YENİ DÜNYA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
arkadaşlar ben henüz bu oyunda yeniyim. evet bir çok strateji oyununu yıllardır oynuyorum ama klanlarda yeniyim. yeni dünya neye göre ve ne zaman açılacak merak ediyorum çünkü en son 2 dünya aynı anda açılmış. bir yerde okumuştum sıfırdan yeni başlayacak oyuncular hiçbir şekilde diğerlerine yetişemeyecekse yeni dünya açılır diye. 84 ve 85 açılalı çok oldu ve benim gibi bir çok oyuncu o dünyaları bıraktı. bir tarih vermeniz mümkün mü ?

Mr.Badger

Ağır Atlı
Düzenli bir aralık yok; ortalama 2-3 ayda bir açılır. Dünyalar açılmadan yaklaşık 2 hafta öncesinde duyuru yapılır. Oyunda yeniysen o zamana kadar 84 ve 85'de kendini iyice geliştir.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz.

@Mr.Badger arkadaşımıza cevabı için teşekkür ediyoruz. Söylediği gibi düzenli bir aralık yok, ortalama 2-3 ay da bir açılıyor.

Ayrıca oyun ve forum açısından takıldığınız, merak ettiğiniz şeyler olursa buraya göz gezdirebilirsiniz. Youtube da oyuncularımızın paylaştığı çeşitli videolarda mevcut. Tekrar hoşgeldiniz, iyi oyunlar diliyorum.

LAragon99

Baltacı
arkadaşlar ben henüz bu oyunda yeniyim. evet bir çok strateji oyununu yıllardır oynuyorum ama klanlarda yeniyim. yeni dünya neye göre ve ne zaman açılacak merak ediyorum çünkü en son 2 dünya aynı anda açılmış. bir yerde okumuştum sıfırdan yeni başlayacak oyuncular hiçbir şekilde diğerlerine yetişemeyecekse yeni dünya açılır diye. 84 ve 85 açılalı çok oldu ve benim gibi bir çok oyuncu o dünyaları bıraktı. bir tarih vermeniz mümkün mü ?
Diğerleri yeni oyunculara her zaman, her şekilde ulaşırlar orasını merak etmeyin :) Mayıs ayı içerisinde yeni ve güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. 16 yıldır travian oynuyorum ki bence bu oyunların en babası ama klanları es geçmişim sevdim. yani oyunu anlamak konusunda sıkıntı çekmedim yeni dünyayı bekliyorum sadece :)

miiRza

Baltacı
cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. 16 yıldır travian oynuyorum ki bence bu oyunların en babası ama klanları es geçmişim sevdim. yani oyunu anlamak konusunda sıkıntı çekmedim yeni dünyayı bekliyorum sadece :)

Traviana kıyasla daha basit bir oyun. Çok kolay öğrenirsin dikkat et çok fazla bağımlılık yapıyor bu oyun.

eto1907

Baltacı
Ve artı olarak çok para dökmen gerekir.oyuna başlarsın sen normal emeğin ile oynarsın dünya açılır adam 2 3 günde akademi kurar:) o yüzden normal presiz dünyaları vs. Bekle bence derim

direthewolf

Acemi
Selamlar,

Klan limiti 10 yazılmış. bu klanların en fazla 10 üyesi olabileceği anlamına mı geliyor?

Sturgian

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Selamlar,

Klan limiti 10 yazılmış. bu klanların en fazla 10 üyesi olabileceği anlamına mı geliyor?

Yukarıdaki linkte gördüğünüz bilgiler kesin değildir. Dünya özellikleri ve açılış tarihi belirlendiğinde burada duyurusu yapılacaktır. Planlama yapmadan önce duyuru yapılmasını beklemenizi tavsiye ederim. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.