Hayal vs Nostra

Baylawyer

Mızrakçı
Kara leke sürecek hiçbir şey yapmadı bu klan. Ne arkanızdan vurdu, ne de son dakika vuruyorum dedi. Nostra ile savaşacağız dedi. Bu zamana kadar da nasıl savaştığımızı herkes gördü. Her noktada ciğerinizi söke söke vurduk. Her vurduğumuzda bir oyuncunuz sıfırlandı. Gelip burada Jog ile aynı op felan diye ağlamana gerek yok. Sen de Arma'dan def çekiyorsun köyleri dolduruyorsun, Kezzaptan def çekiyorsun. Meteor'a vururken üç klan ile vuruyorsun neden ağlıyorsun.
Biz Jog tarafına yöneldik. Defleri kaydırdık bir anda aşağıdan süpriz bir savaş ilanı geldi. 4 gün önceden şirin görünmek için bir de başarılar dilendi. 1 Aydır bu savaşa hazırlanmadıysanız ben bir şey bilmiyorum, gelip burada ahkam kesiyorsun :) Tabiki köy düşüreceksin. Ama bu oyun köy düşürmekle kazanılmıyor bunu da yakın zamanda öğreneceksin. Telaşını da anlıyorum, Cızz'da sınırına gelecek biraz tutuştun.
Ne çabuk değişti her şey bundan tam 1 ay önce ani bir savaş ilanı ile karşılaştık 3 bölgemiz sınır hattı oldu, inanılmaz zor bir haritamız oluştu. Bizden başka bir klan olsa emin olun hesap sil yapardı, yapmadığımıza da şaşırmış olabilirsiniz. Ama bizim ilişkimiz Dünya kapatmak için birleşmekten, oyundan da öte bir ilişki. Biz birbirimize söz verdik, son ana kadar savaşacağız dedik. Elimizden geldiğince fedakarlık yaptık. Kimi işinden fedakarlık yaptı kimi dersinden... kimi sevgiline eşine vakit ayıramadı, kimi vizelerinden düşük aldı kimi büte kaldı, kimimiz de belki okulu uzattı. Fedakarlıklar sonucunda 1 ayda çok şey değişti. Geldiğimiz konum şu anda bu. Artık şartlar Eşitleniyor. Merak etme yakında Kamiler yağmur gibi geliyor. Tüm NOSTRA ve CIZZ'da ki kardeşlerime buradan da emekleri için olağan üstü fedakarlıkları için teşekkür ediyorum.
Sana da tavsiyem buralarda takılacağına bu aralar uykunu iyi alman, çünkü yakın zamanda uyumaya vaktin olmayabilir :)

Biz Jog tarafına yöneldik. Defleri kaydırdık bir anda aşağıdan süpriz bir savaş ilanı geldi. 4 gün önceden şirin görünmek için bir de başarılar dilendi. 1 Aydır bu savaşa hazırlanmadıysanız ben bir şey bilmiyorum, gelip burada ahkam kesiyorsun :) Tabiki köy düşüreceksin. Ama bu oyun köy düşürmekle kazanılmıyor bunu da yakın zamanda öğreneceksin. Telaşını da anlıyorum, Cızz'da sınırına gelecek biraz tutuştun.
Ne çabuk değişti her şey bundan tam 1 ay önce ani bir savaş ilanı ile karşılaştık 3 bölgemiz sınır hattı oldu, inanılmaz zor bir haritamız oluştu. Bizden başka bir klan olsa emin olun hesap sil yapardı, yapmadığımıza da şaşırmış olabilirsiniz. Ama bizim ilişkimiz Dünya kapatmak için birleşmekten, oyundan da öte bir ilişki. Biz birbirimize söz verdik, son ana kadar savaşacağız dedik. Elimizden geldiğince fedakarlık yaptık. Kimi işinden fedakarlık yaptı kimi dersinden... kimi sevgiline eşine vakit ayıramadı, kimi vizelerinden düşük aldı kimi büte kaldı, kimimiz de belki okulu uzattı. Fedakarlıklar sonucunda 1 ayda çok şey değişti. Geldiğimiz konum şu anda bu. Artık şartlar Eşitleniyor. Merak etme yakında Kamiler yağmur gibi geliyor. Tüm NOSTRA ve CIZZ'da ki kardeşlerime buradan da emekleri için olağan üstü fedakarlıkları için teşekkür ediyorum.
Sana da tavsiyem buralarda takılacağına bu aralar uykunu iyi alman, çünkü yakın zamanda uyumaya vaktin olmayabilir :)
Sadık kardeşim 1.si 2 ay oldu tabi op yeyince haberin yok 2.si ben kimseye söz vermedim uygun teklif gelirse hiçbirinizi tanimam :)

turkbye

Baltacı
@hakki20 şu yazdıklarında da yanlış anlama haklıydı bence.
Orta bölgeye kudrete yapılan oplarda doğru düzgün vuran 3-4 oyuncu vardı sonuçta ortadaydı.

Anlaşırken kendisi kapatmayacaktı. Kendisi dışında kapatma için 5 kişinin reborn için fazla bile olduğunu söylemişti.

Sonra inkar etti. 8'i bile az buldu. Demekki zamanla iyi geliştirimiş sizi.

The Wind

Mızrakçı
sözler verilir sözler unutur begümcüm takma kafana
Ben sanmiyorum lazzaro cocuk eglendirmek icin savunma yapsin. Bunlar arkalarinda duracaklar saniyorlarda kimse emek vermeyecek bu ergenleri tatmin etmek icin, abileri hesap silince sasiracaklar. Yani bizim tw statsa girersen koylerini aldigim adamlar seni cebinden cikartirdi onlara saygisizlik yapma bari...

Haha yalnız güzel yapıyorsun kral bu işi.

Ama ChooChoo yıkar dikkat edin.

Son düzenleme bir moderatör tarafından: