Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
şunu yazan adama siz daha ne anlatıyorsunuz ki:D tipik ülkemizde hakim olan ağız

şurada oynamaya çalışan birşeyler anlatmaya çalışan insanlara üzülüyorum. yapmanız gereken çok basit tek birşey var ama hala hala hala diretiyorsunuz

Bu yanıtı InnoGames GmbH olarak veriyoruz. Yanıtları şahsi olarak algılayarak ilerleme sağlamayazsınız çünkü ben sorularınızı şahsi olarak algılamıyorum. Şirketimizin bazı politikaları vardır ve bahsedilen hız olmamasını tercih ettiğimiz bir ayardır. Zaman zaman uygulanabilmektedir ancak bu bir devamlılık arz etmemektedir.

YALNIZBARON

Yasaklı
Ben dünyaların tartışılmasına karşıyım ortalama 63 günde bir dünya açılıyor 6 dünya da bir hızlı dünya açılıyor gece bonuslu art arda açılmıyor sürekli kapama koşulu değişiyor böyle değişik stratejilerin olması bence daha iyi.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Neden üyelerini daha memnun eden bir takımı örnek almak ayıp mı ? Takıma verebilecek en önemli öneri budur bence
üyelerle daha fazla iletişim kurmak

Neye göre, kime göre? Göreceli kavramlar ne yazık ki görevlerimizi yerine getirmemiz için örnek teşkil etmemektedir. Çok beğendiniz sistem içerisinde, çok beğendiğiniz kişiye küfür eden 100'lerce, yaptığı hiçbir şeyden memnun olmayan 1000'lerce kişiyi örnek gösterebiliriz. Dolayısı ile her topluluğu kendi içerisinde değerlendiriyoruz çünkü her topluluğun kitlesi farklıdır.

Se7eN

Mızrakçı
Öneri yapın dediğimiz tüm konularda çoğunluğun önerilerini gerçekleştirdik. Harita hakkında geri bildirim topladık. Siz forumu okuduğunuza emin misiniz?
Şimdi yine baktım acaba haksız mıyım diye. 10 kişinin 8 i eski kullanılan haritanın en azından eskisi gibi ikinci bir seçenek olarak kalmasını yazmış. Topladığınız geri bildirimler neydi acaba merak ettim şimdi. Burada yazılanın aksine çok güzel harita bu kalsın diğerini boşvermi demişler. Harita konusunda bu böyle olacak deyip kesip attınız. o kadar yazı yazıldı ama nafile çabaydı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Şimdi yine baktım acaba haksız mıyım diye. 10 kişinin 8 i eski kullanılan haritanın en azından eskisi gibi ikinci bir seçenek olarak kalmasını yazmış. Topladığınız geri bildirimler neydi acaba merak ettim şimdi. Burada yazılanın aksine çok güzel harita bu kalsın diğerini boşvermi demişler. Harita konusunda bu böyle olacak deyip kesip attınız. o kadar yazı yazıldı ama nafile çabaydı.

Harita konusunda geri bildirim topladık. Bir oylama ya da farklı bir işlem yapmadık. Ayrıca değişmeyeceği ve eskiye dönülmeyeceğini özellikle belirttik. Lütfen önce okuyalım!

Se7eN

Mızrakçı
Harita konusunda geri bildirim topladık. Bir oylama ya da farklı bir işlem yapmadık. Ayrıca değişmeyeceği ve eskiye dönülmeyeceğini özellikle belirttik. Lütfen önce okuyalım!
Tamam işte üstad bende ondan bahsediyorum. Geri bildirim olunca değişen bir şey olmuyor. ''Dediğim dedik, çaldığım düdük'' der gibisiniz. Bu kadar itiraza mağruz kalan bir değişiklikte o kadar oyuncunun talebinin reddedilmesi çok abes geldi bana. Hatta yakın zamanda fake limitini kaldırdınız 63'te sadece başka da hatırlamıyorum. (En azından takip ettiklerim arasında görmedim.)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

"Beğenmedim", "istemiyorum", "sevmeyeceğim", "alışamayacağım", "gözüm kanıyor" yorumları dışında toplamda aşağıda yazdıklarım dışında daha mantıklı bir anlatımınız varsa lütfen yorumda bulunmaya devam ediniz.
  • Bazı köy görünümleri birbirlerine çok yakın, bu yüzden ayırt etmekte zorlanıyoruz.
  • Puan büyüklüğüne göre tonlama farkları neredeyse yok, bu yüzden köyleri karıştırıyoruz.
  • Yeni harita ile devam edilecek olsa dahi seçenek sunulmasını istiyoruz.
Lütfen haritada yaşanan sorunu niteleyerek veya niceleyerek belirtiniz.

Yaşanan sorunları bildirin diyerek bir yorum yaptım ki bu "Güncelleme Hakkındaki" görüşleriniz konusu adı altındaydı.

Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Eskiye dönüş şu anda planladığımız bir şey değildir ve olmayacaktır. Ancak harita üzerinde iyileştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Özellikler son topladığımız geri bildirimleri değerlendireceğiz.

Kesin ve net bir dille eskiye dönüş olmayacağını InnoGames GmbH olarak belirttik. Ayrıca "Dünya Özellikleri" tartışırken abes ve herhangi bir istek ile değiştirilmeyeceğini bildiğiniz noktaya konuyu çekmeye gerek yok. Canınız kavga etmek istiyor olabilir ama bizim istemiyor.

Se7eN

Mızrakçı

Yaşanan sorunları bildirin diyerek bir yorum yaptım ki bu "Güncelleme Hakkındaki" görüşleriniz konusu adı altındaydı.

Kesin ve net bir dille eskiye dönüş olmayacağını InnoGames GmbH olarak belirttik. Ayrıca "Dünya Özellikleri" tartışırken abes ve herhangi bir istek ile değiştirilmeyeceğini bildiğiniz noktaya konuyu çekmeye gerek yok. Canınız kavga etmek istiyor olabilir ama bizim istemiyor.
Ben yine derdimi anlatamadım ama neyse. ,

İyi forumlar dilerim.

harbiman-4

Acemi
şahsen amerikada birden fazla dünyada oynadık genellikle 10 kişi olarak bulunuyoruz oradaki ekiplerde bu şekilde oynuyor tabi ki oradada yer yer alt klan yada birden fazla klan kuranlar oluyor ama üye sayısı toplamda 30 u geçen bir klan görmedim. Oyun zevki almak istiyorsanız zaten olması gereken özellikler şuanda yapılmaya çalışan özellikler ama siz alışmışsınız sürüler halinde oynamaya :) bir dünya açılıyor 4 kıtada 4 çoban oluyor peşinde koyun sürüsü işin komik tarafı oyunun 1.ayında çoban sayısı 4 den 2 ye düşüyor nasıl mı sürüleri birleştirerek neyse devam edin düzeltilmeye çalışan şeylere sitem etmeye iflah olmazsınız.

Uzun yıllar önce klansavasları zamanında gerçekten durum böyle değildi. Son yıllarda dediğiniz tam anlamıyla oluyor. Tam kıta savaşı olucak derken bir bakıyoruz dünyanın yarısıyla birleşmişiz. Sanırım artık klanlarda biz dünya kapattık deme hevesi oluşmuş. Hemen sonuca ulaşılmaya çalışılıyor ve buda keyif almayı engelliyor.

Bobo?

Milis
Uzun yıllar önce klansavasları zamanında gerçekten durum böyle değildi. Son yıllarda dediğiniz tam anlamıyla oluyor. Tam kıta savaşı olucak derken bir bakıyoruz dünyanın yarısıyla birleşmişiz. Sanırım artık klanlarda biz dünya kapattık deme hevesi oluşmuş. Hemen sonuca ulaşılmaya çalışılıyor ve buda keyif almayı engelliyor.

Motivasyon dünya kapatmak olsa klan limiti kadar üye sayısı olur. Bu takım tutar gibi klan üyesi olmaktır denir en basit tabirle.

Başkaları için köy büyütme, günlerini devredeceğin köyler için harcama veya dünya sonunda kusura bakma kapatma listemiz budur diyerek dışarıda bırakılacak yüzlerce kişi anca profilinde "klanadı <3" yazar. Kapatanlar da aslansın kaplansın, bi dahaki dünyada kralsın diye alıverir gazlarını.

Canikkk

Milis

W 49 da bu duruma şahit oldum şöyle demişlerdi 7 8 ay olmuş word kapatma evresine geçmedik yok bu dünya şöyle olur böyle olur 5 6 klan anlaşıp wordu kapatmak istedi :)) savaşmak vs zerre kimsenin umurunda değil diploması ile bir an evvel word kapatsın bitsin :) mantıklı bulamadigim bir diğer nokta 50 kişi word kapatacak bu klanların bünyesinde 700 800 oyuncu var hepsi razı bu duruma :)) tuhaf olan o

Tibelda

Emekli Görevli
W 49 da bu duruma şahit oldum şöyle demişlerdi 7 8 ay olmuş word kapatma evresine geçmedik yok bu dünya şöyle olur böyle olur 5 6 klan anlaşıp wordu kapatmak istedi :)) savaşmak vs zerre kimsenin umurunda değil diploması ile bir an evvel word kapatsın bitsin :) mantıklı bulamadigim bir diğer nokta 50 kişi word kapatacak bu klanların bünyesinde 700 800 oyuncu var hepsi razı bu duruma :)) tuhaf olan o

Derdiniz çözüm degilki @Mr.Storm c bir öneriyi dikkatte aldiginizi da düşünmüyorum

Bakın anlattığınız duruma çözüm olabilecek nitelikte dünya özellikleri duyuruldu. Dikkate alınmadığınızı söyleyemezsiniz. :)

Canikkk

Milis
Bakın anlattığınız duruma çözüm olabilecek nitelikte dünya özellikleri duyuruldu. Dikkate alınmadığınızı söyleyemezsiniz. :)

Usta ışınlan ve oyuncu davet eti anlarım ama yön secimi klanların mantığına ters 20 kişi girip her 5 kişinin farklı kıtalara düştüğünü düşünce beni bir gülme aliyor adamlar multi yine açacak yine kullanacak multi icin önlem bile değil bu adam zaten pre kasıp pre satıyor senin yön seçimini kapatman bir anlam ifade etmiyor hatta klan olma mantığını tersliyorsun.

Telefon numarası ile onay istemek ne kadar zor bilmiyorum soruyorum ama cevap yok

Bir kıtadan bir başka kıtaya geçmek için de şart koşabilirsiniz kıtadaki köylerin % bilmem kaçını almadan olmaz diye 10 tane klan olsada bir anlam ifade etmeyecek

Tibelda

Emekli Görevli
Usta ışınlan ve oyuncu davet eti anlarım ama yön secimi klanların mantığına ters 20 kişi girip her 5 kişinin farklı kıtalara düştüğünü düşünce beni bir gülme aliyor adamlar multi yine açacak yine kullanacak multi icin önlem bile değil bu adam zaten pre kasıp pre satıyor senin yön seçimini kapatman bir anlam ifade etmiyor hatta klan olma mantığını tersliyorsun.

Telefon numarası ile onay istemek ne kadar zor bilmiyorum soruyorum ama cevap yok

Bir kıtadan bir başka kıtaya geçmek için de şart koşabilirsiniz kıtadaki köylerin % bilmem kaçını almadan olmaz diye 10 tane klan olsada bir anlam ifade etmeyecek

Konudan konuya atlıyorsun. Tüm tuşlara basıp bölümümü geçmeye çalışıyorsun ? :D Ön kayıtta aynı klanda olan oyuncular aynı bölgede başlarlar. Yön seçiminin açık olması yukarıda bahsettiğin 700 kişinin toplanması demek anlamına geliyor. :)

Canikkk

Milis
Konudan konuya atlıyorsun. Tüm tuşlara basıp bölümümü geçmeye çalışıyorsun ? :D Ön kayıtta aynı klanda olan oyuncular aynı bölgede başlarlar. Yön seçiminin açık olması yukarıda bahsettiğin 700 kişinin toplanması demek anlamına geliyor. :)

Bu cümleyi çok söylemek istiyordun heralde :)) tümpostlarımı oku aynı şeyi yazdım sadece pek umursamadınız olay o :)

Canikkk

Milis
Ee on kayıtta 700 kişi toplanamiyor mu :))

Tibelda

Emekli Görevli
Bu cümleyi çok söylemek istiyordun heralde :)) tümpostlarımı oku aynı şeyi yazdım sadece pek umursamadınız olay o :)

Bu kadar gergin olmana gerek yok. :)

Ee on kayıtta 700 kişi toplanamiyor mu :))

Yapmak isteyen her şekilde yapar. Zihniyeti kurallar, yasaklar, özellikler değiştiremez. Yine de bu işlerini kolaylaştırmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Dünya forumlarını, haritalarını, istatistikleri takip edersen son dünyalarda uygulanan özelliklerin işe yaradığını görebilirsin. :)

Canikkk

Milis
Bu kadar gergin olmana gerek yok. :)

genel mizacım bu gergin bir durum yok

Yapmak isteyen her şekilde yapar. Zihniyeti kurallar, yasaklar, özellikler değiştiremez. Yine de bu işlerini kolaylaştırmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Dünya forumlarını, haritalarını, istatistikleri takip edersen son dünyalarda uygulanan özelliklerin işe yaradığını görebilirsin. :)

o zaman bunlar yeterli değil anlaşılan :) neyse siz bilirsiniz bizim için pek problem yok en fazla oynamayız :D

ohstiffany

Yasaklı
Klasik dünya oynuyorum kafam rahat. Ne pre basma derdi ne de şirketin bizleri aptal yerine koyma senaryosunu yaşıyorum.Bu oyun ticari bir ortam , modlar da çalışanları olduğu için her dünya aynı muhabbetler dönüyor. Forum canlı kalıyor ya da siteye her giriş şirkete para kazandırıyor. Olay bu kadar basit. Klansavaşları ismindeyken güzeldi ve bitti güzelliği.Para ile kazanmak isteyen girsin istemeyen de klasik dünyaya gelsin ama bunca şikayete rağmen normal dünyalarda daha çok oyuncu oluyor :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.