Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Ben derimki Dürüst bir diplomasi olabilmesi için Diplomasiye belirli kriterler getirilemezmi. Mesela diplomasi bozuldu direk düşman ilan et saldır. Bunun yerine 72 saat sonra saldırma kuralı olsa yada benzeri nasıl olur.. Böylece çok dümenden diplomasilerin önüne geçmiş olunur.

Kalan*

Mızrakçı
Oyun özellikleri ile ilgili bir fikir belirtmek istemiyorum ama şunu yaparsanız güzel olur vpn ile oyuna girmeyi yasaklamak o kadar zor olmamalı yani pekçok site bunu yapabiliyorken neden klanlar yapmıyor hilenin önlemini en başından alsanız keşke

Luxor*

Baltacı
Aslında yön seçimi, davet olmaması ve bu tutumu hala devam ettiren bir sistem var madem, klan limitleri 75 veya 100 yapılabilir. Bundan sonrada diğer dünyalardada bu devam ettirilebilir, daha zevkli savaşlar çıkar kanaatindeyim.

Bu sayede ne güçsüz bir klanınız olmuş olur nede aşırı kalabalık aşiret bir klan olunur. Kimse dışarda klan üyesini bırakmaz istemez, alt klanında önüne geçilir.

Genel olarak özellikler hoş ama bu özelliklere tapınak mide bulandırır...

Poyrazz27

Yasaklı
Anlaşılan yönetim aşiret klanlarına savaş açmış.onceki 2 dünya da ışınlanma yoktu ne oldu yine 20-30 alt klan kuran klanlar oldu.Çözum oldu mu olmadı .dünyanın yüzde 70 i pre kasmaya girdi.pre harcayan oyuncu sayısı azdı.Kimin faydasına oldu.bom boş dünyalardi. Kendi kendilerini bitirecek yönetim.Aferin devammmmmmmmm

Işınlanma yok arkadaş davet etme yok.klan limiti 50 . Dünyaya girecektik girmiyoruz tek sevindirici yani paramiz cebimizde kaldı pre almamıza gerek kalmadı Tebrikler yüce yönetim.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Anlaşılan yönetim aşiret klanlarına savaş açmış.onceki 2 dünya da ışınlanma yoktu ne oldu yine 20-30 alt klan kuran klanlar oldu.Çözum oldu mu olmadı .dünyanın yüzde 70 i pre kasmaya girdi.pre harcayan oyuncu sayısı azdı.Kimin faydasına oldu.bom boş dünyalardi. Kendi kendilerini bitirecek yönetim.Aferin devammmmmmmmm

Işınlanma yok arkadaş davet etme yok.klan limiti 50 . Dünyaya girecektik girmiyoruz tek sevindirici yani paramiz cebimizde kaldı pre almamıza gerek kalmadı Tebrikler yüce yönetim.
Adamların derdi para olsa hızlı dünya açarlar herkes köpek gibi pre yakar dünya başında adamlar oynanabilir bir oyun istiyorlar w59 ve w61 gibi savaşın az olduğu dünyalar istemiyorlar

Poyrazz27

Yasaklı
Adamların derdi para olsa hızlı dünya açarlar herkes köpek gibi pre yakar dünya başında adamlar oynanabilir bir oyun istiyorlar w59 ve w61 gibi savaşın az olduğu dünyalar istemiyorlar
Gördük w63 ve w64 te savaşları.Daha operasyon yapmayı bilmeyen klanlar ekipler mutlu olacak diye sürekli aynı özellikli dünyalar açılmaz.w64 te 30 tane alt klanı olan klanlar vardı.Hani engellenebilmi? Birde w61 i kotulemissin orda ki bir savaş bile w64 teki tüm savaşlardan daha iyiydi.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Gördük w63 ve w64 te savaşları.Daha operasyon yapmayı bilmeyen klanlar ekipler mutlu olacak diye sürekli aynı özellikli dünyalar açılmaz.w64 te 30 tane alt klanı olan klanlar vardı.Hani engellenebilmi? Birde w61 i kotulemissin orda ki bir savaş bile w64 teki tüm savaşlardan daha iyiydi.
w61 kötülemedim orada da savaşlar döndü ama bilmem kaç tane alt klanlı klanlar çok hızlı bir şekilde bitirdiler w yi

Mr.Mustang

Milis
ya ben bir sey rica ediyorum, eminim bu daha once dile getirilmistir kiliseli dunyalarin, bizim turk serverlari icin cami yapilmasi mumkun degilmidir ben sahsen oyuna daha bir asilirim :D hele bir de mubarek bayrama denk gelmisken :)

akifS*

Hafif Atlı
Gözetleme kulesi de olsa 50 kişilik savunmacı kadro girer kapatır zorlanmadan. Gözetleme kulesi olmaması çok mantıklı. Girecek klanlara değil de savaşacak klanlara başarılar.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Yön seçimi ekipler için bir ihtimal açılabilir. Multiler için yapılan bir olay ama tüm oyuncuları etkilemeye başladı ve etki kötü bir gidişat izliyor bence.

Bunun dışında tapınak harici 10/10 dünya. Girecek olanlara başarılar :)

By KkuWelL

Yasaklı
tapınak olmasa
yön secimi olsa
davet olsa imiş güzel bi dünya olurmuş adminler sagolsun şaşırtmayı seviyo w68 yaklastıtıkca orayada bişey bulurlar diye düsünmedim degil.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.