DanDan PATATES OLDU

• Konuyu başlatan DeletedUser56118
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61557

Ziyaretçi
Bu paratoner alık.
Buna niye cevap verdiniz? Niye beni gerdiniz :)
Broya biat edeceksiniz derken iyi kafanıza kafanıza kamileri misleri yiyince vaveyla!
Paratoner hesabı ile çıkma karşımıza birdaha, ne kadar küçültmüşsün kendini :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Bu paratoner alık.
Buna niye cevap verdiniz? Niye beni gerdiniz :)
Broya biat edeceksiniz derken iyi kafanıza kafanıza kamileri misleri yiyince vaveyla!
Paratoner hesabı ile çıkma karşımıza birdaha, ne kadar küçültmüşsün kendini :D

hakaret var adminleri göreve davet ediyorum...
kendinde burada o yazdıkların ile bana cevap vermiş oluyorsun...
o bende yazmıyordu ama kullanılabilir güzel bir slogan olmuş...
hehehe çok da umrumda şahsen karşınıza çıkıp çıkmamam .D

DeletedUser62683

Ziyaretçi
Paratonwri kullanmasin dikkat ette uzerinde :)
Bence de karsiniza cikmayalim az ciddi rakiplerle savasalim zevk alalim birazda oyundan

DeletedUser62683

Ziyaretçi
kabul kabul ehehe .

yas günü mü . ben dandann ın içinde ağlayan kimse göremiyorum :( sizin ejderya vardı ağlayan nerde o
Senide az külturlenmeye davet ediyorum tamam yobaz olabilirsinde bilmemek degil ogrenmemek ayip :/
Dandan aglamiyosa bu baslik nasil bu kadar postu kasti patetes diyebilirsiniz yazmislar giriste diyince hemen yok soyleydi yok okuyoz biz ya devlet bize bakmiyo falan

DeletedUser62683

Ziyaretçi
bize toplama diyip adi dandan olup faras olan klana faras olmus diyince bizim klanimiz degil o diyenlerde var siz tam ailesiniz zaten asiret masallah ^^

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Burada makara dönebilir buna karşı değiliz fakat daha öncesinde yapılan hareketlerden dolayı acısı kalmış arkadaşlar, biz hesapları sildiğimizde dünyada olmayan kişilerin abuk sabuk yorumları yanlış çünkü bizim rakiplerimiz ve diğer dünyada olan klanlar zaten tebrik ettiler. Siz bizim hakkımızda yorum yapamazsınız çünkü ne bizimle savaştınız nede biz size bir teklif sunduk bir teklifle geldik. Fakat sizin başkanınız bir iletişimimiz yokken bile bize sitem edip bak silerim ha falan diyordu zamanında bunu söyledik yani olanı söyledik şimdi şu yaptığınız yorumların hepsi bundan dolayı bunada acı diyoruz.

10-15 klanla giriyorsunuz ortalamaya vurduğunda 150 olmasın 120 olsun arkadaş çıkıp ben klandan 10-15 kişi tanıyorum diyor bende diyorum ki bu nasıl aile klanı ? Makul cevabınız varsa verin arkadaşlar yoksa boşuna kendinizi yormayın şuana kadar ciddiye alınacak tek yorumunuz yok bu başlık üzerinde

DeletedUser50676

Ziyaretçi
karşılıklı yorum yapılmayacak ise classic bölümündeki 1-2 ay önceki yazdıklarınıza bakın bence. kim kime önce yorum yapmış ya da laf atmış diye...
ilk tahrik sizden geliyor haliyle cevap veriyoruz. bugün de olduğu gibi...

ben aile klanı olduğumuzu senden öğreniyorum. haberim yoktu şu ana kadar, aydınlattığın için teşekkürler...

DeletedUser47380

Ziyaretçi
İlk tahrik dediğin bugün yazan arkadaş kim bilmiyorum forumdaki nicki oyundaki nickiyse bizimle olan birisi değildi.

Biz laf atmıyoruz hatta senin dediğin tarihten 2-3 gün öncesine gidelim muhabbet köşesinde olması lazım ben ortaya lafı attığımda ilk sen bunu rakiplerinizden biri yapmış sanıp demiştin "hangi klan? kim o klan acaba" yani bunu başkası yapsa siz hepiniz bizi şimdi burada alkışlıyor falan olucaktınız sanırım. İşte bu tutumu sevmiyorum ha bu tutum bize birşey kaybettirmez kazandırmazda fakat size kaybettiriyor. Başkanın çıkıp kimsenin okuyamıyacağı kadar uzun bi yazı yazıp derdini kimseye anlatamadı sizde anlamadınız aslında anlamış gibi yaptınız direk savunma mekanizmasını çalıştırdınız fakat şu oyunu belirli bi süre oynamış 100 kişi seçip soralım bunun etiği olması gereken nedir diye 99 tanesi bu böyle olmaz der. O zamanda dedim şimdi de diyorum birşeyi tam bilmeden konuşmayın, yorum yapmayın çünkü o konuyu bilenler konuşunca gerçekten komik duruma düşüyorsunuz arkadaşım güzel bi durum değil bence bu durumda

DeletedUser50676

Ziyaretçi
şimdi baktım da classic 6 muhabbet köşesindeki 32. ve 33. sayfalardaki kendi yazılarını bul tahrik o oluyor işte ;)
yoksa o tahrikleri yapan sen değil misin? sana benziyordu da nick ile avatar...

32. sayfada dikkat edilirse eğlenmek için bilerek yazdım. sizde (üstlerine alınanlar) tongaya düştünüz ve sayfalarca yazı oldu. bu kadar basit aslında her şey.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bak ben bakmaya üşenmiştim sen artık o kadar ciddiye almıyorsun ki aramışsın bulmuşsun kendi elinle kendini vurmuşsun dediğim gibi orada lafı attım tak ilk atlayan da malumumuz sen oldun :D Ben o zaman orada olanı yazdım dağılma sendromu yazmışım 1 haftaya hesap silmiştiniz sanırım yada daha erken ama siz konuyu o kadar ciddiye alıp umrumuzda değil tavrı takınmaya çalışıyorsunuz ki artık ne dediğinizi de bilmiyosun hayır forum kurallarına aykırı olmasa şuraya hüsoyla wp konuşmalarını koysak sizin üzerinizden olan eğlencemizi anlatıcam ama maalesef artık

DeletedUser50676

Ziyaretçi
bi diyorsun bakmaya üşendim (benden iyi hatırlıyorsun, biliyorsun)
bi diyorsun tongaya sen düştün (ilk tongaya düşen ve tahrik eden sensin)
bi diyorsun(uz) muhattap olmayın (muhattap olmak için can atıyorsunuz)
bi demek istiyorsun kaale almıyoruz (bi yazıyorsun wp de konuşuyoruz sizin hakkınızda)

hayır yani seninle ben aynı oksijeni mi soluyoruz şimdi anlamadım ki.

daha bugün herhangi biri çıkmış oradan bana laf atıyor. ben de cevap hakkımı kullanıyorum. olay da senin adın geçmiyor. bir an da çıkıp laf atıyorsun.

yukarıda yazmışın ya 100 kişiden bilmem kaç kişiye soralım falan. bak yeni soru buldum sana. ''kim boş yapıyor ve ilk tahrik ediyor'' .. hadi git şimdi 100 kişiye sor seviyorsun ya bu işleri hani.. sonra isim listesi ile buralara yazılarını yazarsın..

he bir de şu andan itibaren buraya yazacağın yazılarında sana başarılar diliyorum ve bir daha yazmamak üzere bu başlığı terkediyorum.
güle güle (el sallıyorum)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ne diyim ateist arkadaş sürekli aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım sana aynı oksijeni soluyoruz fakat senin kafaya gitmiyor sanırım bir daha yazarsan ilk okul öğretmeni olan bi arkadaşımız var seni ona yönlendiricem biz anlatamadık birde sen dene diye :D

Sanada başarılar dilerim c7 normal açılırsa orada da karşılarız girersen illaki

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Takip ediyorum forumu merak etmeyin. Davet etmenize gerek yok. Sonra mesaj atarsınız bana gereğinin yapılmasını istiyorum diye. :) O zaman da buradaki konuşmalarınızı hatırlatırım sizlere. :cool:

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Takip ediyorum forumu merak etmeyin. Davet etmenize gerek yok. Sonra mesaj atarsınız bana gereğinin yapılmasını istiyorum diye. :) O zaman da buradaki konuşmalarınızı hatırlatırım sizlere. :cool:
Sayın modum böyle kavgalı tartışmalarda sizi gördügümde aklıma bu mesajınız geliyor.

Konu amaç dışına çıkmıştır.
Yanıtlara kapatılmıştır :D

DeletedUser56118

Ziyaretçi

Bu kadar gereksiz konuşmayı okurken sıkılmıyor musunuz be modum :D