Kuralsızlar & Basher

Atabozkurt

Acemi
Ben tüm klanlarda dahilim, yazdıklarım ve ortaya koyduklarım bunu gösteriyor. Ayrıca küfür etmiyorum, omurgasızlık yapmıyorum sadece klanlardan aldığım bilgileri burada yazıyorum, kötümü yani ? Bak sana bir bilgi daha vereyim. Alyans Kuralsızlara vurabilir

Aaaa o kadar diyorsun. Oynamıyorsun ama tüm dedikodular sen de. İşinin hakkını veriyorsun. :)

Nuri66

Yasaklı
Madam felan hoş laflar değil, biraz büyümek gerekir kafa olarak. bunlar bağlantılı şeyler :) Bilgi eşittir düşük ego, yüksek ego eşittir düşük bilgi
Bunu çözebilirsin bence.
Sen cozumunu yapmıssın zaten bızım kafa yormamıza gerek yok
Sendekı bılgıden az bana ver sen lütfen

*ATLAS*

Milis
Bilgiyi nasıl arzu edersiniz, savaşırken mi, birebir özel ders olarak mı
Ücret farkı oluşuyor çünkü

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Madam felan hoş laflar değil, biraz büyümek gerekir kafa olarak. bunlar bağlantılı şeyler :) Bilgi eşittir düşük ego, yüksek ego eşittir düşük bilgi
Bunu çözebilirsin bence.
Mesleğimin gereği dün bende senin dediklerin türde yazılar yazmıştım arkadaş için, psikolojik destek alması gibisinden ama bana kızmıştı.

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
Arkadaşlar oyunculuk konuşsun, sığınma talebiniz kabul edilmiş hayırlı olsun, dünya kapatmak için buradayız Kuralsızlar ailesi barbar alarak büyüdü diyorsunuz, peki madem büyütmeseydiniz o zaman, yoksa gücünüz mü yetmedi zamanında, tekrar bir deneme hakkını veriyoruz sizlere iyi değerlendirin :)

sen hiç sevmedim haberin olsun ;) sizinle sınırımız yok diye arkalarda beleş beleş köy toplayıp ahkam kesmekle olmuyor bu işler sınırımız olan her yeri temizledik geliyoruz bükemediğimiz bileği kırmasını biliriz sen hiç merak etme üstümüze düşman gönderip ilk düştükleri yerde sırtlarından vuracak kadar oyuncularsınız gelmiş birde burada ahkam kesiyorsun düşman ettiğin secret kadar cesaretin olsaydıda sende gelseydin onlarla beraber bize saldırabilme hünerini gösterseydin ama sen hiç sıkma canını vura vura sınırına geldiğimde o zaman bu yazdığını sana bir kez daha soracam hadi şimdi klavyeni bırak oyununa bak

DeletedUser74985

Ziyaretçi
En büyük dedikoduları erkekler kahvede yapar. Maalesef kadınlarımıza şu an hakaret etmiş bulunuyorsunuz. Yazık.

*ATLAS*

Milis
Birebir verirsen daha mantıklı dıe dusunuorum ama
Savas usulu sen dayanamassın

Kalitemin düşmesini göz önüne alarak canınız sağ olsun kabul ediyorum, şuradan başlayalım:

Dayanamassın diye bir kelime yok, dayanamazsın var
Dıorum değil diyorum olacak ayrıca

Sana teneffüs zili, oksijenii depola gel lütfen, çok hatan çıkıyor

LAragon99

Baltacı
Kalitemin düşmesini göz önüne alarak canınız sağ olsun kabul ediyorum, şuradan başlayalım:

Dayanamassın diye bir kelime yok, dayanamazsın var
Dıorum değil diyorum olacak ayrıca

Sana teneffüs zili, oksijenii depola gel lütfen, çok hatan çıkıyor

Dil bilgisi dersi vermeden önce ''falan'' yazmayı, köy isimlerinizdeki eserlerin, insanların isimlerini doğru yazmayı öğrenin derim. Bilgi satacak kadar, forumlarda dil bilgisi öğretecek kadar kültürlü birini daha buldum forumda ama yine ofsayt yine ofsayt... İnsanları topluluk içinde ''aklınızca'' aşağılamadan önce kendi söküklerinizi dikin, bakarsınız birisi de sizin yanlışınızı yakalar. Kalpler kırılmasın :)

*ATLAS*

Milis
sen hiç sevmedim haberin olsun ;) sizinle sınırımız yok diye arkalarda beleş beleş köy toplayıp ahkam kesmekle olmuyor bu işler sınırımız olan her yeri temizledik geliyoruz bükemediğimiz bileği kırmasını biliriz sen hiç merak etme üstümüze düşman gönderip ilk düştükleri yerde sırtlarından vuracak kadar oyuncularsınız gelmiş birde burada ahkam kesiyorsun düşman ettiğin secret kadar cesaretin olsaydıda sende gelseydin onlarla beraber bize saldırabilme hünerini gösterseydin ama sen hiç sıkma canını vura vura sınırına geldiğimde o zaman bu yazdığını sana bir kez daha soracam hadi şimdi klavyeni bırak oyununa bak
Yazdıklarınızın tutarlı bir yanı yok maalesef, bana klavyeyi bırak diyorsun destan yazmışsın maşallah. Notunu al cnm

*ATLAS*

Milis
Dil bilgisi dersi vermeden önce ''falan'' yazmayı, köy isimlerinizdeki eserlerin, insanların isimlerini doğru yazmayı öğrenin derim. Bilgi satacak kadar, forumlarda dil bilgisi öğretecek kadar kültürlü birini daha buldum forumda ama yine ofsayt yine ofsayt... İnsanları topluluk içinde ''aklınızca'' aşağılamadan önce kendi söküklerinizi dikin, bakarsınız birisi de sizin yanlışınızı yakalar. Kalpler kırılmasın :)
Siz sadece laf sokanlarsınız, ben size öğrettim kelimelerin doğru yazılışını madem köy isimlerinde sıkıntı var buyrun yazın bakalım sıkıntılı mı değil mi görürüz. Sonunda da tşk ederiz bay az bilmiş yüksek ego :)

LAragon99

Baltacı
Siz sadece laf sokanlarsınız, ben size öğrettim kelimelerin doğru yazılışını madem köy isimlerinde sıkıntı var buyrun yazın bakalım sıkıntılı mı değil mi görürüz. Sonunda da tşk ederiz bay az bilmiş yüksek ego :)

Ben kimseye laf sokmadım. İnsanları eleştirdiğiniz konuyu kendiniz yapmayın dedim. Yoksa umurumda değil nasıl yazdığınız. Kuantum yazmayı, süpernova yazmayı, yabancı dildeki isimlerin yazılışlarını vs size ben öğretemem, elinizde internet var. Yok, sen beni uyar derseniz de sizin saatlik ücretiniz neyse beş katına zoomdan anlatırım. Size kolay gelsin. İnsanların açıklarını aramaya devam edin ama sakın aynı açıkları göstermeyin ki gelip yüzünüze vurmayalım.

*ATLAS*

Milis
Ben kimseye laf sokmadım. İnsanları eleştirdiğiniz konuyu kendiniz yapmayın dedim. Yoksa umurumda değil nasıl yazdığınız. Kuantum yazmayı, süpernova yazmayı, yabancı dildeki isimlerin yazılışlarını vs size ben öğretemem, elinizde internet var. Yok, sen beni uyar derseniz de sizin saatlik ücretiniz neyse beş katına zoomdan anlatırım. Size kolay gelsin. İnsanların açıklarını aramaya devam edin ama sakın aynı açıkları göstermeyin ki gelip yüzünüze vurmayalım.
O zoom dan bende de var karşılıklı ders anlatırız birbirimize, türkçe veya yabancı dilde yazılması anlamı bozmaz sayın hocam. Uyarılarınız için tşk ederim Quantum doğru yazılmıştır, Süpernova bitişik olmalı kast ettiğiniz bu ise düzeltiyorum, fakat LAragon olmaz :) a küçük olmalı buyrun düzeltin