Elveda Eibo

Ben kime ne anlatıyorum ki yok saymak varken. Diğer dünyalarda oynarken erol abim vuslatçılara vuslat abim diye geçinen birisin. Kupon yapıp zengin olma hayallerine devam et kanka. Bu kim diye abilerine sorunca kendi halinde işsizin biri kullanıyoruz işte dediklerinden öteye geçemiyorsun hadi bye! Yoksaymak mutluluktur:)

parcı adamlar ile tartışılmaz.

ADAM YAZDIM UMARIM ALINMAZSINIZ.
çocuklarla oynanır, çocukla çocuk olunmaz. gençlerle sohbet edilir, gençlerle genç olunmaz. insan yetiştirmek ve kendinizle muhatabınıza saygı bunu gerektirir. 2 ekmek al gel evin küçük çocuğu sonra forumda post kasmaya devam et.:)

ihkarapinar

Mızrakçı
Konusu geçtiği için belirtmek icap ediyor. Krall İzmir hesabında oynayan Hasan Abi , malum vaka olduğunda klasik dünyada PARS klanındaydı. Olay 68de yaşanmış olsa da Hasan Abi'ye bu olaydan sonra PARS klanında oynayamayacağını ifade etmiştim. Buna şuan PARS ekibinden olmayıp Champs klanında olan da Vov klanında olan da şahitlerimiz var. Kendileri okursa ve gerek görürlerse zaten belirtirler.

Yani burada bir çok arkadaşın yazdığı çizdiğini tesadüf odur ki biz yaşadık. Truva vakası ne tarafta olursa olsun tepkimiz hep net oldu. Rakibimizin içinden truva çıkıp da köyleri dostlarıma verdiğinde de o truva ile bağlantıyı koparan kişiyim. Doğru birdir arkadaşlar. Herkes kendi penceresinden yorumlamasın. Krall İzmir vakasında siz alkış tutup heyecanlanırken ben Hasan Abiye de durumu açıklayıp klasik dünyada dahi klanla ilişiğini kesmeyi uygun görmüştüm.

Bize atıp tutan arkadaşlarım sizlere bir noktaya kadar hak vermemek elde değil. Ama yok parsa oyun oynatmam yok gelin gidin vs boş teneke çok ses çıkarırmış. Boyunuzu aşan laflar etmeyin. Şuan champs klanında oynayan bir çok PARS üyesi var başka dünyaya davet etmeye gerek yok, dileyen bu hareketi klana yoruyorsa ekibime sataşmayı deneyebilir.

yav bunlar aynı world hem vegas a hem champs e truva atan adamlar Allah aşkına şunları muhattap alıp cevap vermeyin yav hele şu estergon u hiiiçç1 kendi kendilerini nimetten sayıyorlar sonra ortaya biri çıkıyor diyor bizle alakası yok şahsi yapmış ama biz bir aileyiz bİZ bu aileyi dürüstlüğümüzle kurduK bilmem ne boşverin gardaşlar 71 de vurduğunuzun sesini dinleyelim biz orası daha hoş @SERHAT* @TaPeTaS

*SERHAT

Hafif Atlı
Ben kime ne anlatıyorum ki yok saymak varken. Diğer dünyalarda oynarken erol abim vuslatçılara vuslat abim diye geçinen birisin. Kupon yapıp zengin olma hayallerine devam et kanka. Bu kim diye abilerine sorunca kendi halinde işsizin biri kullanıyoruz işte dediklerinden öteye geçemiyorsun hadi bye! Yoksaymak mutluluktur:)
lan olum sen sorunlumusun akşam tokmağı çok yedin herhalde :s vuslatçılara sor beni tanımazlar bile oynamadım adamlarla w65te bi denk geldik o da rm de oynuyordu adamlar 3 5kişiydiler de neyse taş kafalısın anlamazssın sen

*SERHAT

Hafif Atlı
ayrıca idda dan da zengin olmaya çalışmıyorum olum nerden çıkıyor bunlar zevkine oynuyorum idda yı 1ay boyunca 12 saat çalışıp kazandığın paraları 1kupona basıyorum diye zoruna gidiyor herhalde özelden yaz karnını doyururum aç isen gücenme bu kadar :D

angry zeynep

Hafif Atlı
ayrıca idda dan da zengin olmaya çalışmıyorum olum nerden çıkıyor bunlar zevkine oynuyorum idda yı 1ay boyunca 12 saat çalışıp kazandığın paraları 1kupona basıyorum diye zoruna gidiyor herhalde özelden yaz karnını doyururum aç isen gücenme bu kadar :D
Yazık sana

gelen

Yasaklı
O değil de şu kazanma ihtimalimiz yok hesap siliyoruz salaklığını anlamıyorum ben ya. Vegas karşısındaki paktın kazanma ihtimali zaten en baştan beri çok düşüktü, baştan girmeseydin o zaman. Hayır kazanma amacıyla girdiğin dünyaya da böyle girmezsin ki adam gibi hazırlıklı girersin. Truvacı bit yavrusu topluluğunu bile yenemedik o yüzden utancımızdan hesap sildik demiyor da kazanma ihtimalimiz kalmadı o yüzden hesap siliyoruz diyor.

Bu oyunun zevki asker kesince de çıkıyor. İlla dünya kapatılması gerekmiyor. Bizi 68'den bilen bilir son askere kadar oynarız. Yine oynuyoruz bu defa yalnız da değiliz. Arkanızda bıraktığınız yüzlerce insan da bizimle.

harbystar

Mızrakçı
Bu dünyada ki savaşınızı bilmiyorum ancak Eibo saçmalığı ile bir kere katılıp oynadım bin kere pişman oldum. Her yerden silinip durmalarını görmek hoşuma gidiyor.

Başı çeken Unus kendi ismini sıralamada yukarılar da göstere bilmek için sürekli kendi adamlarını toplayan boş beleş oyuncu. Kendisi gibi yönetici arkadaşlarına da aynısını yaptırıyor. Elbette ki her klan pasifini at, topla yapıyor ancak bu şahsiyetli klan aktif adamının bile ordusunu önce kullanıp sonra daha kendi klanındayken köylerini alıyor. Hani köyleri toplayıp birşey başara bilse bari..