galaksi Vs. nra

ennivuccuvokke

Yasaklı
Piyasaya çıktın sonunda görevlendirdiğin yeni yetmeler görevini yapamayınca piyasaya çıkmanı bekliyordum tahminimde yanılmadım. Sen gitte oyunculara mesaj çektir oyuncu çekmeye çalış canım benim azrodan ekmek çıkmadı şansını birazda diğer klanlarda dene :)
Azrodan nasıl ekmek çıkmadı ya ? @-SouLFly52- arkadaş söyler misin, dünya başında ekmek gibi topladığımızı. Nasıl çıkmaz, hayretler içerisindeyim

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Haritaya baktım şöyle sin bir haftalık durumuna falan.

Nra ve eşkıya paktı savaşı kazanır gidişat onu gösteriyor.

Gala her tafaftan tikanma noktasına gelmiş haritada.

DoodlleezZ

Mızrakçı
Beni ilgilendirmez, kimden aldıysan ona sar. Cürmün yeterse gel direkt benden köy al :)
@DoodlleezZ aboo abi kavgada söylenmez bu söz ben olsam 30 kami atmıştım :D

yav konusana bak :D klandan ne var ne yok yetimlerin hakkını yiyip savunmaları çekmiş köylere o cocuklarda sınırda 1 ciftlik savla dayanmaya çalışıyo buda gelmiş burda artislik yapıyo :D , 2 günde birde bana casus atıp patlayıp gidiyo :D

Mr.Badger

Ağır Atlı
yav konusana bak :D klandan ne var ne yok yetimlerin hakkını yiyip savunmaları çekmiş köylere o cocuklarda sınırda 1 ciftlik savla dayanmaya çalışıyo buda gelmiş burda artislik yapıyo :D , 2 günde birde bana casus atıp patlayıp gidiyo :D

Kardeş senin sıkıntıların var. Bam şaka amaçlı ya da rakip olduğun söylemiyorum bunu.

@ennivuccuvokke. Ye sor bakalım ne kadar sav çekmişim. O yüzden mis arası ve peşlemeyle tuttum köyleri değil mi?

Sana sadece bugün casus attım en fazla geçmişte 1-2 kez atmışımdır. 2 günde bir attığımı göster eşşek gibi anırıcam ama yok atmadıysam sen anıracaksın.

Sizden peşlediğim köyü peşleyip köy almış gibi sevinip burada reklamını yaparsın felan. Ayaklı yalan makinesisin, söylediklerin tutmuyor. Oyuncuyum diye geçiniyorsun bizim çocuklar 50,56 da susuz sabunsuz topladık diyor.

Sen benim seviyem değilsin kısacası.

Ben seni toplamak istediğim zaman senin klanın koruyamayacak seni merak etme. Ben söyleyeceğimi söyledim göster cürmünü hadi bakalım.