Favori klan

GENTLEMEN

Baltacı
Ekip ruhu ve oyuncu kalitesi sayesinde Pembe veya ekip ruhu daha zayıf olsa da kaliteli oyuncu sayısıyla Beyaz kapatabilir.

Dünyada bazı klanlar kendi aralarında diplomasiye eklememiş dahi olsa aralarında savaş verirken bazı klanlar perde arkasında sonuçlara göre şekillenmeyi beklemekte bu gibi diplomatik hamlelerin gelmesiyle Pembe ve Beyaz' ın oyuncu potansiyeli kapatmak için yetersiz kalabilir.

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Herkes Pembeye karşı birleşmese favori pembeydi, şimdi ise sayelerinde ortadan kalkan rehavetle pembe kesin dünya galibi :)

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Bunu anlamadım ama ben olduğumu sanmıyorum :D

Muhtemelen kemalden bahsediyor Ahmet, çünkü sa olmamıza rağmen T0qi bizim yüksek puanlı bir oyuncuyu sessiz sedasız aldı, ve sa bozuldu, sa olmasa o köy dibinde öyle savunmasız durmazı, tabi bildiğimiz başka bir anlaşma yok ise. Bunun da kemalin kararı olduğunu sanmıyorum köyü alanın bireysel kararı olduğunu düşünüyorum. Ama sonuç olarak sözü bozan onlar oldular.

GENTLEMEN

Baltacı
Muhtemelen kemalden bahsediyor Ahmet, çünkü sa olmamıza rağmen T0qi bizim yüksek puanlı bir oyuncuyu sessiz sedasız aldı, ve sa bozuldu, sa olmasa o köy dibinde öyle savunmasız durmazı, tabi bildiğimiz başka bir anlaşma yok ise. Bunun da kemalin kararı olduğunu sanmıyorum köyü alanın bireysel kararı olduğunu düşünüyorum. Ama sonuç olarak sözü bozan onlar oldular.
@T0qi
GENTLEMAN bunu beğendi.

Güzel hamle :D

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
@T0qi
GENTLEMAN bunu beğendi.

Güzel hamle :D

Bence yakışıksız kendi başarısını gölgeledi, benim aklımda sadece bu hareketi kalır, ben 1k lık köy için 4-5 bin asker kestim, ordu kaybettim, o gidip ona güvenen sa klanından zahmetsiz 3k lık köy alıyorsa bu adil değil, sonuçta puan getirir ama başarı değil, bu oyun tek dünyalıkta değil yaptığı arkasından gelecektir.

GENTLEMEN

Baltacı
Bence yakışıksız kendi başarısını gölgeledi, benim aklımda sadece bu hareketi kalır, ben 1k lık köy için 4-5 bin asker kestim, ordu kaybettim, o gidip ona güvenen sa klanından zahmetsiz 3k lık köy alıyorsa bu adil değil, sonuçta puan getirir ama başarı değil, bu oyun tek dünyalıkta değil yaptığı arkasından gelecektir.
Abi durum içeriğini bilmiyorum ama bence t0qi bunu klan yönetiminden ayrı olarak yaptı. Eğer öyleyse yaptığı onu lekelemez klanın hamleleri kendine ters düşmüştür bu yüzden bireysel oynamak istemiştir. Bu durumda klan yönetimi önlemini alması gerekir. Ama yok eğer klan yönetimi dahilinde böyle bir şey olduysa dediğin doğru.

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Abi durum içeriğini bilmiyorum ama bence t0qi bunu klan yönetiminden ayrı olarak yaptı. Eğer öyleyse yaptığı onu lekelemez klanın hamleleri kendine ters düşmüştür bu yüzden bireysel oynamak istemiştir. Bu durumda klan yönetimi önlemini alması gerekir. Ama yok eğer klan yönetimi dahilinde böyle bir şey olduysa dediğin doğru.
Bende sobanın böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum bu bireysel bir harekettir ancak adam iyi oyuncu diye kaybetmeyelim diye arkasında dururlarsa hatayı üstlenirler, nitekim adam desteklendiğine göre üstleniyorlarda, aslında burada kurucu sen benim sözümü yere düşürdün deyip bu adam bizden değildir muamelesi çekmesi gerek, ama adam aktif adam olunca yöneticiler böyle kararlarda zorlanıyorlar, gene de benim gözümde bu hareket o oyuncuya yakışmadı, buna ihtiyacı yoktu, hırs işte adamı böyle hata ettirir, güven her şeyden önce gelir.

Oguz389

Okçu
Yanlış anlamayın ama bu dünyada bence herkes eşşeğini sağlam kazığa bağlamalı kimsenin kimseye güvendiğini çok düşünmüyorum, herkes bi şekilde bireysel de önlem alabilmeli, haritada mor yanmış turkuaz yanmış bunların bu worldde çokta bir önemi yok bence, herkes o yüzden dikkat etsin kendine :D

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Kimse kimseyi vurmuyor bizim hiç bir oyuncumuz yüksek puanlı sa olan bir köye saldırmadı, 50 kere sirkuler çekildi, sa ya saldırı yapılmaz ama 300 puanın altında olursa kendi klandaşınıza bile saldırın diye, çoğu klanda bunu yapıyor, ben daha görmedim sa olan 3k lık bir köyü alan adam. Bahaneye bak adam dibindeymiş diğerleri uzakmış, diğer dediklerinin de bu oyunla ilgisi yok sen şahsi başarı peşindesin, kendinden başka bir şey düşünmüyorsun, klanın bir stratejisi vardır 100 adam ona göre oynar sana göre değil, önce hedef klanı bitirir sonra diğerlerini sen 800k yağma toplaman 100 kişinin kaderine hükmetmene icap ettirmez, adaylığı kaybettiysen oynamayacaktın, oynuyorsan yönetime uyacaksın, sen yönetimi böyle sallamyorsan ve o yönetim sana tahammül ediyorsa sıkıntı vardır, kemali sevdiğim için yönetime laf etmek istemiyorum ama ne yaptığının ne gerekçenin elle tutulur bir yanı yok, lafa bak 2 saate gözü kesmemiş kendine güvenmemiş canı istemiş 3k lık köyü almış sa bozmakla ne ilgisi var diyor, sana denecek hiç bir laf yok. Yenilirim ama bu kadar kendimi komik duruma düşürmem.

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Son yazdığım sana değil oguz T0qi gelip senin yazının altına alay ederek ben çok yağma yapıyorum, kurucunun kararına bakamam, dibimde sa olsa da canım isterse işime gelirse 3k köy alırım dedi diye yazdım, ama yazısı üsluptan dolayı silinmiş galiba.

Oguz389

Okçu
Son yazdığım sana değil oguz T0qi gelip senin yazının altına alay ederek ben çok yağma yapıyorum, kurucunun kararına bakamam, dibimde sa olsa da canım isterse işime gelirse 3k köy alırım dedi diye yazdım, ama yazısı üsluptan dolayı silinmiş galiba.

Başta bi n'oluyoruz oldum da paragrafın sonuna gelince anladım sıkıntı yok :D