasa dahi ima yolu ile bir kişiyi kural ihlali yaptığına dair suçlamak o kişiye yapılan bir haksızlıktır. Bu süreç gizlilik politikalarına ve klanlar destek ekibinin işleyişine uygun şekilde destek sistemine bildirilerek yapılmalıdır. :)

.AMO.

Casus
Tabi oradanda atacağım ama burdan bu ss i atmak ceza sebebi olmamalı bence

Narkoz52

Yasaklı

Tibelda bey siz yetkili bir abiye benziyorsunuz oyuna yeni başladım modlar oyun öğretiyormu acaba? Böyle bir hizmetiniz var mı ? Mesela sadece ve sadece 688 saldırı kesimi ile 160 bin puan nasıl olabilirim bunu öğretmenizi rica edecektim. Mesela haritanın hangi bölümlerinde hazır büyütülmüş 5-6-7k lık köyler aynı anda barbara düşer ve aynı anda düşen bu barbarların ne hikmetse içinden hiiiiç mi hiç asker çıkmaz bu tarz bir haritayı nasıl bulabilirim ? Oyuna yanlış klanda başlamışımda yeni farkettim bizim klanın haritasında hiç böyle 6-7-8k lık barbarlar üstelik içide boşken aynı anda 20 30 40 tane oluşmuyor ve bir çoğunuda bana vermiyolar büyümekte zorluk çekiyorum es kaza 1klık barbar düşse haritaya şanslı hissediyorum kendimi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.