Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

Nigrum Cygnum

Çaylak
Güzel round ama sabit bir ekibinin olması şart cidden. Haritadan rastgele iki kişi ile üç kişilik bir klan kurdum. Biri on dakika sonra oyunu bıraktı. Diğeri de melih gökçek gibi caps clock açık yazıyor adama yazmaya korkuyorum. En son adamın birinin dibinden köy alıp ''GARDAŞ DESTEK AT'' yazdı. Sur basmayı unutup destekleri sıfır surda kestirdikten sonra da ''GUSURA BAKMA YAWW'' yazdı. Şive komedisi yapmıyorum bu arada :s

TGYBYS

Acemi
Güzel round ama sabit bir ekibinin olması şart cidden. Haritadan rastgele iki kişi ile üç kişilik bir klan kurdum. Biri on dakika sonra oyunu bıraktı. Diğeri de melih gökçek gibi caps clock açık yazıyor adama yazmaya korkuyorum. En son adamın birinin dibinden köy alıp ''GARDAŞ DESTEK AT'' yazdı. Sur basmayı unutup destekleri sıfır surda kestirdikten sonra da ''GUSURA BAKMA YAWW'' yazdı. Şive komedisi yapmıyorum bu arada :s
HASHSAHASHHASHAHS baskan keyfıne oynuyoruzz:)

Tibelda

Emekli Görevli

Sesli güldüm. :D

est1910

Acemi
Bu round güzeldi ama barbar toplama aktif yapmışsınız hemencecik bitti. Yazılan round farklı açılan round farklı oluyor

Calipso123

Haritacı
klanlar.org#4675 Speed Round2020-12-14 20:00:002020-12-15 00:00:00Round sonuna kadar 25 köy feth eden ve elinde tutan oyuncu yada en yüksek puana sahip oyuncu kazanır4001HayırHayırHayır

@Tibelda bu raund oyun olanında gözükmüyor ama TW Speeds de gözüküyor. Round oynanacak mı?

Tibelda

Emekli Görevli
Sadece bizim yaptığımız duyurular geçerlidir. Hızlı roundları ve forumu takip ediniz.

Narkoz34

Acemi
#4684 Speed Round

10 yıllık speed kariyerim de en güzel speedti.

Bu özelliği not almanızı ve karşımıza tekrar tekrar çıkartmanızı şiddetle öneriyor, Başarılarınızın devam etmesini diliyorum.

Tibelda

Emekli Görevli
#4684 Speed Round

10 yıllık speed kariyerim de en güzel speedti.

Bu özelliği not almanızı ve karşımıza tekrar tekrar çıkartmanızı şiddetle öneriyor, Başarılarınızın devam etmesini diliyorum.

Attığın post ile gece gece beni de heyecanlandırdın. Uzun zamandır speed round portföyünde olan bir rounddan bahsediyormuşsun. :) Talebini not aldım.