Tehlikelimiyiz Sizce Değil Miyiz?

Fairy.Tail

Milis
Pardon noktadan dolayı çıkmamış, wait.for.it benimki ama öğrenmişsin kamileri çıktığına göre. Kami çıkacaksan veya fake aynı girişli olsun bari doldur boşalt yapmaya fırsat verme fake ise de tedirgin eder yine al sana bedava ders.
Ah be dostum ne çok biliyorsun sen neyse sen doldur boşaltma devamke bir gün kami çıkarsam sana söz hepsi aynı saniye olur.

Fairy.Tail

Milis
Ne bizim ekibi tanıyorsun, ne olaylardan haberin var. Vegasın w ye bizi tehdit ederek bizi vurmaya girdiğini bile bilmiyorsun. Bizim ekibin yaşanan olaylardan sonra rest çekip w73 kapama listesinden isteyerek çıkıp hesap sildiğini de bilmiyorsun. Olay dünya kapamak değil, sen doğru bildiğin yalanların üzerinde ilerle. Kim bilir o wp gruplarında neler deniyorsa artık arkamızdan w68, w73 den vegasla oynarken tanımadığımız adamlar gelip burada bize sallıyor.
Şu meseleye gelirsek ben sizin ekibinize ya da geçmişte vegasla birlikte oynamanıza bişi demedim bile yaşım itibariyle de öyle birilerinin dolduruşu ile başkaları hakkında dolacak bir adamda değilim ben uzun zamandır oynamıyordum. Can sıkıntısına geldim. Baktım Vegas'ta başka dünyalardan oyunculukları sevdiğim bir kaç isim var klan başvurusu yaptım girdim. O yüzden dedim sana ne kraldan çok kralcıyım ne başka bişi. Dediğim gibi oynayan bir klan için girdiği her dünyayı kapatacak diye bişi yok önemli olan keyif almak

dogaylmzz

Yasaklı
Şu meseleye gelirsek ben sizin ekibinize ya da geçmişte vegasla birlikte oynamanıza bişi demedim bile yaşım itibariyle de öyle birilerinin dolduruşu ile başkaları hakkında dolacak bir adamda değilim ben uzun zamandır oynamıyordum. Can sıkıntısına geldim. Baktım Vegas'ta başka dünyalardan oyunculukları sevdiğim bir kaç isim var klan başvurusu yaptım girdim. O yüzden dedim sana ne kraldan çok kralcıyım ne başka bişi. Dediğim gibi oynayan bir klan için girdiği her dünyayı kapatacak diye bişi yok önemli olan keyif almak
Madem tanımıyorsun o zaman niye yorum yapıyorsun sanki biz vegası vurmaya girmişiz gibi sana olayları farklı anlatmışlar sen de gelip burada bize yazıyorsun.

Lebron---

Milis
Madem tanımıyorsun o zaman niye yorum yapıyorsun sanki biz vegası vurmaya girmişiz gibi sana olayları farklı anlatmışlar sen de gelip burada bize yazıyorsun.
Sen kimsin bu arada çıkaramadım yıllardır oynarım beni tanımayan yok ismini ilk defa gördüm allah affetsin