Sponge bob vs Beyaz

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
1 cisi yasın kaç 2 cisi boş mevzu yapıp savaş acınca ne oluyor yani kral mı oldun? Ya ilk savası açan biziz misaline 3 cüsü millet hep zaten 8-9 klan girmiş gözüksün veya gözükmesin belli zaten ama sende bunu anlayacak zeka ? neyine konuşuyorsun 4 cüsü buraya atınca ne oldu şimdi mutlu mu oldun çocukluğuna veriyorum. 5 cisi pre kasmaya gelip böyle savaş açıp yok yazışmaları atıp neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? 6 cısı kimse alt klanım değil ben dostluk icin buradayım 25 kişi kapatacak zaten dünyayı burada alt klan diye bir şey söz konusu olamaz klanlar kitlenecek 7 cisi bilmiyorsan oyunu yanıma gel ögretiriz canını sıkma 8 cisi böyle çocukluk yapmayı bırak oyunda karakter önemlidir az duruşun karakterin olsun ki millet saygı duysun. 9 cusu dolusuna sayarım da sana değmez hadi eyvallah

DeletedUser72279

Ziyaretçi
1 cisi yasın kaç 2 cisi boş mevzu yapıp savaş acınca ne oluyor yani kral mı oldun? Ya ilk savası açan biziz misaline 3 cüsü millet hep zaten 8-9 klan girmiş gözüksün veya gözükmesin belli zaten ama sende bunu anlayacak zeka ? neyine konuşuyorsun 4 cüsü buraya atınca ne oldu şimdi mutlu mu oldun çocukluğuna veriyorum. 5 cisi pre kasmaya gelip böyle savaş açıp yok yazışmaları atıp neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? 6 cısı kimse alt klanım değil ben dostluk icin buradayım 25 kişi kapatacak zaten dünyayı burada alt klan diye bir şey söz konusu olamaz klanlar kitlenecek 7 cisi bilmiyorsan oyunu yanıma gel ögretiriz canını sıkma 8 cisi böyle çocukluk yapmayı bırak oyunda karakter önemlidir az duruşun karakterin olsun ki millet saygı duysun. 9 cusu dolusuna sayarım da sana değmez hadi eyvallah
Ağlama Duvarı! Mızıkçıların Mekanı!

Yaşı 17 oradan vurmayalım o zaman haklı çıkarım.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
1610665519063.png

Alt klan diye bir şey yok bizde hahahahaha gece gece iyi güldürdün.

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Ağlama Duvarı! Mızıkçıların Mekanı!

Yaşı 17 oradan vurmayalım o zaman haklı çıkarım.

Ya bir kaybol velet hayatta tutanamamıs insansın kesin geçmiş burada bunu yaparak kendini mi kanıtlamaya çalışıyorsun veya adam müt oğlanlara calısıyorsun yazık acıyorum haline sadece herkes bilir herkesi merak etme sen yaranız çok var tabi çoğunu sildim ağırına gidiyor bazıların gocunun siz böyle yaptıklarınız yazdıklarınıza sadece gülüyorum acıyorum hadi eyvallah

Game Ov3r

Kılıç Ustası
Çoğunu sildim :)) arkasına bakmadan topuklayan adam mı diyor bunu çakal carlosun hatrına atilla dayının hatrına konuşmuyorum burda cem kış kış hadi oyununa bak.

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Çoğunu sildim :)) arkasına bakmadan topuklayan adam mı diyor bunu çakal carlosun hatrına atilla dayının hatrına konuşmuyorum burda cem kış kış hadi oyununa bak.
Lan konuşsana Allah askına konus ya vallaha bak :) lan dediğin dünya yaptığınız pisliklerle kaynıyordu yaptığınız pislik yüzünden siz ve bizlere olan oldu zaten millet bilmiyorsa bende mi bilmiyorum he hadi bak yoluna

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Kardeşim o mevzuları da çok iyi biliyorum ben merak etme sen kimse sütten çıkmış akkasık değil tertemiz değilsiniz sadece atın tutun kim yerse . Devamke ama bilen biliyor en güzeli ne biliyor musun gönlüm kalbim vicdanım rahat ya sizin ki ? Üstüne çocukluğunuza devam edin aynen uğraşmaya değmeyecek insanlarsınız

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Beni nereden sildin çok merak ediyorum anca atıp tutarsın neyse pre kasacağım dünyada savaşırım bir sonraki dünya pre kasarım problem değil he birde hayata tutanamamıs dediğin geçen yıla kadar lisanslı bir basketbol oyuncusu saymadım başka bir işlevim daha var senin gibileri bu oyunda tokatlamak peki senin ne şeyin var bu hayatta büyük adam sonuçta BEN KÜÇÜK BİR VELEDİM DİMİ.

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Beni nereden sildin çok merak ediyorum anca atıp tutarsın neyse pre kasacağım dünyada savaşırım bir sonraki dünya pre kasarım problem değil he birde hayata tutanamamıs dediğin geçen yıla kadar lisanslı bir basketbol oyuncusu saymadım başka bir işlevim daha var senin gibileri bu oyunda tokatlamak peki senin ne şeyin var bu hayatta büyük adam sonuçta BEN KÜÇÜK BİR VELEDİM DİMİ.
Sen niye üstüne alınıyorsun ki iste buradan anlaşılıyor zekan ? Ölçmeye gerek yok ergen ergen tavırların saçma sapan hareketlerin vs istersen 100 yasında ol hareketlerin zaten yasının adamı olmadığını gösteriyor . Saçma sapan hareketlerinle başarılar diliyorum .

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sen niye üstüne alınıyorsun ki iste buradan anlaşılıyor zekan ? Ölçmeye gerek yok ergen ergen tavırların saçma sapan hareketlerin vs istersen 100 yasında ol hareketlerin zaten yasının adamı olmadığını gösteriyor . Saçma sapan hareketlerinle başarılar diliyorum .
Bu zeka ile gerisini anladın çok konuşma git yat asabımı bozma benim

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sen kimsin ki benim zekamı sorguluyorsun sen git diplomatına yalanlarını açığa çıkarttırtmamaya bak gitmiş biri alt klanımız yok diyor biri alt klanımıza savaş ilanı vermişsin diyor sizin gibiler olmasa gülemeyeceğiz.