8.231 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Destek olayını biraz daha açabilirsiniz tam anlayamadım da

Falcon 06

Baltacı
  • Bir oyuncuya/klan üyesine ait olmayan köylere gönderilen birlikler, destek vardığında köy hala klana ait değilse, hemen otomatik olarak geri dönecektir.
Burdan anladığım şu; rakip oyuncunda olsa öncesinden destek atabilceğiz. Eğer destek vardığında köy hala rakipteyse destek otomatik olarak geri dönecek, köy bizim klanımızdan birine geçerse köye giriş yapacak doğru mu anladım?

@Mr.Storm

YALNIZBARON

Yasaklı
Klan forumlarında Yeni & Yakın Zamanda Güncellenenler Bölümü

Yeni bir forum mesajı bildirimi aldığınızda, şu anda forumlar ana sayfada açılıyor ve mesajlara manuel olarak gitmeniz gerekiyor. Bu değişiklikle, forumlara, ileti dizilerine en yeni yanıtları gösteren bir "Yeni Forum Postları" bölümü ekledik. Bu ayar, klan istemezse, klan yönetimi tarafından devre dışı bırakılabilir.

Süper olmuş bu

FARAZA

Markiz
  • Bir oyuncuya/klan üyesine ait olmayan köylere gönderilen birlikler, destek vardığında köy hala klana ait değilse, hemen otomatik olarak geri dönecektir.
Burdan anladığım şu; rakip oyuncunda olsa öncesinden destek atabilceğiz. Eğer destek vardığında köy hala rakipteyse destek otomatik olarak geri dönecek, köy bizim klanımızdan birine geçerse köye giriş yapacak doğru mu anladım?

@Mr.Storm
Bwn bu şekilde anlamadım ama eğer senin dediğin gibiyse çok da mantıklı değil al ver olayını bitirir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi

@Mr.Storm
Eğer bu işe zaten elimizle yapıyorduk biz bunu casual gibi klan dışı desteklemede misin arkasına sav atıp girmezsem geri çekerdik

Dr. Stone

Favori Forumcu

@Mr.Storm
değil
atıyorum a köyüne destek attın senin klanında.
senin destek vardığında köy hala sizin klanda ise destek durur.
senin destek vardığında köy sizin klanda değil ise destek geri döner.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
değil
atıyorum a köyüne destek attın senin klanında.
senin destek vardığında köy hala sizin klanda ise destek durur.
senin destek vardığında köy sizin klanda değil ise destek geri döner.
ee o zaman sur düşükken savunma kesemeyeceğiz bu bence kötü oldu

Dr. Stone

Favori Forumcu
Durduk yere iş kolaylaştırılmış oldu ama ? Oyunculuğun önemini azaltan bir hamle olmadı mı bu ?
Attığı savı günlerce çekmeyi unutan insanlar vardı

ilaçlar gibi düşünmen lazım
pozitif ve negatif tarafını bilmen lazım
bir ilaç bi yerlerini düzeltirken diğer taraftan zarar verir :)
hangisi fazla ise ona göre uygulanır.
zehir %90 zararı fazladır.
ilaç %90 yararı fazladır. ama temeli aynı :)

yani kısaca uygulama senin düşündüğün gibi yapıp etkileyen 100 kişi ise bir worldde.
bu sistem ile 2000 3000 kişinin oyunu değişecek
adam 40 kuzeninden kale yapıyor
sonra ben oynuyorum bu oyunu diyor :D

FARAZA

Markiz
ilaçlar gibi düşünmen lazım
pozitif ve negatif tarafını bilmen lazım
bir ilaç bi yerlerini düzeltirken diğer taraftan zarar verir :)
hangisi fazla ise ona göre uygulanır.
zehir %90 zararı fazladır.
ilaç %90 yararı fazladır. ama temeli aynı :)

yani kısaca uygulama senin düşündüğün gibi yapıp etkileyen 100 kişi ise bir worldde.
bu sistem ile 2000 3000 kişinin oyunu değişecek
adam 40 kuzeninden kale yapıyor
sonra ben oynuyorum bu oyunu diyor :D

O açıdan haklısın ben kendi açımdan baktım furkanın da dediği gibi düşmanın savıyla kendi köyünü tutabildiğin oluyordu önceden.

Tibelda

Emekli Görevli

@Mr.Storm

Doğru anlamışsınız. :)