Klan Arayanlar

Art Of War*

Hafif Atlı
Katılmak için klan arayanların kendisi ve aradığı klan hakkında bilgiler vereceği konu.

Reiller

Acemi
Bilmediğim için soruyorum; davet yok, yön seçimi yok, ışınlanma yok, ön kayıt yok... Bir klan ile başlamanın ne gibi bir avantajı var?

Tibelda

Emekli Görevli
Bilmediğim için soruyorum; davet yok, yön seçimi yok, ışınlanma yok, ön kayıt yok... Bir klan ile başlamanın ne gibi bir avantajı var?

Dünya özellikleri kesinleşmiş değil. Sizlerin öneri yapması için taslak olarak paylaşıldı. Bu yorum için henüz erken. :)

Paratoner41

Kılıç Ustası
klan arayanlar beni bulabilir. oyunu da bilmiyorsa 10+ senelik tecrübem ile yardımcı olurum:cool:

ohstiffany

Yasaklı
Bu dünyaya kimler girecek bilmiyorum ama geleneğimi tekrardan yaşatayım. Classic 5'te beni forumdan mesajla klanına davet eden **DAYI** hatrına bu dünyaya da forumdan klan arayarak gireyim :)
Kriterlerim: Saldırgan bir klan olması ve bu klanın rakibi de karşı atağa geçen klan olması.

***DAYI***

Ağır Atlı
Bu dünyaya kimler girecek bilmiyorum ama geleneğimi tekrardan yaşatayım. Classic 5'te beni forumdan mesajla klanına davet eden **DAYI** hatrına bu dünyaya da forumdan klan arayarak gireyim :)
Kriterlerim: Saldırgan bir klan olması ve bu klanın rakibi de karşı atağa geçen klan olması.

Wp Grubundan yazmışlar şimdi baktım ben yaşlandım eskiden neleer nler :) şimdi vakit yok şirket iş güç eskileri bazen ama bazen özlüyorum

Pressman*

Baltacı

Yusuf, seni almayan klan da ne bileyim :p