K14 kim karıştırdı

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

C14

• Generals dağılması

Oylar: 30 17,2%
  • Efendinin gladio olması

Oylar: 55 31,6%
  • Gladio klanın truva yemesi

Oylar: 26 14,9%
  • vefa klanının yıkılmaması

Oylar: 32 18,4%
  • Tapatesin bölgesinde ki oyuncuları kışkırtması xd

Oylar: 15 8,6%
  • x-rois abimizin verdiği forum savaşı

Oylar: 16 9,2%

• Toplam oy kullanan
    174

Bozbey

Milis
Dostum senin dünya başından beri tek icraatın yayda pasif adam toplamak oldu ne ara bu kadar takip ettin dünyayı:)
Pasif adam dediğin senin klanindaki elemanı toplarken klan olan kaçıp en son generalse gelip vurmayacagimi sanan elemandan mi bahsediyorsun :) köylerini bile arkadaşlara bıraktım zevkine giriyordum klan üyene :) pasif dediklerinle bu puanı kastım haklısın ;)

Bozbey

Milis
@Bozbey hem bizimkilere laf Atacan hem argoya girecem he sığıntı ;) akıllı durun bir mesajımla Şutlatırım hepinizi mülteciler sizi :D :D

@Musluk* attır de attıralım bebeğim ne paketlenen tiplerle muhatap oluyon ağlasınlar :D
Sığıntı diyecek en son eleman sensin. Davet atıldı geldim. Dostlarımda oraya geçtiği için hiç sıkıntı yok çıkarım en fazla silinirim. Döneklik yalancılık tarzım değil. Gerçekleri konuşurum.

GENTLEMEN

Baltacı
Pasif adam dediğin senin klanindaki elemanı toplarken klan olan kaçıp en son generalse gelip vurmayacagimi sanan elemandan mi bahsediyorsun :) köylerini bile arkadaşlara bıraktım zevkine giriyordum klan üyene :) pasif dediklerinle bu puanı kastım haklısın ;)
Hahaha utanma duygun olmadığını bilerek bunu yazacağını bekledim. Efendi klanı bize vur emri verdiği gece 30 kamiyle beraber adamımı topladınız bunu nasıl kendi başarın sayıyorsun cidden ? Gururun yokmu kardeşim:D

Bozbey

Milis
Hahaha utanma duygun olmadığını bilerek bunu yazacağını bekledim. Efendi klanı bize vur emri verdiği gece 30 kamiyle beraber adamımı topladınız bunu nasıl kendi başarın sayıyorsun cidden ? Gururun yokmu kardeşim:D
30 kami az değil mi 50 attık ? Ne diyim yalancılıginiz burdan belli oluyor. Daha cevap yok. Sizinki sadece sizi tanımayanlara kendinizi düzgün göstermek. Aslında doğruları konuştuğumu çok iyi biliyorsunuz. Bu saatten sonra istediğiniz kadar yazın tek cevap alamayacaksiniz.

GENTLEMEN

Baltacı
30 kami az değil mi 50 attık ? Ne diyim yalancılıginiz burdan belli oluyor. Daha cevap yok. Sizinki sadece sizi tanımayanlara kendinizi düzgün göstermek. Aslında doğruları konuştuğumu çok iyi biliyorsunuz. Bu saatten sonra istediğiniz kadar yazın tek cevap alamayacaksiniz.
Hadi sende arkadaşlarının yanına.

Musluk*

Yasaklı
Bizzat discord ta vardım bu muhabbette. Fio Montana ile konuşuldu.
Yav bir de utanmadan bizzat vardım bu muhabbette diyorsun ben bir discord hariç hepsinde vardım fio montanaya sen böyle bir şey desen dediğine pişman eder seni önde olduğumuz savaşta biz mi efendi olacaktık :D Böyle bir şey hiç konuşulmadı birlikte hareket edilecekti ama kimse isminizi Efendi yapacaksınız falan demedi diyemezdi zaten :D Dediler dedikten sonra zaten ortada efendi kalmadı :D

@Bozbey hem bizimkilere laf Atacan hem argoya girecem he sığıntı ;) akıllı durun bir mesajımla Şutlatırım hepinizi mülteciler sizi :D :D

@Musluk* attır de attıralım bebeğim ne paketlenen tiplerle muhatap oluyon ağlasınlar :D

Vallahi bizle beraber oynayan arkadaşlarımız var muhabbetimizde var diye bir şey demiyorum da inanılmazlar yani :D