ARGO vs BARZO-GNRLS

niycin

Baltacı
Nerede kafa tutmamızı istersiniz beyfendi? Tercih ettiğiniz bir yer var ise söyleyin lütfedelim :D

missperfect

Kılıç Ustası
Baya iyi köy topluyorsunuz :D
Biraz daha toplarsınız köy kolay gelsin, tek tek yazmaya üşendim bir kaç tane ekledim. yeter bu sana bu günlük.

ast.1905 cezalıydı eleman dibimdeydi benim :) hemde saldırıya açık ceza almıştı birde 23 tane mancınığım elemanın koyunde kesildi saldırıdan kacırcam diye koyune destek atmıştım ben çekene kadar artık oyundaki sansımmı deersin ne dersin :) kırmızı rapor benim mancınıklar pert :D n eüzüldüm vary aanlatamam :D

diğer elemanları tanımıyorum bana destekleri gelmedi

PARS Estergon

Ağır Atlı
ast.1905 cezalıydı eleman dibimdeydi benim :) hemde saldırıya açık ceza almıştı birde 23 tane mancınığım elemanın koyunde kesildi saldırıdan kacırcam diye koyune destek atmıştım ben çekene kadar artık oyundaki sansımmı deersin ne dersin :) kırmızı rapor benim mancınıklar pert :D n eüzüldüm vary aanlatamam :D

diğer elemanları tanımıyorum bana destekleri gelmedi
6.237 Savunma 6.293 Destekçi kasan bir adamın köyünü zaten o klandan destek alıp da oyuncuyum diyen adam alacak biz mi alacağız=)
Askerleri bittikten sonra direk alınması da baya bi raslantı olmuş=)

Crazy is here

Yasaklı
Rakip klandan bir ricam olacak dünden beri mislencek köyler ya barbara düşürülüyor ya klandan cıkıyor.Yapmayın yani.Bu kadar istatistik düsünmeye gerek yok sonuc değişmeyecek ama komik oluyor :)

Hemsirbey

Mızrakçı
savaş çıkmış dünyada oyun başından beri herkes sa biz kademe basacağız diyen tarafların Savaşı'nda kademesi yüksek olan kazanır.