Dünya Kütüphanesi

Maykk

Milis
Hadi len ordan :)
Yanlış bunlar...
Meteor şimdi cızzdan 220 köy mü almış...
Ya da cız meteordan 169 köy...
Nasıl inanmak istersen abi :) Jog tarafında iyi harita takibi yapmıyorsun anladığım kadarıyla, cızz konusunda da herhangi bir esl klanı cızz olduysa veya geçişlerinizi yaparken cızz klanındayken köy verdiyseniz istatstiklere dahil olur. Bilmiyorum neden inanmak istemiyorsun ama jog nostra istatistiğini bugün bir kere daha çıkarsam jog-nostra farkı artmıştır.

turkbye

Milis
Nasıl inanmak istersen abi :) Jog tarafında iyi harita takibi yapmıyorsun anladığım kadarıyla, cızz konusunda da herhangi bir esl klanı cızz olduysa veya geçişlerinizi yaparken cızz klanındayken köy verdiyseniz istatstiklere dahil olur. Bilmiyorum neden inanmak istemiyorsun ama jog nostra istatistiğini bugün bir kere daha çıkarsam jog-nostra farkı artmıştır.
Jog savaşının başladığı tarihten itibaren almanız daha sağlıklı olabilir.

Özellikle ciddi koy alınan yılbaşı operasyonu istatistiklerde gözükmüyor bu durumdaö

burçigin

Okçu
yok mesele klanlar bazında değil, özellikle cızz meteor kanadındaki rakam çok garibime gitti. Meteorun aldığı köy sayısı değil mesela cız da meteordan 169 köy almamıştır bence yani. Öyle kapsamlı oplar olmadı çünkü garibime gitti. Bağımsız olarak yorum yaptım, sen taraflı baktığımı düşünmüşsün halbuki öyle anlama diye sonuna da yada cız meteordan 169 köy yazmıştım. :)
Neyse meteor büyük op yapıyor ggaliba oraya bi + 200 daha yazalım :)
Öyle güzel fake attılar ki hangi köyü isteseler direk veresim geldi...

Came Back Fix*

Çaylak
özet.png

Jog nostra istatisliği şuan budur arkadaşlar Ancak istatisliğe yanısamayan köyler vardır o yüzden fark gözükmemektedir.
Nostra klanı Monkey nickli oyuncuyu klana alıp bir gün içerisinde 1m ye yakın puan kaybederken oyuncuyu klandan anında çıkardılar sonra tekrar almışlar misi savunmayı yollayıp tekrar çıkarmışlar yemlerini bakalım son durum ne olacak ancak istatisliğe yansımayan köyler var sadece monkeyden güncel 127 köy düşmüştür savaş istatisliğine yansıyan köy sayısı

3Monkey D. Ruffy(dağıldı)30811.686.4934.439.061

Dünya üzerinde savaşan her oyuncuya başarılar dilerim.

Maykk

Milis
Jog savaşının başladığı tarihten itibaren almanız daha sağlıklı olabilir.

Özellikle ciddi koy alınan yılbaşı operasyonu istatistiklerde gözükmüyor bu durumdaö
Yılbaşını herkes için ortak alıyim diye düşünmüştüm takip edenler için daha rahat olacağını düşünüyorum aynı tarihte olduklarında o yüzden cız- meteor ve jog- nostra savaşını aynı tarihe koydum istatistik olarak. Şubat olduğunda çift istatistik atmayı düşünüyordum biri şubat biri sene başı istatstikleri olmak üzere ama nostra-jog savaşı için istatistik tarihini 25 aralık da yapabilirim.
yok mesele klanlar bazında değil, özellikle cızz meteor kanadındaki rakam çok garibime gitti. Meteorun aldığı köy sayısı değil mesela cız da meteordan 169 köy almamıştır bence yani. Öyle kapsamlı oplar olmadı çünkü garibime gitti. Bağımsız olarak yorum yaptım, sen taraflı baktığımı düşünmüşsün halbuki öyle anlama diye sonuna da yada cız meteordan 169 köy yazmıştım. :)
Neyse meteor büyük op yapıyor ggaliba oraya bi + 200 daha yazalım :)
Öyle güzel fake attılar ki hangi köyü isteseler direk veresim geldi...
Kusura bakma abi bi tık öyle gelmişti yanlış anlamışım :) Cızz meteor konusu için de ortak cevap yazacağım sana oğuzla birlikte aşağıda :)
Savaş istatistiğinden bakmadığı için muhtemelen esl nin ismi değişip cız olduğu için oda dahildir onu atlamış galiba
Kanka şöyle, esl cız olduğu sırada meteorla savaş devam ediyordu köy alımları vs. Yani aktif savaşın içinde esldeki oyuncular da bir taraftı, jog nostra savaşında armanın da istatistikte olması gibi düşün ve 1 ocaktan önceki istatistikler yok zaten. Yani armanın ismi değişip nostra olduğunda nasıl jog nostra savaşından armayı silmeyeceksek bu da aynısı.
22684 adlı eklentiyi görüntüle

Jog nostra istatisliği şuan budur arkadaşlar Ancak istatisliğe yanısamayan köyler vardır o yüzden fark gözükmemektedir.
Nostra klanı Monkey nickli oyuncuyu klana alıp bir gün içerisinde 1m ye yakın puan kaybederken oyuncuyu klandan anında çıkardılar sonra tekrar almışlar misi savunmayı yollayıp tekrar çıkarmışlar yemlerini bakalım son durum ne olacak ancak istatisliğe yansımayan köyler var sadece monkeyden güncel 127 köy düşmüştür savaş istatisliğine yansıyan köy sayısı

3Monkey D. Ruffy(dağıldı)30811.686.4934.439.061

Dünya üzerinde savaşan her oyuncuya başarılar dilerim.
Bu konuda da yukarıda turkbye abime verdiğim cevap ve @nbjk nin daha yukarıda verdiği cevap yeterli diye düşünüyorum. Kalın harflerle 1 ocak diye boşuna yazmadım oraya

Came Back Fix*

Çaylak
Bu konuda da yukarıda turkbye abime verdiğim cevap ve @nbjk nin daha yukarıda verdiği cevap yeterli diye düşünüyorum. Kalın harflerle 1 ocak diye boşuna yazmadım oraya

Benim size itafen atmış olduğum bir post yoktur ortada ki cevap vermenizi gerektirecek bir durum olsun kalın harflerle 1 ocak yazmanış boşa giden bir durum değil yani. jog nostra istatislik istenmiş bende direk savaş istatisliğini kopyalayıp attım son durumu da değerlendirerek üstadım.

Maykk

Milis
Benim size itafen atmış olduğum bir post yoktur ortada ki cevap vermenizi gerektirecek bir durum olsun kalın harflerle 1 ocak yazmanış boşa giden bir durum değil yani. jog nostra istatislik istenmiş bende direk savaş istatisliğini kopyalayıp attım son durumu da değerlendirerek üstadım.
O sırada konuşulan şeylere baktıysan beni daha iyi anlayacaksın :)