En İyi Forumcu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Güncel Durum

Şuana kadar 58 oy kullanıldı. @TaPaTeS açık ara fark ile "Yılın Forumcusu" rütbesine koşuyor. Onu haritaları ile meşhur @Calipso123 ve forumun gediklisi @Ortalama Biri takip ediyor. Bugün listeye @Uncharted dahil oldu. Sizce sürpriz olur mu ? Daha oldukça zaman var. Bekleyip göreceğiz. :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Alınan olacağını sanmıyorum ama oy kullandığınız kişi çıkarsa Adminler taraf tutuyor denilebilir :p
Benim oy vereceğim oyuncu artık birinci olamaz :p

Ben alınmam çünkü oyunuz bana :D
o_O
Sanki demiyorlar turnuvada truva yedim adma diyor ki biliyorum seni modlar koruyor :p Forumda her yediğimde ban 10 Türk lirası atsam kenara motor almıştım :p
Hesap sahibi olarak güvenlik sana emanet :D

Ortalama Biri

Misyoner
Sanki demiyorlar turnuvada truva yedim adma diyor ki biliyorum seni modlar koruyor :p Forumda her yediğimde ban 10 Türk lirası atsam kenara motor almıştım :p
Koruyormuş işte. Adam biliyor da söylüyor :
Ben bir keresinde speedde adama kilit attım da adam bana "admin misin? Dönüş saatini nereden biliyorsun?" Demişti :D

Benim oy vereceğim oyuncu artık birinci olamaz :p

Geçen senelerde yapılan oylamada tek oyla birinci seçilmiştim. O zaman adminler taraf tutuyor denildi :D Bence söylememeniz daha sağlıklı olur :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Koruyormuş işte. Adam biliyor da söylüyor :
Ben bir keresinde speedde adama kilit attım da adam bana "admin misin? Dönüş saatini nereden biliyorsun?" Demişti :D

Geçen senelerde yapılan oylamada tek oyla birinci seçilmiştim. O zaman adminler taraf tutuyor denildi :D Bence söylememeniz daha sağlıklı olur :D
Adminim deseydin keşke :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.