Muhabbet Köşesi

texasrony

Yasaklı
Bu tam olarak ne demek :D Adamlar cayır cayır birbirlerini topluyor (normal olarak) ben 777engin777 nin köyünü almadan mislerim yoldayken bana saldırdığı için ban yiyorum :D Hayırdır kim acele ettirdi bari köyü almamı bekleseydiniz :D 5 saatte milletin banı açılıyor bize 12 saat cevap verilmiyor siz belli bir kısmın destek sistemi misiniz? İlk 25 deki rakip klan oyuncularının ve benim tw stastım incelensin kim çıkar amaçlı hesap kullanıyor sizlerin takdirine bırakıyorum. Kaldırmazsanız tartışalım isterim zira oyunun son 3 gününde ticketlara 12 saatte cevap veriyorsunuz :D
26832 adlı eklentiyi görüntüle
Oyunun son 3-5 gününde rakip klan oyuncuları olsalar da bile ''pushing'' adı altında ceza verilmesini ne mantıklı ne de doğru bulmuyorum. Bu tarz cezalar dünyanın seyrine etki ediyor. Zira çoğumuzun etrafında barbar köy bile kalmamışken ve kazanma koşulu hakimiyete bağlı durumdayken..

Musluk*

Yasaklı
Oyunun son 3-5 gününde rakip klan oyuncuları olsalar da bile ''pushing'' adı altında ceza verilmesini ne mantıklı ne de doğru bulmuyorum. Bu tarz cezalar dünyanın seyrine etki ediyor. Zira çoğumuzun etrafında barbar köy bile kalmamışken ve kazanma koşulu hakimiyete bağlı durumdayken..
Farklı örnekleri olmasa yediğim bandan gocunmam ama dediğim gibi diğer hesapların tw stastıyla benim hesabımın tw stastı incelensin haklı mı haksız mı o zaman anlar herkes :D Şöyle de bi gariplik var mislerim yoldayken ban yedim köyü almamıştım :D