Klan İsimlendirmeleri Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Modum bu dünyaya özel bir şeyler yapmaya çalıştınız. Sizce çok mantıklı bir hareket mi ? Her dünyanın kendine ayrı özellikleri olur, bu özellik olmasaydı tatmin edici bir dünya olurdu. Zaten arkadaşı ile oynamak isteyen adam bizim gibi ön kayit yapsaydı. Böyle bir şey olacağını bilsem bende paktimi kurar keyfime bakardım. Neyse sizlere kolay gelsin
Gerçekten çok ilginç her dünyanın kendine ayrı özellikler olur dedikten sonraki cümle tam zıt anlamı değil mi ?

UNCHARTED

Dük
Modum bu dünyaya özel bir şeyler yapmaya çalıştınız. Sizce çok mantıklı bir hareket mi ? Her dünyanın kendine ayrı özellikleri olur, bu özellik olmasaydı tatmin edici bir dünya olurdu. Zaten arkadaşı ile oynamak isteyen adam bizim gibi ön kayit yapsaydı. Böyle bir şey olacağını bilsem bende paktimi kurar keyfime bakardım. Neyse sizlere kolay gelsin

ÖN KAYIT yapmadan davet ile giricektik öyle aile klanı olmuyor :D

DeletedUser69958

Ziyaretçi

Davet et olayının kaldırılmasına karşıyım, bu özellik sayesinde insanlar Klanlar ile tanışıyor. Sırf birileri multi yapıyor diye kaldırılması yanlış olur. Ama elbette bu bildirimleriniz gelecek dünyalar için göz önünde bulundurulacaktır.

Bu başlık altında görüşlerini bize ileten oyuncularımıza, oyunun geliştirilmesinde bize yardımcı oldukları için teşekkür ederiz.

@Tibelda bence bu kadar geri bildirim yeterli, bildirimler hemen hemen aynı.

rokuhoku*

Yasaklı
Bence burada iş biz oyunculara düşüyor bana dostlarım yazmasına rağmen 1 klan olacağımızı ve kimseyi kabul edemeyeceğimi belirttim. Başkaları alt klan kuruyor diye alt klan kurmak yerine öncesinde alt klan kurup oynamaya çalışan ekipleri bitirmek çok daha mantıklı olabilir.

Kıtamda olup alt klan kuran herkesi düşman ekleyeceğimi söylemiştim buna ek olarak kıtamda aile klanlarıyla savaşan kişiler müt ve sa ekleyebilir tavrımız bu konuda nettir.

Vasily Zaytsev

Baltacı
Şuan sorun olarak bahsettiğimiz durumun en büyük motivasyon kaynağı "o yapıyor ben niye yapmayım ?" düşüncesidir. Böyle düşünüyorsanız zaten olmaz.

Ben 27. dünyadan beri bu konudan dolayı oyunu oynamıyorum. Bu dünyaya da o hevesle girdim. Kendi arkadaşlarım dahi 57. dünyada 300 kişi girdiler diye dünya da sadece köy büyütüp bıraktım. Demek istediğim aynısıni yapmak istesem zaten yaparım :D

Vasily Zaytsev

Baltacı
Demek istediğim bu dünyaya özel davet etme özelliği de kaldirilsaydi gerçekten çok hoş olacaktı, ozelliklere de uygun olacakti ama takdir sizde tabi :) bu saatten sonra tartışmanın zaten anlamı yok.

Tibelda

Emekli Görevli
Demek istediğim bu dünyaya özel davet etme özelliği de kaldirilsaydi gerçekten çok hoş olacaktı, ozelliklere de uygun olacakti ama takdir sizde tabi :) bu saatten sonra tartışmanın zaten anlamı yok.

Bunun mümkün olup olmadığını bilmiyorum. Oyuncularımız ise tek tuşa basılıp halledilecek bir şey gibi istiyor. :) İsterseniz oyuncu davet et seçeneğini öneriler bölümüne yazıp bunun faydadan çok zararı olduğunu ve kaldırılması, geliştirilmesi gerektiğini belirtebilirsiniz.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bunun mümkün olup olmadığını ben bilmiyorum. Oyuncularımız ise tek tuşa basılıp halledilecek bir şey gibi istiyor. :) İsterseniz oyuncu davet et seçeneğini öneriler bölümüne yazıp bunun faydadan çok zararı olduğunu ve kaldırılması, geliştirilmesi gerektiğini belirtebilirsiniz.
aman @SungurAlp olaya el etmesin :D

Maykk

Okçu
Dünyaya herkes ilk gün giriyor gibi düşünmüşsünüz. Her dünya forumunda yeni oyuncular yer bulamıyor diye söylenip bu dünyaya 10 gün sonra 2 arkadaş girecek yeni oyuncuyu ayrı yerlere atsın diyorsunuz oyun. Eğer hedefiniz gerçekten multileri engellemekse klan whatsapp gruplarında konuştuğunuz multi hesapları şikayet edebilirsiniz.

Vasily Zaytsev

Baltacı
Dünyaya herkes ilk gün giriyor gibi düşünmüşsünüz. Her dünya forumunda yeni oyuncular yer bulamıyor diye söylenip bu dünyaya 10 gün sonra 2 arkadaş girecek yeni oyuncuyu ayrı yerlere atsın diyorsunuz oyun. Eğer hedefiniz gerçekten multileri engellemekse klan whatsapp gruplarında konuştuğunuz multi hesapları şikayet edebilirsiniz.

Fark ettiysen her dünyaya özel demedik sadece bu dünyaya özel bu yapılabilirdi diyoruz. Boş duyar kasmayın

Maykk

Okçu
Ne alaka? Sen şu an ya yeni oyuncunun girip forum okuduğunu düşnüyorsun ya da bu dünyada multi olmasın başka dünyalarda olsun diyosun? İşine geldiği gibi konuşmak yerine düşünmeyi dene.
Fark ettiysen her dünyaya özel demedik sadece bu dünyaya özel bu yapılabilirdi diyoruz. Boş duyar kasmayın

burçigin

Dük
hehe yaptık onu da yaptık enes ama......

Durum
Konu yanıtlara kapalı.