Lions of Anatolia

burçigin

Dük
Günlerce sayesinde ayakta durduğunuz klanı bir anda sattınız. Gerçekten müthiş hikaye. Nasıl beceriyorsunuz onu da anlamıyorum. Müttefiklik yaptığınız, köylerinize savunma aldığınız, sizin için kami atan, op yapan klana bir gecede nasıl vuruyorsunuz ya.

Nasıl bir pislik insanlarsınız. Hiç mi sızlamıyor vicdanlarınız
Oha hangi klana vurdular?

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Günlerce sayesinde ayakta durduğunuz klanı bir anda sattınız. Gerçekten müthiş hikaye. Nasıl beceriyorsunuz onu da anlamıyorum. Müttefiklik yaptığınız, köylerinize savunma aldığınız, sizin için kami atan, op yapan klana bir gecede nasıl vuruyorsunuz ya.

Nasıl bir pislik insanlarsınız. Hiç mi sızlamıyor vicdanlarınız

gunlerce hangi klan sayesinde ayakta kalmışız hahahah la de get senın sayende mı kalmısız kım sayesinde kalmısız

mahiralp

Milis
:) Düdük insan, vefa sınırına deli gibi destek isterken kim attı destek size. Onu geçtim orada savaşırken bir an olsun saldırdık mı? Ya da saldırmayı düşündük mü? Geliyorsun SA varken ara attığım köylerin arasına ordu çıkarıyorsun. Ben de iki full kami 5 mis varken neden 17 dk mesafedeki köylere saldırmadım?

Gerçekten adam değilsiniz, ama görüşeceğiz merak etmeyin. Terbiyesizler.

Sanırım 1 aydır yatıyoruz demeyi unuttun o kadar yatmışsınız ki maşallah köyler sav doluymuş. Oraya gelicez buraya gelicez diyip barbar toplamaya devam. Destekçi olarak ne kadar kestiğinizi de gördük.

LOFA Sifteri

Okçu
Ahaha ben senin kadar işsiz değilim senin gibi ss leri de burda atmanın manası yok bu ayrılıkların sebebini dileyene discordta veya telefonda anlatırım hikayeden bozma gerçeklik payı olmayan şeyleri burada doğrusu bu diye burada paylaşmanızın hiçbir manası yok gün geçmiyor ki bir kez daha şaşırmayalım.

Tutkulu Manyak

Mızrakçı
Bastan basa yanlıs anlatmışsın atmaca08 e adam değilsin diyen kisi exit kurucusu r4gn4r, bu arada hani diyorsun ya zoru görünce sa isaretlemek bize göre değil diye az bir sey zoru görünce bize bizim tek derdimiz lofayla sizle anlaşalım diye mesaj atan sizin yöneticiniz Antentr bil istedim.Ha bu arada o sınırda aldığınız hallederiz oyuncusunda 20er 25erk def varken lofadakiler defsiz arayla köy tutmaya çalışıyordu ki gayet iyi yapıyolardı.Lofa gayet isi savaştı bizimle siz arkada yatarken onlara laf söylemeye de hakkın yok. Bu arada birlikte olduğunuz kapak klanının world başından beri istifini bozmayan düşmanına dostunu satma yan taraf kazansın şeklinde savaş açması da ayrı bi komik olmus :))

Bastan basa yanlıs anlatmışsın atmaca08 e adam değilsin diyen kisi exit kurucusu r4gn4r, bu arada hani diyorsun ya zoru görünce sa isaretlemek bize göre değil diye az bir sey zoru görünce bize bizim tek derdimiz lofayla sizle anlaşalım diye mesaj atan sizin yöneticiniz Antentr bil istedim.Ha bu arada o sınırda aldığınız hallederiz oyuncusunda 20er 25erk def varken lofadakiler defsiz arayla köy tutmaya çalışıyordu ki gayet iyi yapıyolardı.Lofa gayet isi savaştı bizimle siz arkada yatarken onlara laf söylemeye de hakkın yok. Bu arada birlikte olduğunuz kapak klanının world başından beri istifini bozmayan düşmanına dostunu satma yan taraf kazansın şeklinde savaş açması da ayrı bi komik olmus :))
Rg4n4r doğru demiş :D

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Toplum içinde adam değilsin denir mi birine
Ben kesinlikle yanlış buluyorum