Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

esmer.aY**

Mızrakçı
merhabalar,
cuma cumartesi günleri çogumuz evimizde sabahlıyoruz 1 hafta öncesine kadar gece roundalı vardı ve sayı 50i aşkındı tekrar gece roundlarını aktif etmenizi öneriyorum

Tibelda

Emekli Görevli
merhabalar,
cuma cumartesi günleri çogumuz evimizde sabahlıyoruz 1 hafta öncesine kadar gece roundalı vardı ve sayı 50i aşkındı tekrar gece roundlarını aktif etmenizi öneriyorum
kesinlikle katılıyorum bu konu önemli ve desteğinizi bekliyoruz.

Gece roundu planlaması kasım ayından beri sadece bu hafta eksik kaldı. Bugünün planlamasına dahil etmek için ileteceğim. Gece roundlarımız olmaya devam edecektir. Geri bildirim için teşekkürler.

Tibelda

Emekli Görevli

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Gece roundları düzenli olarak yapılacak. Hafta sonunu beklemeden bir sonraki hafta sonu için talep ettiğiniz round özelliklerini bizler ile paylaşabilirsiniz. !

ressam12.

Kılıç Ustası
@aslan8989 dostum günde 3 round açılıyor ve arada bir ufak tefek hataların olması kadar normal bir şey yok. Bunu sanki herzaman oluyormuş gibi yansıtman yanlis. Speed roud açma zorunluluğunda değil bu adamlar sırf biz eğlenelim diye günde 3 tane açıyorlar her hata da foruma kosuyorsan bir şeyler güzel yapıldığında da takdir etmen gerekir. Son olarak oyunu takip ediyorsan baktın ki bir kişi barbar aldı sende al devam et zor bir şey değil bu.

Tibelda

Emekli Görevli
Öncelikle destek sistemi üzerinden bana verilen cevapla beraber birleşince bu yazıyı yazma zorunluluğu doğdu. Hatalı olunduğunda kabul edilmesi ve alttan alınması gerekir . Ancak maalesef cevaplar hep var olan durumda bir savunma geliştirmeye dönük oluyor. Bir mağduriyet yaşanmadığını iddia ediyor yetkiliniz. Ben de tüm oyun dünyasına yaşanan bu hadiseyi olduğu gibi aktarıyorum.

İkinci olarak ise lütfen söylenmediği şekilde aktarım yapmayalım. '' Speed roundları hazırlayan kişiler maalesef görevlerini bu şekilde hatalı yerine getirmektedir. '' Böyle bir ifade kullandım. Burada belirttiğiniz gibi bu kişiler işlerini yapmıyor değil, bu kişiler işlerini hatalı şekilde yapıyorlar denmiştir. Bu hata yüzünden raunda katılan oyuncular mağdur olmuşlardır. Mağduriyetin olmadığı bilgisi destek sistemi üzerinden yazılmıştır. Bunun üzerine de tüm oyunculara hadise duyurulmuştur. Yaşananlar her defasında şeffaf olarak yansıtılmalıdır ki bu şekilde hatalar olduğunda destek mekanizmalarında bulunan kişiler savunma yapma odaklı bir yaklaşım yerine çözüm odaklı ve daha fazla kullanıcı dostu olsunlar. Bu tür hataların devamı halinde de diğer kullanıcılar bu metni burada görüp devamlılık olup olmadığını anlasınlar.

Sonuç olarak bu mesaj ziyadesiyle kullanıcılar için buraya bir arşiv niteliğinde oluşturulan bir beyanı yansıtmaktadır.

Bu konunun bir amacı da bu tarz durumlarda gelen bildirimleri takip ederek iyileştirmeler yapmaktır. Alıntıladığım mesaja bakarak bunu anlayabilirsiniz. Destek sisteminden verilen yanıt doğru ve kesin karardır. Kişisel beklentilerinizi ifade ettiğiniz ve geri bildiriminiz için teşekkürler. :)

Roundlarda karşılaştığınız bir hata olursa bu konudan bize bildirebilirsiniz. Örneğin ; Planlamada yazan bir özelliğin round içinde farklı olması gibi.

aslan8989

Mızrakçı
@aslan8989 dostum günde 3 round açılıyor ve arada bir ufak tefek hataların olması kadar normal bir şey yok. Bunu sanki herzaman oluyormuş gibi yansıtman yanlis. Speed roud açma zorunluluğunda değil bu adamlar sırf biz eğlenelim diye günde 3 tane açıyorlar her hata da foruma kosuyorsan bir şeyler güzel yapıldığında da takdir etmen gerekir. Son olarak oyunu takip ediyorsan baktın ki bir kişi barbar aldı sende al devam et zor bir şey değil bu.

Açma zorunluklarının olup olmaması konumuzun dışındadır. İnsanlar para ödeyerek premium puan kullanıyorlar. Dolayısıyla yapılan hataları da arkasından bildiriyorlar. Destek sistemine böyle bir hata bildirilince ve telafisine dönük yapılacak bir şey var mı diye sorulunca normal olarak bir hata olmuş ve gereken düzeltmeleri yapacağız, anlayışınıza sığınıyoruz tarzı bir yazı yazılır. Ancak bana gelen cevap bir mağduriyet oluşmadığı ve var olan koşullarda herkesin oynadığı yolunda oldu. Dolayısıyla okuduğunuzu anlamamış olma ihtimalinize karşı tekrar yazıyorum. Burada sorun hata olması değil, ''hata bildirildiğinde verilen reaksiyondur.'' Sadece sizin değil herkesin oyundan aldığı zevkin maksimuma ulaşması için hatalar karşısında geri bildirim yapılması ve bu geri bildirimlere yapıcı ve çözüm odaklı cevaplar veren bir sistem gerekiyor.

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Değerli yöneticiler speed de son zamanlarda bazı oyuncular köy isimlerini ve profillerini küfür ve hakaret içerikli yazılarla süslüyorlar gördüklerimi oyun içinde hemen bildiriyorum fakat 3 saatlik raundda herhangi bir ceza almıyorlar ve ceza almamaları ödül gibi gelip diğer raundda da aynı şekilde devem ediyor bu konuya bir çözüm gerekli sanırım

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Değerli yöneticiler speed de son zamanlarda bazı oyuncular köy isimlerini ve profillerini küfür ve hakaret içerikli yazılarla süslüyorlar gördüklerimi oyun içinde hemen bildiriyorum fakat 3 saatlik raundda herhangi bir ceza almıyorlar ve ceza almamaları ödül gibi gelip diğer raundda da aynı şekilde devem ediyor bu konuya bir çözüm gerekli sanırım
Bunu sürekli yapan hesaplar kalıcı olarak kapatılıyor.

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Bunu sürekli yapan hesaplar kalıcı olarak kapatılıyor.
İnşallah öyledir ben şuana kadar denk gelmedim...destek kısmındaki başvurularımı kontrol ettim şuan haksız sayılmam bir haftadır küfür eden arkadaşa bugün yine denk geldim