Dünya Kütüphanesi

VsLKompetans

Yasaklı
hesaplara para teklif edip ayartmalar felan cabası nasıl konusabılıyor bende anlamadım
Varya inanılmaz yüzsüzsünüz hesap al içeri Truva at sonra klan yönetimini al klan ayarlarından asker bilgisine bak sonrada klanı dağıt ama bunu biz yapınca karala . 50 güne dünya kapatma hayali kuran kafalardan çok da mantıklı cümleler beklemiyorduk ama bu kafaya erişmek için ne kullanıyorsunuz merak etmiyor değilim

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Varya inanılmaz yüzsüzsünüz hesap al içeri Truva at sonra klan yönetimini al klan ayarlarından asker bilgisine bak sonrada klanı dağıt ama bunu biz yapınca karala . 50 güne dünya kapatma hayali kuran kafalardan çok da mantıklı cümleler beklemiyorduk ama bu kafaya erişmek için ne kullanıyorsunuz merak etmiyor değilim
bu anlattıklarını yapan ben miyim ?
50 gune w kapanacak dıyen ben miyim

benım bu w ye bakış vizyonum seni niye geriyor?
keyif alarak oyununa bakmanı tavsiye ederim. Boş işlere kafa yorma.

DeathRoll

Yasaklı
Bazen kiriz geciriyorum iki tarafta yaptiklati olaylari unutup birbirine dis gecirme pesinde halbuki iki tarafta ayni olaylari dillendiriyor

DeathRoll

Yasaklı
Harita icin emegine saglik ama bu haritanin yakalarsimin rm gecmesinden hemen sonra yapilmasi uzdu beni

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dostum saf mısın? Hucum paktının köye ihtiyacı yok ki. w Başından bu yana Hucum ve mütlerinin köy sayısı hep fazlaydı. Üstüne köy sayısı ve baskınlıgıyla kapanmayan bir w de ne barbarından bahsediyorsun ? Hayır merak ettiğim, vuslatın içindeki barbar/ barbarımsı köylerin de şikayetini yaptın mı ??? konuyu her türlü alavere dalavereden saptırmaya çalışmayın biz zaten yaptığınız onca şeye gülüp geçiyoruz.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
hucumda ne zaman dc geçsem başka oyunlar oynanıyor oyun dışında başka muhabbetler dönüyor vs vs. Bir tek op zamanları bir tık ciddiyet var onun harici hucum ne zaman tam ciddiyetle oynadı bilmiyorum. Ben napcaz ne etcez diyorum enes dur lol atıyoz dur cs atıyoz bılmem ne :D Burdaki adamlar sizin kastıgınızın yarısı kadar kasmıyor oyun oynama keyif alma muhabbet etme gayesindeler.

tunahan5566

Casus
Dostum saf mısın? Hucum paktının köye ihtiyacı yok ki. w Başından bu yana Hucum ve mütlerinin köy sayısı hep fazlaydı. Üstüne köy sayısı ve baskınlıgıyla kapanmayan bir w de ne barbarından bahsediyorsun ? Hayır merak ettiğim, vuslatın içindeki barbar/ barbarımsı köylerin de şikayetini yaptın mı ??? konuyu her türlü alavere dalavereden saptırmaya çalışmayın biz zaten yaptığınız onca şeye gülüp geçiyoruz.

Seni etiketlediğimi sanmıyorum başlığın altına forumda yazı yazmak için yazı yazma . Ben gördüğümü söyledim yanlışsa eğer adminler uyarır beni .

EnesKOSOVA1

Yasaklı
forum yazı yazılmak için var :D flood yapmadığım sürece ki tüm gayretimde şu 61 forumunun canlanmasıdır, ama zora gelince hemen geri vites atıyosunuz :D

Luxor*

Baltacı
Seni etiketlediğimi sanmıyorum başlığın altına forumda yazı yazmak için yazı yazma . Ben gördüğümü söyledim yanlışsa eğer adminler uyarır beni .

Kardeşim kendi kendini ladeslemişsin, "Yanlışsa adminler uyarır dersin." Zaten böyle itam ettiğin gibi barbar olayı varsa, zaten 2 ye bölünmüş bir dünyada bunu tespit etmek çok basit olur adminler tarafından zannımca :)

O yüzden sahada kazanmicağınız bir savaşta, böylesi propagandalarla suyu bulandırmayın :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Kardeşim kendi kendini ladeslemişsin, "Yanlışsa adminler uyarır dersin." Zaten böyle itam ettiğin gibi barbar olayı varsa, zaten 2 ye bölünmüş bir dünyada bunu tespit etmek çok basit olur adminler tarafından zannımca :)

O yüzden sahada kazanmicağınız bir savaşta, böylesi propagandalarla suyu bulandırmayın :)

sal knk adamı ondan ekmek çıkmaz. hemen susma derdinde :D

-maamolete- ' den Esmer feryat oradan *LUXOR * oradan da Edit-5348919, ne diyorsun bu yolculuğa:D

şu konuyu bence iyice vurgulamalıyız modların buradaki tavrı çok yerinde çok çok tebrik ediyorum :D ibret olması açısından :D

tunahan5566

Casus
Ekran görüntüsü 2021-02-18 210043.png

Beyler burası sizin ana kıtanızın ortası değil mi ? yani worldün ilk başladığı günlerde köylerin yerleştirildiği kısım.

Başka birşey demiyorum. @Strafe @Desperandum ilgilenmeyecekmisiniz hala görmezden mi geliyorsunuz böyle durumları.

Luxor*

Baltacı
sal knk adamı ondan ekmek çıkmaz. hemen susma derdinde :D

-maamolete- ' den Esmer feryat oradan *LUXOR * oradan da Edit-5348919, ne diyorsun bu yolculuğa:D

şu konuyu bence iyice vurgulamalıyız modların buradaki tavrı çok yerinde çok çok tebrik ediyorum :D ibret olması açısından :D

Bukalemun misali diyelim, vurduğumuz 2 gün yaşamıyor isim değiştiriyor diyelim :D