Muhabbet Köşesi

*Alpagu

Yasaklı
Soft yavaş ilerleyen bir dünya herkes normal dünyalara zaman ayıracak kadar bol vakte sahip değil casuelin tercih edilme sebebi bu olsa gerek
bu daha çok köy büyütmeyi seven insanların tercih edeceği dünyalar olabilir. Standart dünyalar içerisinde de casual hızında dünyalar var

FARAZA

Markiz
bu daha çok köy büyütmeyi seven insanların tercih edeceği dünyalar olabilir. Standart dünyalar içerisinde de casual hızında dünyalar var
Mevzu hız değil anlamadın normal dünyada sürekli online olman gerekebiliyor casualde kapıyı kitle 2 hafta takıl geri dön kimae nereye gittiğimi farketmez :D

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası

2022 aralık bekliyoz bekle demedin mi sen bana psikolojimi topluyorum casualde :D normal dünyaya girdim mi saldırıyorlar acemi oyuncuyum sonuçta kolay lokma diye geliyolar :)

FARAZA

Markiz
2022 aralık bekliyoz bekle demedin mi sen bana psikolojimi topluyorum casualde :D normal dünyaya girdim mi saldırıyorlar acemi oyuncuyum sonuçta kolay lokma diye geliyolar :)
Abi çok uzak bir tarıh değil mi yav o zamana kadar bekar adam evlenir de üstüne çocuğunu kucağına alır :₺