Alt Klan Açma Hk.

makut

Acemi
Ben yıllardır bu oyuna emek verdim ve sarfettim. Onca sene oynadım ve epeyce bir senede ara verdim . Yalnız görüyorum ki 66. dünya da bir klan adı altında 6-7 adet klan var. Bu oyun tarzı zevk veriyor mu? Ne anlamı kalıyor savaşma heyecanının? 2010 larda 2013 lerde klanlarda en fazla 1 veya 2 alt klan olurdu o da yeni girenler (casus olabilir diye) bir de puanı düşük olup takip edilenler. Şimdi ise herkes birbirinin altı olmuş.

kardanAdam

Baltacı
Oyun savaş ve strateji üzerine kurulmuş. Arkadaşın dediği gibi, sizde alt klan kurabilir yada alt klan olabilirsiniz.
Bu konuyu da W66 altında değil sohbete taşınmalı.
@Tibelda Bu başlık klan kraathanesi gibi bölümde olması gerekmez mi

bladedogu0

Milis
Ben yıllardır bu oyuna emek verdim ve sarfettim. Onca sene oynadım ve epeyce bir senede ara verdim . Yalnız görüyorum ki 66. dünya da bir klan adı altında 6-7 adet klan var. Bu oyun tarzı zevk veriyor mu? Ne anlamı kalıyor savaşma heyecanının? 2010 larda 2013 lerde klanlarda en fazla 1 veya 2 alt klan olurdu o da yeni girenler (casus olabilir diye) bir de puanı düşük olup takip edilenler. Şimdi ise herkes birbirinin altı olmuş.

Yalnız o zamanlar 100 kişilikti yani 2 alt klan olunca 300 kişi yapıyordu şimdi 6 klan 50 den yine 300 kişilik oluyor yani eskiden klanların özelliği oyuncu sayısı değil duruşu ve savaşıydı

makut

Acemi
Yalnız o zamanlar 100 kişilikti yani 2 alt klan olunca 300 kişi yapıyordu şimdi 6 klan 50 den yine 300 kişilik oluyor yani eskiden klanların özelliği oyuncu sayısı değil duruşu ve savaşıydı

Ben hiç bir klanımın 100 kişi olduğunu hatırlamıyorum. Malesef eski klansavaşlarının tadı kalmamış. Forum dayanışması, klan için casus savaşları, diplomasi hepsi eskide kalmış. Stratejiden çok savaşa dönmüş oyun.

Yukarıda biri oyun savaş ve strateji üzerine kurulmuş diyor. Evet oyunun amacı o. 100 kişilik bir dünyada 50 si bir klan diğer 50 si bir klana ait olacaksa bu klan savaşı olmaz bu pvp'ye döner. Alt klan kurma müttefiklik kur, arkadaşlık kur, dostluk kur ama şimdi herkes güçlünün tarafında olmayı yeğliyor. Bizim zamanımızda üst klanımızla biz ters düşer savaş yapardık. Strateji diplomasi ile olurdu. Kuzeyde 1 klan doğu da 1 klan olmazdı. Her bölgede 4-5 klan çekişir savaşırdı. Bilmiyorum tabi yıllar geçtikçe zevkler, nesiller değiştikçe düşünceler de değişiyor.

Ben bu sıkıntıyı 66. dünya da gördüğüm için bu dünyanın altına yazmanın uygun olacağını düşündüm. Bir nebze benle aynı dünyada oynayan insanların düşüncesi olabilir miyim diye! Tabi yanlış yere yazmışsam forum moderatörlerinden özür dilerim. Ne de olsa klanımda bende yıllarca forum moderatörlüğü yapmış ve düzen sağlamış biriyim. Şimdi o nerede bilmiyorum.

Hepinize iyi oyunlar.

bicheiro

Acemi
klana üye olmak acunmedyaya girmekten daha zor , yeni gelenler oynamasın biraz takılsın sadece biz oynayalım mantığı var sanırım , basvurular reddediliyo , mesajlara cevap bile verilmiyo , eskiden gerçekten eser kalmamış , üzücü bir durum ...

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Ne desek boş. Şimdi bir op yaptık, 35 saatten mis attık köy aldık. Köy aldığımız ALAY klanı dünyaya 5-6 klan geldiği yetmezmiş gibi bünyesine klan dahil ediyor iyi hoş oh ne güzel, ama kardeşim biraz insan utanır utanır neyden utanır , 35 saatten senin klanın oyuncusuna mis atılıyor köy veriliyorsa biraz insan utanır. Bi ara atmak kendi oyuncuna sahip çıkmaz çok mu zor ?

gir bi w ye 5 klan al önüne geleni klanına oh ya ne güzel abi. Ne güzel iş ya. Yazıklar olsun size de kullandıgınız insanlara da oynadıgınız oyuna da.
Ama biz keriziz enayiyiz. kendi klanımızda değil mütümüz olan adamlara op yapıldıgında ara atıyoruz destek atıyoruz. Adamlar kendi himayesine kattıgı adamların köylerine 35 saatten gelen mise ara atmıyor. ALKIŞLIYORUM.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Biraz insann kendisinde btecek abi. Hep diyorum kullandırmayacaksın kendini. Bir klan bir w ye 500 kişi giriyor, ama o w yi 50 kişi kapatıyor. Ne demek abi bu, bir defa o klan o w yi kapatacaksa en az 450 tane adamını harcayacak demek. Böyle büyük klan olmaz. öyle insanları kullanan onların gücünden faydalanan basit klanlar olur.

Biz enayiyiz w ye 20 kişi girdik 100 lerce oyuncu klana aldım klandan çıkarttım kendi realden görüştüklerimi aldık klandan çıkarttım oynamıyolar diye.
biz w kapatacak olsak en az 30 adam kazanmalıyız ama başkaları adam harcamak zorunda . Dediğim gibi insanın kendısınde bitiyor abi. Bunu oyuncunun kendisi düşünmesse hepimiz burada boş yaptığımızla kalırız.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Ne desek boş. Şimdi bir op yaptık, 35 saatten mis attık köy aldık. Köy aldığımız ALAY klanı dünyaya 5-6 klan geldiği yetmezmiş gibi bünyesine klan dahil ediyor iyi hoş oh ne güzel, ama kardeşim biraz insan utanır utanır neyden utanır , 35 saatten senin klanın oyuncusuna mis atılıyor köy veriliyorsa biraz insan utanır. Bi ara atmak kendi oyuncuna sahip çıkmaz çok mu zor ?

gir bi w ye 5 klan al önüne geleni klanına oh ya ne güzel abi. Ne güzel iş ya. Yazıklar olsun size de kullandıgınız insanlara da oynadıgınız oyuna da.
Ama biz keriziz enayiyiz. kendi klanımızda değil mütümüz olan adamlara op yapıldıgında ara atıyoruz destek atıyoruz. Adamlar kendi himayesine kattıgı adamların köylerine 35 saatten gelen mise ara atmıyor. ALKIŞLIYORUM.
Bu hep böyle oldu Enes, haritada savaşmak yerine alt klan yap kullan kullanabildiğin kadar sonrasında oluruna bırak. Kendi arkadaşları olsa bütün herkesi seferber edenler, diğerlerine üç maymun olurlar :p

Narkoz52

Yasaklı

Forumda raporları paylaşsaydınız güzel olurdu enes

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Forumda raporları paylaşsaydınız güzel olurdu enes

Açıkcası dağılan divine ekibine saygımdan dolayı paylaşmak istemedim. Katıldıkları ve onlar için savaştıkları klanından destek almayan, 35 saate dahi ara atmayan bir klanın sınır oyuncuları için her şey gönüllerince olsun. Bize gelince biz zaten oyunumuza devam ediyoruz gören bilen biliyor.

Maykk

Okçu
Enes köylerin peşkeş çekildiği anlaşılmasın diye mi bu konuşman yoksa başka dertlerin de var mı? Ne zamandan beri forumda kimseyle sert münakaşaya girmeyeyim diyorum ama inat ediyorsun sanki.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Enes köylerin peşkeş çekildiği anlaşılmasın diye mi bu konuşman yoksa başka dertlerin de var mı? Ne zamandan beri forumda kimseyle sert münakaşaya girmeyeyim diyorum ama inat ediyorsun sanki.

Rezillik yapma. Bak bir daha diyeceğim rezillik yapma. Peşkeş çekildi dediğin köyler senin w başında mütünün köyleri daha sonra klanına aldığın ve uzun zamandır sizin oyuncunuz olan adamların köyleri. Çok yazık. İnsanları kullan at onlar sayesinde prim yap onları koruma sonra köyleri peşkeş çektiler de. Bunun adı rezillikten başka bir şey değil. koskoca alaya yakışan şey de bu değil.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Adamın peşkeş çekildi köyler dediği gün altı üstü 8 köye gittik, bunun 7 sini aldık. 1 ine adam ne var ne yok hafifi baltası herşeyi ara koymuş at çek ile. 1100 balta 900 hafif 1 misi kesecek şekilde. 7 köy almışız 1 ini geri vermişiz. o gün gelen saldırılardan 4-5 mis püskürtmüşüz 200k saldırı puanımız artmış 130k sav puanımız artmış. Adam kalkıp diyor ki peşpeş çekildi köyler. Bu nasıl bir kafa ya. ne desem booş grçekten boş gerçekten çok üzülüyorum

Narkoz52

Yasaklı
Adamın peşkeş çekildi köyler dediği gün altı üstü 8 köye gittik, bunun 7 sini aldık. 1 ine adam ne var ne yok hafifi baltası herşeyi ara koymuş at çek ile. 1100 balta 900 hafif 1 misi kesecek şekilde. 7 köy almışız 1 ini geri vermişiz. o gün gelen saldırılardan 4-5 mis püskürtmüşüz 200k saldırı puanımız artmış 130k sav puanımız artmış. Adam kalkıp diyor ki peşpeş çekildi köyler. Bu nasıl bir kafa ya. ne desem booş grçekten boş gerçekten çok üzülüyorum

Kral kral :D :cool:

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Büyük ve favori klanlar büyüklüklerine yakışır şekilde oynasınlar burada ilk alkışlayacak adam benim. Ama kusura bakmayın. Klana oyuncu çekip bu oyuncuları korumazsanız yalnız bırakırsanız sonra da köyleri peşkeş çektiler derseniz bu size çok şey kaybettirir.

Kimse ile bireysel münakaşa veya rencide edici bir şey yapmak gibi düşüncem yok. Ama sadece eleştirimi belirtmek istedim.

İyi oyunlar.