TWstats Aktif Oynanan Dünyalar Gözükmüyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

BURJUUVA

Acemi
Merhabalar sayın ilgili,

Twstats sitesinde oyuncuların şuan aktif olarak oynadıkları dünyalar birkaç haftadır gözükmemekte. Bu konu ile ilgili çözüm beklemekteyiz.

Bilgilerinize sunar , iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla.

Sobek

Acemi
72,den başlayıp 78.dünyaya kadar olan bölümler aktif olarak görünmektedir.

BURJUUVA

Acemi
Sanırım gözünüzden kaçmış olabilir , benim bahsettiğim şey herhangi bir oyuncunun profiline girildiği zaman aktif olarak oynadığı dünyaların gözükmemesinden bahsediyorum.

Örnek olarak aşağıda eklemiş olduğum görüntüde 77.Dünyada aktif olarak oynayan R3V4N isimli oyuncunun Player's others worlds kısmında sadece geçmişte oynadığı ve dünya kapandığında hala orada hesabının olmuş olduğu dünyaları gösteriliyor. Fakat aktif olarak oynadığı herhangi bir dünya gösterilmiyor.

Umarım daha açıklayıcı bir şekilde anlatabilmişimdir.

Yardım etmeye çalıştığınız için ekstra ekstra teşekkür ederim.

Saygılarımı sunar , iyi akşamlar dilerim.

Eklentiler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    133,8 KB · Görüntüleme: 13

Sobek

Acemi
Oyuncunun en son aktif olarak oynadığı dünyalar gösterilir. Resimde göstermiş olduğunuz oyuncu,herhangi bir oyun dünyasında oynamadığını gösterir.Umarım açıklayıcı olmuştur.

BURJUUVA

Acemi
Örnek diye boşuna demedim zaten onda olmayabilir fakat diğer oyuncuların aynı anda oynamış olduğu birden fazla dünya var ve onlar gözükmüyor.

Selamlar, örnekte gösterdiğiniz kişi nick değiştirdiği için diğer dünyalarda aynı nickle görmemiş olabilirsiniz. TW Stats şuanlık bir kaç örnek üzerinden gittiğim zaman bir sorun göremiyorum. "Player's past worlds:" kısmında "More" yazan kısma tıklayarak diğer bütün dünyaları görebilirsin.

Bobo99

Kılıç Ustası
75-76-77 oynuyorum, hepsinin sayfası var ama "Player's other worlds:None" yazıyor. :rolleyes:

Margaret

Emekli Görevli
Merhaba
Twstats sadece bizden bilgi alan ve bizimde istatistiklerinden yararlandığımız bir site, yani bizim yönetimimizde değil. Bu sebeple tarafımızdan düzeltilecek bir hata olmadığı için konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.