galaksi Vs. nra

*Alpagu

Yasaklı

Mertkrdss

Milis
Bak anlıyorum seni küçüklerini kolluyorsun da sen bana atıfta bulunacak adam mısın ? Bizim seninle köy alışverişimiz yok. Ayrıca 2. dalgada silinecekmişim vs vs geç bunları. Haritama baktığında durumu anlayabilmen lazım gerek yok yorulmaya. Düştüğü söz edilen 14-15 köy yok. Düşen köyler oyunu bırakan kişilerden düşmüş köyler onlarında bir kısmını peşledim zaten. Tebrik etmeyi öğrenin ve ya bunu kusur olarak görüyorsanız susmayı bilin :) Kolpa ekibi köy sayısı ve oyuncu sayısı avantajını kullanmayı beceremiyorsa bu benim problemim değil...
Ben bugün 3-4 arkadaşla karşılıklı tebrikleşip onlarada söyledim bu haritadan çıkmanız mucize olurdu diye sana niye söylemedim biliyomusun tebrik bekliyosan tebrik edeceksin köy alanı veya köy tutanı degil emek vereni tebrik edeceksin ortada bir mücadele var iyi kötü emek var gelip burda laga luga yapıp caka satacagına emege saygı duyacaksın sonra kendi emegine tebrik bekleyeceksin yinede emegine saglık diyelim güle güle

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
eyvallah reyis bizi onurlandırıyorsun :) siz böyle diyince ne güzel yapmışız diyorum

anorak

Acemi
Ahhahahaa ulan bu sözde galaxy klanı 20 hesabin köyüne çöktü pasif muhabbetine. Adamlar pasif falan değildi kendinden olmayanların köylerini topladilar aç köpekliğine. İki yüzlüluğe algiya bakar mısın. Galaxyde oynadim oradan biliyorum...

-SouLFly52-

Çaylak
@POLİGON Bu sancak klanında 1 kişi dışında başka akıllı bir oyuncu yokmu.Hepinizmi boş olursunuz :):) Yürü abilerin gelsin boşluk seni ,milletin etekleri altına girince çeneniz nasılda açılıyor .İkile buradan fazla reklam yapma

POLİGON

Mızrakçı
Günlerdir bizim oyuncuların peşlerinde olupta sanki bizim arkadaşlar mesaj atıyormuş algısı var ben bu iki yüzlülüğü ifşa ediyorum. Benim bi yer tutmama gerek yok yerim belli yollardırda o yerdeyim ben.

POLİGON

Mızrakçı
@POLİGON Bu sancak klanında 1 kişi dışında başka akıllı bir oyuncu yokmu.Hepinizmi boş olursunuz :):) Yürü abilerin gelsin boşluk seni ,milletin etekleri altına girince çeneniz nasılda açılıyor .İkile buradan fazla reklam yapma

Piyasaya çıktın sonunda görevlendirdiğin yeni yetmeler görevini yapamayınca piyasaya çıkmanı bekliyordum tahminimde yanılmadım. Sen gitte oyunculara mesaj çektir oyuncu çekmeye çalış canım benim azrodan ekmek çıkmadı şansını birazda diğer klanlarda dene :)