Yargı Hesap SİL..!

Zaten sizden tebrik beklemedik ama görüyoruz ki bir kez bile olsun insancıl davranıp tebrik etmeyi öğrenemeyeceksiniz ama olsun köylerinizi tek tek alarak beyninizde yer edindireceğiz REİS Ailesini.

Bizim başlıklarımızdan rahatsız olan gitsin her gün 10 10 destek atın diye sinir krizi geçirttiğiniz Camaikamı Comolokko mudur nedir ona en azından yardımcı olsun da bir işe yarasın.

Boş yapmayın burdaki insanlar sizden bir şey öğrenecek en son insanlar.

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Klan kurucusu dediğiniz kişi ben klan kurucusu muymuşum diye sizin yazdıklarınızla dalga geçiyor.
Sizin Klanın içlerinde kalan üç dört tane iyi oyuncu hariç alınan diğer köyler pasif köylerdi.
Neyse lafı uzatmanın anlamı yok. Bana asıl garip gelen şey bu kadar oyun başında bu kadar çok form başlığı açılması bana garip geldi. Size normal geldiyse bilemem. İyi oyunlar
16 köy de pasif miydi reis :)

RCN Anlıyorum

Mızrakçı
Kapama listesine kendimizi yazdırmadık diye mi bu havalarınız :) önce yaptığım kesimin binde birini yapın sonra konuşun şu forumda
İsko abi maalesef öyle oluyor o kapama dünyalarında isim yazdırmıyoruz diye hepsi başımıza geliyor :)

...... Hesabı ile girdim reel yüzüne bırakmak zorunda kaldım gider ayak 2 oyuncu düşürdüm gittim ...

İsko'su olan kazanır

16 yıl boyunca oynadım dünya sonu bayrak kasmak için 1 dünya bulundum oyunun en zevkli kısmı mis arası atmak oyun başından ortalarına kadar birde full sav oynayıp milletin ordularını kırıp pre kasması yokmu adamların hem ordusunu kırıp hemde harcadıkları prelerle pre kasıp büyü sıkılınca git missssss gibi oluyor