Muhabbet Köşesi

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
İşte olaya köy büyütme olarak bakmak yanlış, bende dedim bizde kazansak sizde kimse yendim diyecek kadar yüzsüz değil diye :)
Bu world oyunun boş beleş worldü oldu. Biz çok zırladık kurallar değiştiğinde hatta dozumuzu kaçırdık ve banlar yedik, belki rakip de bizi izlemek yerine bizimle beraber "evet rakibimiz haklı, bu kurallar altında oynamak çok kötü olur" deseydi belki de bazı şeyler değişirdi. Değişmese bile biz onları yanımızda dost olarak görürdük. İyisiyle köyüsüyle bitti gitti işte maksat yendim yenildim demek değil hınç çıkarmak. Altında kalacağınız laflar etmeyin diye çok dedim ama nafile işte böyle seviyorlar

Slovene

Emekli Görevli
Bu world oyunun boş beleş worldü oldu. Biz çok zırladık kurallar değiştiğinde hatta dozumuzu kaçırdık ve banlar yedik, belki rakip de bizi izlemek yerine bizimle beraber "evet rakibimiz haklı, bu kurallar altında oynamak çok kötü olur" deseydi belki de bazı şeyler değişirdi. Değişmese bile biz onları yanımızda dost olarak görürdük. İyisiyle köyüsüyle bitti gitti işte maksat yendim yenildim demek değil hınç çıkarmak. Altında kalacağınız laflar etmeyin diye çok dedim ama nafile işte böyle seviyorlar

Oyunun her anında kazanabilirsin ya da kaybedebilirsin önemli olan zorluklara karşı mücadele etmek değil midir? Ben asıl zevkin burada olduğunu düşünüyorum

Rakro.31

Mızrakçı

O özellik değişime size yaradı bunu o zaman da dedim forumda zırlama ile ne değişecekti, siz her Ban yediğiniz de bizde yedik biz sadece foruma taşımadık. Hınç çıkarmak için yenmen gereken klan sıdıka değil Semih bunu unutma :) Daha fazla uzatmayalım muhabbetimiz zarar görmesin kanka dediğin gibi boş beleş bir w bitti gitti :)

Rakro.31

Mızrakçı
Herkesin kendi stratejisi vardır, kimi barbar alır yapar, kimisi rakipten köy alır yapar :) sen barbar almaktan zevk almayabilirsin, ama bir başkası da rakipten köy almaktan zevk almayabilir

Bu ikincisi ben işte asla savaşmayı sevmem ban atmasaydınız bana çok iyi barbar toplardım

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
Herkesin kendi stratejisi vardır, kimi barbar alır yapar, kimisi rakipten köy alır yapar :) sen barbar almaktan zevk almayabilirsin, ama bir başkası da rakipten köy almaktan zevk almayabilir
Böyle diyorsanız bize de saygı duymak düşer, teşekkürler düşüncelerinizi paylaştığınız için :)

Edit-997395

Yasaklı
Şaka maka dedim o kadar klansız bir classic olsun herkes herkese vurabilsin kan ve vahşet olsun , millet dclerden falan birbirlerini hoş görüp yaranmaya çalışıp daha sonra birbirlerine vurmak durumunda kalıp ,dostluklar bozulsaydı ve yıllar süren düşmanlıklar oluşsaydı fena mı olurdu he :D

Pollyanna**

Atlı Okçu
Şaka maka dedim o kadar klansız bir classic olsun herkes herkese vurabilsin kan ve vahşet olsun , millet dclerden falan birbirlerini hoş görüp yaranmaya çalışıp daha sonra birbirlerine vurmak durumunda kalıp ,dostluklar bozulsaydı ve yıllar süren düşmanlıklar oluşsaydı fena mı olurdu he :D
Klansız klasik istemek?

Git başka oyun oyna