Klasik dünyalarda ceza uzunluğu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Klasik dünyalarda oyunun hızı ile birlikte paralel gitmeli. Yanımda ceza alan oyuncuları uzun süre beklemek gelişime zıt gitmektedir. Yani ceza alan ve cezası açılmayacak oyuncunun cezası 3-5 gün aralığında açılmalı

eMpeaT

Baltacı
Önerinizi revize etmek gerekirse; itiraz süreci sonuçlanmış ve açılmayacak olan hesaplar* diyebiliriz

JrFly

Dük
Klasik dünyalarda oyunun hızı ile birlikte paralel gitmeli. Yanımda ceza alan oyuncuları uzun süre beklemek gelişime zıt gitmektedir. Yani ceza alan ve cezası açılmayacak oyuncunun cezası 3-5 gün aralığında açılmalı
Global ceza yedim kurallarda öyle bir şey yazmamasına rağmen :) Ceza alan oyuncu global ban yiyorsa veya cezası süresiz ise komple klandan kaldırılmalı hatta tüm oyun kaydı yok edilmeli. Klandaki arkadaşlar benim yüzümden mağdur durumda kaldılar.

eMpeaT

Baltacı
Global ceza yedim kurallarda öyle bir şey yazmamasına rağmen :) Ceza alan oyuncu global ban yiyorsa veya cezası süresiz ise komple klandan kaldırılmalı hatta tüm oyun kaydı yok edilmeli. Klandaki arkadaşlar benim yüzümden mağdur durumda kaldılar.
Kimin evini ateşe verdin, naptın da global yedin be reis. Global ban yiyen hesaplar tüm sistemden zaten engelleniyor. Herhalde sistemden kaldırılmıyor ki aynı isimle yeniden hesap açılamasın.

JrFly

Dük
Kimin evini ateşe verdin, naptın da global yedin be reis. Global ban yiyen hesaplar tüm sistemden zaten engelleniyor. Herhalde sistemden kaldırılmıyor ki aynı isimle yeniden hesap açılamasın.
Bilmem kanıtlayamadılar sistem üzerinde gördüklerine göre yorum yaptılar bende eyvallah öyleyse öyledir dedim. Anlatsam ve herkese kanıtlasam "haksızlık" olduğunu görürdü herkes hakim ben değilim sonuçta .Ama konumuz ceza sebebiyle klan yönetimi tek kaldıysa onun düzenlemesi gerekiyor haksızlığa uğranmaması için. Arkadaşlar benim yüzümden gerçekten mağdur oldular.

ATEŞ BEY

Milis
cıssss dan taktık al kankam banlanmazsın

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ceza süreleri standarttır. Dünyalara özel düzenlenemez.
Öneriniz için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.