Klasik harita

• Konuyu başlatan Deleted User - 5540442
  • Başlangıç tarihi

Gazaragorni

Mızrakçı
onu bunu gecınde gelın toplu hesap sıl yapalım ne öyle uğraş dur birini alsan diğeri gelicek dsfsf belki bu tepki ile modlar bazı engeller getırır :(

neyse ya dewamkeee

Paratoner41

Çaylak
Harita listesinde dünya ayarlarına uygun şekilde tek klan olarak yer alan JSTC, ARTİZ, ZİRVE, DAFFY, PAYTAK, NOBLES, MNS klanlarını tebrik ederim. Bunun bir oyun olduğunu unutmayan ve tek amacı dünya kapatmak olarak görmeyen tüm oyunculara başarılar dilerim. :)

yakın zamanda az ama öz ekibimizle kapatmıştık. şimdi yine neden olmasın :)

PARS Estergon

Baltacı
onu bunu gecınde gelın toplu hesap sıl yapalım ne öyle uğraş dur birini alsan diğeri gelicek dsfsf belki bu tepki ile modlar bazı engeller getırır :(

neyse ya dewamkeee
Yok ya bunlardan bir köy al casusluk, truva, diplomasi işleri gibi şeylere başvuruyorlar savaşma yok :)

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
Şahi de oynayan 10 kişiden 9 u ile muhabbet etmişliğim var beraber oynanmışlığım var adamlara kötü bir şey de demedim bu kadar yalaka olma azıcık omurganız olsun.

doğru konuş yalakalığı bu oyunda en son yazacağın adamların başında gelirim saygısız velet 15 16 yıldır dostluklarını surduren bi ekibe saygı duyacaksın kemirgenler gibi salça olacağına dalga konusu yapacağın adamları bide eleştiriye yalakalıkla itham ediyorsun işsiz adam

MrTroya.

Mızrakçı
Harita listesinde dünya ayarlarına uygun şekilde tek klan olarak yer alan JSTC, ARTİZ, ZİRVE, DAFFY, PAYTAK, NOBLES, MNS klanlarını tebrik ederim. Bunun bir oyun olduğunu unutmayan ve tek amacı dünya kapatmak olarak görmeyen tüm oyunculara başarılar dilerim. :)
Amacımız dünyaya bir nebze de olsa renk katmak. İlerki zamanlarda foruma da renk katmak için çakışmalarımız olacak nasip olursa. Herkese iyi eğlenceler :)

MrTroya.

Mızrakçı
doğru konuş yalakalığı bu oyunda en son yazacağın adamların başında gelirim saygısız velet 15 16 yıldır dostluklarını surduren bi ekibe saygı duyacaksın kemirgenler gibi salça olacağına dalga konusu yapacağın adamları bide eleştiriye yalakalıkla itham ediyorsun işsiz adam
Adam hiç bir şey demedi. Yazılanlara bakınca o velet dediğin insan seni saygıda da, sevgide de 3e 5e katlar. Durduk yere salça oldun adama. Üslubunu bil de yaz.

YALNIZBARON

Yasaklı

Adama durduk yere ne su yapıyorsun

PARS Estergon

Baltacı
@YALNIZBARON generals sıralamada düşmüş diyecektim biraz bakınca diğer klanlara adamları ve multileri casus diye yerleştirmişsiniz anladım güzel taktik, ittifak klanlar düşman falan dinlemeden iyi taktik etik değil ama tam size göre :D

moruk ze

Çaylak
Biri 10 klan gelmiş biri 5 klan gelmiş bide anlaşmışlar , haritadan da müttefik eklemişler.Tek klan gelenlere teşekkür harici farklı bir yaptırım olmayacak mı modum @Tibelda Eğlencesine girdik ama bizde bilirdik 50şerden 10-15 klan kurmayı , bunun önüne geçmek için uğraşınıza destek verip böyle bir duruma girişmedik.

FARAZA

Süvari
Koooş ağlayarak günlüğüne yaz devaaamm.

YALNIZBARON

Yasaklı
@YALNIZBARON generals sıralamada düşmüş diyecektim biraz bakınca diğer klanlara adamları ve multileri casus diye yerleştirmişsiniz anladım güzel taktik, ittifak klanlar düşman falan dinlemeden iyi taktik etik değil ama tam size göre :D

Birincisi ; Multim varsa şikayet edersin.
İkincisi ; Casusum varsa hiç bir şey yapamazsın.
Üçüncüsü ; Klan başkanımız kimse git ona yaz kardeşim banane

FARAZA

Süvari
Adam hiç bir şey demedi. Yazılanlara bakınca o velet dediğin insan seni saygıda da, sevgide de 3e 5e katlar. Durduk yere salça oldun adama. Üslubunu bil de yaz.
Kardeşim gerek yok :) takılsın kafasına göre ben şahi ekibine zaten birşey demedim kendi kendine huylarına gitmeye çalıştı :)