TR73 Katılan Tüm Oyunculara Tebrikler

vagamho

Acemi
Eklemeden gecemeyecegim sizin tarafinizdan ise sizi asar ama ozellikle klanlar turkiye ekibinin yeteri kadar oyuna siber guvenlik anlaminda emek verdigini dusunmuyorum. boyle bir biriminiz var mi ondan bile supheliyim. Cok fazla onaysiz script kullanimi var ve bunlari yakalayamiyorsunuz. Tribal wars in diger serverlarinda bunlari cok rahat yakaliyorlar. en basitinden zamaninda videolu sekilde 30 saniye icinde ayni kisiden 500 saldiri cikildigini size ilettim hicbir sonuc alinamadi bunun gibi yuzlerce ornek vardir. O kadar para veriyoruz ama kaliteli bir oyun sunamiyorsunuz. Gerci calisanlara gerekli ucret verilmezse onlari da islerini iyi yapmadigi icin suclayamiyorum :)
Kesinlikle çok doğru bir tespit bu konuyla ilgili yazamıyoruz bile. .Kolay kolay daha bu oyun bu darbeyi atlatamaz.Ben nasıl güvenip emek ve vakit harcayacağım bu oyuna.Bu arada biz oyunu bırakmayanlar hakkını vermeye çalışıyoruz.Son köye kadar devam.

sessizbeyler

Mızrakçı
Bu dunya ozelinde degil genel olarak cevapliyorum; Klanlar ilk acildigindan X ve Y jenerasyonlarinin amaci genel olarak arkadaslar ile zaman gecirmek ve oyun oynamakti. Bir cok kisi vardir dunya kapatacagi halde kapatmayan bunu onemsemeyen oyunu oyun oldugu icin goren kitleye sahipti. daha sonra ozellikle Y jenerasyonunun sonu ve Z jenerasyonuyla oyun sonuc odakli hale geldi. Herkes kazanma odakli bunun sonucu olarak zaten donen diplomasileri, arkadan is cevirmeleri, yalan gibi bir cok seyin etkilerini diplomasilerde goruyoruz. Bunun sebebi sadece oyuncular degil ayni zamanda sistem. Bu konu uzar gider sonuc olarak klanlar oyuncularinin oyuna bakis acilarinin degismesi ile bugune gelinmistir.
Altına imzamı atarım.Ben barbar toplarken w68 de yağma botuna denk geldim her yağma saldırısı arasındakı süre sabitti, salisesine kadar birebir aynı ve sistematik şekilde atılmıştı Rapor ettim ama hiçbir sonuç yok ve bu adamlar 1 günde 20k yağma yapıp başarı alan insanlar göz önünde oldukları halde ban yemiyorlar üstüne birde dünya kapatıyorlar