darksatan Trojan.exe

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

darksatan

Acemi
-Arkadaşlar kendi adıma yazıyorum. Truva veya casus değilim bunu PRO'ya attığım mis aralarıyla ve Koray Biçer'in köylerinin çoğunu KAPAK klanındaki arkadaşlarıma aldırmamdan anlayabilirsiniz zaten. Koray'a yaptığımız opta sadece bir köy aldım ki onu da ben almayacaktım ancak sen al dediler aldım. Dünya'nın başından beri KAPAK veya PRO klanlarından kimseyi tanımam etmem.
-Ben bu oyunu keyif için oynuyorum hiç bir hırsım yok. Teorim PRO-KAPAK savaşında WARMAS'ın bir süre tarafsız kalıp arkada köy büyüttükten sonra optan yorulmuş klanların köylerini free bir biçimde toplayacağı yönündeydi ve bu teorim KAPAK klanının WARMAS ile birleşip PRO'yu habersiz vurma söylentisiyle paralel ilerleyen bir teoriydi bundan ötürü oyunu bırakma kararı aldım ve köylerim %50-50 olarak PRO ve KAPAK klanları tarafından alındı.
-Mis killer isimli program hakkında yapacağım tek yorum, ben bir full-stack developerım ve programı kendim kodladım program bir script değildir, sadece ASCII kodlarıyla belirtilen milisaniyede enter tuşuna basmaya yarar. Bu programın kaynak kodları tamamiyle bana aittir ve 30 dakikada kodlanmıştır :) ve bundan sonra bu program tarafımdan kimseye dağıtılmayacak ve geliştirilmesine devam edilmeyecektir.
-Hesap sil yapmadan önce KAPAK klanının ordu bilgileri elimde vardı ve bu bilgiyi kimseyle paylaşmadım. PRO klanındaki arkadaşlar bunu onaylayabilirler. Hesabı sil moduna aldığımı Metin'e (Negro) söylediğim doğrudur.
-Ek olarak PRO klanından özür dileyerek aramızda geçen bir konuşmayı da burada belirtmek isterim; kendileri beni klanlarına da davet etmişlerdir ancak bu Dünya'ya KAPAK klanıyla başladığım için kendilerine teşekkür edip tekliflerini geri çevirdim.
Özetle hakkımda söylenen Truva, Casus gibi söylentileri reddediyorum ve savaşta herkese bol şans diliyorum.

Exterminate

Mızrakçı

§6) Botlar & Yazılımlar/2​

1. Açık bir şekilde izin verilmedikçe otomatik eylemler sağlayan veya premium işlevselliğe erişime izin veren ve / veya onları taklit eden botlar, araçlar, yazılımlar ve diğer yardımcılar yasaktır.

darksatan

Acemi

§6) Botlar & Yazılımlar/2​

1. Açık bir şekilde izin verilmedikçe otomatik eylemler sağlayan veya premium işlevselliğe erişime izin veren ve / veya onları taklit eden botlar, araçlar, yazılımlar ve diğer yardımcılar yasaktır.
Bu madde biraz tartışmaya açık, çünkü otomatik bir eylem sağlamıyor program, sadece Enter tuşuna basıyor bu yüzden bir bot değil. Milisaniye sayan bir kronometre açıp belirli milisaniyede elle Enter tuşuna basmaktan bir farkı yok :) Neyse zaten bu dakikadan sonra geliştirmesini ve dağıtımını durdurmuş bulunuyorum :)

Exterminate

Mızrakçı
Bu madde biraz tartışmaya açık, çünkü otomatik bir eylem sağlamıyor program, sadece Enter tuşuna basıyor bu yüzden bir bot değil. Milisaniye sayan bir kronometre açıp belirli milisaniyede elle Enter tuşuna basmaktan bir farkı yok :) Neyse zaten bu dakikadan sonra geliştirmesini ve dağıtımını durdurmuş bulunuyorum :)
Script Enter tuşuna otomatik basıyor. Elin inen bassan sıkıntı olmaz

Exterminate

Mızrakçı
Hala Script demenizi Yazılım hakkında hiç bir bilginiz olmamasından ötürü anlayışla karşılıyorum :) Scriptler Enter tuşuna basmaz buton odaklıdır butonu aktif etmeye yarar ;)
yazılım hakkında çok bilgimin olduğunu idda etmiyorum zaten. bilgiden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. bu dediğiniz yazılım şimdi otomatik olarak enter a basıyor mu basmıyor mu?

darksatan

Acemi
yazılım hakkında çok bilgimin olduğunu idda etmiyorum zaten. bilgiden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. bu dediğiniz yazılım şimdi otomatik olarak enter a basıyor mu basmıyor mu?
Açıklamaları yaptım zaten tekrar yapıyorum :) belirtilen ms'de enter'a basıyor, makro programı diyebiliriz aslında malum makro kullanan arkadaşlar da süre hesabı yapıp Enter tuşunun ne zaman basacağını ayarlayıp saldırı veya destek gönderebiliyorlar.
Özetle programı Makro sınıfına sokabiliriz ve makro'nun oyuncuların büyük bir bölümü tarafındna kullanıldığını ve tespit edilemediğini eklemek isterim.
Ben de zaten bu başlığı hakkımda konuşulan şeyleri cevaplamak için açtım ve cevaplarımı veriyorum.
Bu programın dağıtımını ve geliştirmesini durdurduğumu da tekrar belirtmek isterim :)

yaslı06

Mızrakçı
-Arkadaşlar kendi adıma yazıyorum. Truva veya casus değilim bunu PRO'ya attığım mis aralarıyla ve Koray Biçer'in köylerinin çoğunu KAPAK klanındaki arkadaşlarıma aldırmamdan anlayabilirsiniz zaten. Koray'a yaptığımız opta sadece bir köy aldım ki onu da ben almayacaktım ancak sen al dediler aldım. Dünya'nın başından beri KAPAK veya PRO klanlarından kimseyi tanımam etmem.
-Ben bu oyunu keyif için oynuyorum hiç bir hırsım yok. Teorim PRO-KAPAK savaşında WARMAS'ın bir süre tarafsız kalıp arkada köy büyüttükten sonra optan yorulmuş klanların köylerini free bir biçimde toplayacağı yönündeydi ve bu teorim KAPAK klanının WARMAS ile birleşip PRO'yu habersiz vurma söylentisiyle paralel ilerleyen bir teoriydi bundan ötürü oyunu bırakma kararı aldım ve köylerim %50-50 olarak PRO ve KAPAK klanları tarafından alındı.
-Mis killer isimli program hakkında yapacağım tek yorum, ben bir full-stack developerım ve programı kendim kodladım program bir script değildir, sadece ASCII kodlarıyla belirtilen milisaniyede enter tuşuna basmaya yarar. Bu programın kaynak kodları tamamiyle bana aittir ve 30 dakikada kodlanmıştır :) ve bundan sonra bu program tarafımdan kimseye dağıtılmayacak ve geliştirilmesine devam edilmeyecektir.
-Hesap sil yapmadan önce KAPAK klanının ordu bilgileri elimde vardı ve bu bilgiyi kimseyle paylaşmadım. PRO klanındaki arkadaşlar bunu onaylayabilirler. Hesabı sil moduna aldığımı Metin'e (Negro) söylediğim doğrudur.
-Ek olarak PRO klanından özür dileyerek aramızda geçen bir konuşmayı da burada belirtmek isterim; kendileri beni klanlarına da davet etmişlerdir ancak bu Dünya'ya KAPAK klanıyla başladığım için kendilerine teşekkür edip tekliflerini geri çevirdim.
Özetle hakkımda söylenen Truva, Casus gibi söylentileri reddediyorum ve savaşta herkese bol şans diliyorum.

Uzun uzun yazmışsın;

1-) birinci çelişkin pro dan kimseyi tanımam demişsin ama aynı zaman da hesap sileceğini negro satan a yazdım demişsin, bizden arkadaşlara negro satan ile reelden arkadaşız demişsin, diğer forum sohbet de seni pro ekibinden bir başka arkadaş da tanıdığını hatta sana kefil olduğunu itiraf etti

Yani sonuç olarak senin yazdıkların da kendi içinde çelişki var.

2-) Sana söylenen sözleri hak etmene neden olan diğer çelişkin ise; negro satan a oyunu bırakacağını söylemendir.
Böylece biz seni ikna etmeye çalışırken sınırdaki tüm köylerini de pro ekibine daha önce haber vererek armağan etmendir.
Biz seni ikna etmeye uğraşırken adamlar senin köylerine mis atıp aldılar
3-) Seninle ilgili söylenenleri hak etmene diğer bir neden ise op anında sınırdaki oyuncu hesap silerse bunu da düşman klana söyleyerek yaparsa bunun adının ne olduğunu sende az çok tahmin edersin

4-) hesap silme nedeni olarak ise warmas ve kapak klanının pro ya karşı habersiz op yapma planları vardı o yüzden sildim demişsin. Bunu bana sordun böyle bir şeyi kanıtlayan olursa köylerimi veririm dedim ama sen nedense bana değil tanımadığını idda ettiğin düşman klana inandın.
O klan zaten bu savunma tezini öne sürerek bize savaş açtı. Bu kadar basit bir yalana da sadece dostları başka klanda olan birisi inanabilir.

Sen ne kadar kendini savunsan da arkandan küfür edecekler
Sen ise insan psikolojisi gereği yaptıklarını savunacaksın
Hiç bir zaman yanlış yaptığını kabul etmeyeceksin
Ben sana küfür etmedim etmem de ama yaptıklarını objektif olan kime sorsan sana hangi kelimeyi hakettiğini söyler.

thang1905

Acemi
Savaştığımız klana hesap sildiğini söyleyip içinde bulunduğun klana söylememen oldukça garip o halde. ha köyleri düşmana vermişsin ha köylerden kendin bize vurmuşsun. Çok bir farkı yok.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.