Kaliteli ve şöhretli oyuncu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Evankhell

Acemi
Adam Moderatör diye goygoy yapamaz mı?

Milletvekilinin sen bize adam diyemezsin kavgası aklıma geldi ama atamıyorum çünkü erişim engellendi
Goygoyuna kimse bir şey demiyor. Bir forum yetkilisi forumda sen karışma yazamaz diye belirtilmiş. Bir konuya yorum yaparsan cevap alırsın doğal olarak. O yoruma cevaben sen karışma diyemezsin eğer mod isen. Sen diyebilirsin mesela sen karışma diye, bu senin hakkın ama moderatörün değil.

UNCHARTED

Dük
Goygoyuna kimse bir şey demiyor. Bir forum yetkilisi forumda sen karışma yazamaz diye belirtilmiş. Bir konuya yorum yaparsan cevap alırsın doğal olarak. O yoruma cevaben sen karışma diyemezsin eğer mod isen. Sen diyebilirsin mesela sen karışma diye, bu senin hakkın ama moderatörün değil.

Tamamda mizah amaçlı yazmış zaten :D

Tibelda

Emekli Görevli
Enteresan yalnız. Forum yetkilisi gelip insanlar hakkında fikir beyanında bulunuyor. Rastgele sağa sola ban atıyor. İnsanlar fikir belirtince de sen karışma diyebilecek cesareti bulabiliyorlar. Anlayamadım aiz taraf mısınız yoksa forum moderatörü mü? Taraf olacaksanız, İnsanlar hakkında yorumda bulunacak iseniz yetkinizi bir kenara bırakın, orada forum destek ekibi yazmasın. Sizin bir oyuncuya sempati veya antipati duyma hakkınız yok. İşinizi düzgün yapmakla mükellefsiniz. Bir insana kalkıp hep mağdursun diyemezsiniz. Varsa bir mağduriyeti incelemek ile mükellefsiniz. Varsa forumda bir hatası, ihlali, yasak atar kenara çekilirsiniz. Lütfen oyuncuların forumdaki çekişmelerieine dair olan yorumlarınızı kendinize saklayıp sadece işinize odaklanın. Bu çekişmeye illa müdahil olmak istiyorsanız da bırakın görevi, bir hesap açın oynayın öyle yorum yapın

Oyuncu arkadaşlarımız yazdığım cevapları doğru anlamış ve size cevap vermiş. Verdiğim cevaplar bahsettikleri gibi işin mizah tarafı. Bu durum ise sadece cevap verdiğim oyuncular ile beni ilgilendirir. Gerekirse kendileri itiraz edebilir, rahatsızlıklarını iletebilirler. Sizde rahatsızlığınız var ise destek sisteminden bildirebilirsiniz. Verdiğimiz cezaları ve nedenlerini bilemeyeceğiniz için bu konuda ki eleştirilerinize cevap vermeyeceğim. Kısaca yazdıklarım beni ilgilendirir ve bende gerektiğinde sorumluluğunu almasını bilirim. Düşünceleriniz için teşekkürler, iyi geceler.

Tibelda

Emekli Görevli
Oyuncu arkadaşlarımız yazdığım cevapları doğru anlamış ve size cevap vermiş. Verdiğim cevaplar bahsettikleri gibi işin mizah tarafı. Bu durum ise sadece cevap verdiğim oyuncular ile beni ilgilendirir. Gerekirse kendileri itiraz edebilir, rahatsızlıklarını iletebilirler. Sizde rahatsızlığınız var ise destek sisteminden bildirebilirsiniz. Verdiğimiz cezaları ve nedenlerini bilemeyeceğiniz için bu konuda ki eleştirilerinize cevap vermeyeceğim. Kısaca yazdıklarım beni ilgilendirir ve bende gerektiğinde sorumluluğunu almasını bilirim. Düşünceleriniz için teşekkürler, iyi geceler.

Ek olarak gönüllü olarak yaptığımız işi kendince öğretmeye çalışan çok oluyor. Arkadaşlar, takıma başvurular neredeyse sürekli açık. Kendine güvenen var ise lütfen başvursun. Klavyeden yazmaktan kolay ne var? Bazıları acımasız davranırken buraya ayırdığımız vakti reel hayatımızdan ödün vererek ayırdığımızı unutuyorlar. Verdiğimiz emek ve çabaları hiç söylemiyorum bile. Lütfen daha iyi yapabileceğinizi düşünüyorsanız başvurun ve bize bu iş nasıl yapılır gösterin! Bu topa giremiyorsanız da lütfen en azından bu konuda cesaretli, özverili ve zaman ayıran kişilere biraz anlayış ve saygı gösterin.

Lv snapula

Mızrakçı
Ben rahatsizligimi dile getirince 1 gun ban yedim ticket actim konuyla ilgili ona da sen cevap verdin ama canin sagolsun :)

Emegine saglik sadece bana degil herkese zulum oldugun icin seni seviyorum :)

Evankhell

Acemi
Ben rahatsizligimi dile getirince 1 gun ban yedim ticket actim konuyla ilgili ona da sen cevap verdin ama canin sagolsun :)

Emegine saglik sadece bana degil herkese zulum oldugun icin seni seviyorum :)
Şimdi cevap vereceğim düzgün bir dille, yine ban atacak. Geçen bir ban yedim akıllara zarar, sebebini bırak beni, ban atanın kendisi bile bilmiyordur. Ticket micket uğraşamam, körler sağırlar birbirini ağırlar modunda. Bir gün canıma tak ederse innogamesin önüne gidip eylem yapacağım, yazarkasa atıp sonra soyunacağım

diyabetik

Kılıç Ustası
Moderatörler insan değilmi ne var yani 2-3 gırgır yapalım....konuşun modum dinlemeyin bunları... :p :p :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.