Hayal vs Nostra

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Kez zap =( mahallede dayak yedikten sonra abilerini çağıran çocuk ) abide abi olsa neyse :D

jogla sürekli ortak opa gelen klan mı söylüyor bunu :) tek başınıza savaşa girecek olsanız zaten dünya sonunu bekler öyle savaşırdınız.Şartlar lehinize dönünce yaptınız kurnazlığınızı, şimdi meteorun köylerini de toplayabildiğiniz kadar toplayın.Sonrasında da zaten görücez yükselen yıldız yüce hayal klanı ne kadar kaliteliymiş, belki kazanacaksınız belki kaybedeceksiniz ama yaptığınız şeyler her şekilde adınıza kara leke olarak kalacak.Oynayalım bakalım :)

hakki20

Kılıç Ustası
jogla sürekli ortak opa gelen klan mı söylüyor bunu :) tek başınıza savaşa girecek olsanız zaten dünya sonunu bekler öyle savaşırdınız.Şartlar lehinize dönünce yaptınız kurnazlığınızı, şimdi meteorun köylerini de toplayabildiğiniz kadar toplayın.Sonrasında da zaten görücez yükselen yıldız yüce hayal klanı ne kadar kaliteliymiş, belki kazanacaksınız belki kaybedeceksiniz ama yaptığınız şeyler her şekilde adınıza kara leke olarak kalacak.Oynayalım bakalım :)
Oynat bakalım canısı :) Birazda sen vur hep biz vurunca zevkli olmuyordu zaten :)

Ventiguard

Kılıç Ustası
bilen biliyor sizde biliyorsunuz meteordan yediniz şamarı nostraya ağla sonra burda şovunu yap mükemmel bir karakter tebrik ederim baş çöpler sizi
Sen çöp yazinca biz çöp sen oyuncu mu oluyorsun. 3 e 3 değilmiydi bu savaş nostrayi cagirdin felan mantikli bi cümlemi aklını kullanan burda avantaji ele geciriyor sen aklini kullanmadigin icin ben ağlamışmı oluyorum. E simdi sınır olcaz hocam çöpsek bi problem yok neden ağlıyorsun

Kara leke sürecek hiçbir şey yapmadı bu klan. Ne arkanızdan vurdu, ne de son dakika vuruyorum dedi. Nostra ile savaşacağız dedi. Bu zamana kadar da nasıl savaştığımızı herkes gördü. Her noktada ciğerinizi söke söke vurduk. Her vurduğumuzda bir oyuncunuz sıfırlandı. Gelip burada Jog ile aynı op felan diye ağlamana gerek yok. Sen de Arma'dan def çekiyorsun köyleri dolduruyorsun, Kezzaptan def çekiyorsun. Meteor'a vururken üç klan ile vuruyorsun neden ağlıyorsun.

burçigin

Dük
Kara leke sürecek hiçbir şey yapmadı bu klan. Ne arkanızdan vurdu, ne de son dakika vuruyorum dedi. Nostra ile savaşacağız dedi. Bu zamana kadar da nasıl savaştığımızı herkes gördü. Her noktada ciğerinizi söke söke vurduk. Her vurduğumuzda bir oyuncunuz sıfırlandı. Gelip burada Jog ile aynı op felan diye ağlamana gerek yok. Sen de Arma'dan def çekiyorsun köyleri dolduruyorsun, Kezzaptan def çekiyorsun. Meteor'a vururken üç klan ile vuruyorsun neden ağlıyorsun.
Anlaması kıt arkadaş Her şeyi oku öyle yaz, cevap vermeyim dedim ama şu üslubuna bak konuşma tarzına bak. Üzülüyorum senin gibilere. Ezbere yorum yapmak için yprum yapıyorsunuz.
Öncesinde birileri ağlamış ki öyle örneklendirme yapatak cevap vermiş adam boşa ağlamasın diye.
Noldu bi korku sardı galiba çok gerginsin.
Üslubunu bozmadan yaz lütfen bundan sonra. Paktında çok sevdiğim insanlar var. Daha ileri gitmeyeceğim.

Sakin ol sakinnn yakinda hic stres kalmayacak