Gala vs Stalk

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Hak edene hak ettiği gibi oynamak lazım
Emek verenlere yazık şimdi
Maydanoz gitti sebebi belliydi
Şimdi eşkiya içine truva
Yekta klaninı aldılar rahatça ve
Sıra Stalker içinde truva için hazır oyuncular mevcut
Yazık verilen emeklere :)
Gece gündüz oyun oyunayan ekiplere yazık oldu gelde klanlar oyuna
Multi bot yetmedi şimdi birde bu

aliyildiz9

Acemi
Hak edene hak ettiği gibi oynamak lazım
Emek verenlere yazık şimdi
Maydanoz gitti sebebi belliydi
Şimdi eşkiya içine truva
Yekta klaninı aldılar rahatça ve
Sıra Stalker içinde truva için hazır oyuncular mevcut
Yazık verilen emeklere :)
Gece gündüz oyun oyunayan ekiplere yazık oldu gelde klanlar oyuna
Multi bot yetmedi şimdi birde bu

Eşkiya içinde truva falan değil, Galaxy'den bir Allah'ın kulunu tanımam etmem ama sırf Stalker ile saldırmazlık anlaşması yapacağız diye kaç gündür köy peşleyenleri sırf Stalker istemiyor diye Stalker'e peşkeş çekip Stalker'in önüne atarsanız biz de son çare olarak bunu yaparız. Ben Myrmidons'da oynuyordum Eşkiya olduk olmasak nolurdu hiçbir şey varlıklarını hissetmedim dahi. Yanlışı yapıp üstüne insanlara truva diye iftira atacağınıza keşke efendi gibi savaşıp silinseydiniz. İsteyene her türlü açıklama yapılır gerekli mesajlar da atılır. Maksat herkes kimin ne olduğunu görsün, iyi geceler.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Klandan çıkıp klan kurduysan ve üstüne adam çağırdıysan zaten truva yapmış oluyorsun niye inkar ettin anlamadım

aliyildiz9

Acemi
Klandan mı çıktım yoksa yeni klan kurulup Stalker klanı ile saldırmazlık anlaşması yapıp istenmeyen oyuncuların orda bırakılan sadece adı Eşkiya olan bir klandan mı çıktım ?

aliyildiz9

Acemi
Ben size şöyle anlatayım anlamayan olabilir anlamak istemeyen olabilir her kim varsa öğrensinler. Kaç gündür Stalker ile uğraşıyoruz sınırda birkaç kişi (bunu Stalker klanından olanlar doğrulayabilir veya twstatstan bakabilirsiniz.) bu sabah uyanınca bulunduğum klandan bazı kişilerin çıkıp Eşkiyag1 ve Eşkiyag2 adlı klana geçtiklerini gördüm düzenleme vardır dedim kurcalamadım. Stalker oyuncuları ile uğraşırken bir arkadaşla konuşmamız oldu Stalker klanından ve bize '' Sizin klanlardan iki tanesi saldırmazlık anlaşması durumunda '' dedi biz de ne ayak diye durumu araştırınca öğrendik ki Eşkiya yönetimi ve Stalker anlaşma yapıyor ve daha önce ki dünyalarda hüsumet yaşadığımız bir abimizden dolayı bizi istemiyormuş Eşkiya klanları da kabul edip bizi önlerine atmış. Eğer buna truva diyorsanız siz truvayı çok yanlış anlamışsınız.

Deleted User - 848901131

Ziyaretçi
yalnız eskiya bu oyunculara ayıp etmiş stalker'le anlaşacaz diye.
Bak kardeşim biz ne güzel kuralsizlar ile anlaştik,sonra misledik sınıra oyuncu taşıdık tabi fire verdiklerimiz de oldu onlari da eskiya aldi helali hoş olsun. Canlı canlı birifink verdik nasil yapilir bu işler diye.
beyler biz kimseye kötüluk yapmıyoruz dusunmuyoruz,bilakis iyiyiz.
konu kötülük,itlik, uğursuzluksa eğer;
o konuda da iyiyiz.