CB'den Görsel Şölen

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
w81in tadını sizin kadar çıkaran kimse yoktur herhalde. milletin laf atmasına, küçük görüp dalga geçmesine bakmayın. birkaç gece uykusuz kalıp oyundan zevk aldıysanız amacınıza ulaşmışsınız demektir. bu başlıksa, tadını katmerleyen bi çalışma olmuş. işler, hedefler büyüdükçe her şey boka sarıyor, oyun oynadığımız için almamız gereken zevki almıyoruz..
tebrikler, oyun keyfiniz daim olsun :)
Güzel bir bakış açısı.
Ben oyundan zevk almalarına sevindim.
Sadece olayı çarpıtlamarına biraz içerledim.
Yani sonuçta 7 8 kişilik klan en dıştalar bizim orda ne misimiz var ne ordumuz var.
Ne de doğru düzgün köyümüz var.
birkaç kişi dışında ne de kimse oraya gitmiş köy almaya çalışmış.
Uzaktan mis atılmış.

Yani bu olayı büyütüp büyütüp bütün klan bize saldırdı şöyle yaptık böyle yaptık diye abartmanın anlamı yok.

bu adamlara saldıran arkadaşlarla iç içe olsalardı 2 3 güne giderlerdi.

Şartlar böyle el vermiş.
Çokta ciddiye almamış bizimkiler ki peşine sav bile atmamışlar.

Tekrar söylüyorum adamların oyun bilgisine lafım yok daha öncede başka yerde belirtmiştim.

Hatta arkadaşlar bizle oynamak istemişlerdi.
O an başka gelişmeler yaşandı vs vs.

eMpeaT

Baltacı
w81in tadını sizin kadar çıkaran kimse yoktur herhalde. milletin laf atmasına, küçük görüp dalga geçmesine bakmayın. birkaç gece uykusuz kalıp oyundan zevk aldıysanız amacınıza ulaşmışsınız demektir. bu başlıksa, tadını katmerleyen bi çalışma olmuş. işler, hedefler büyüdükçe her şey boka sarıyor, oyun oynadığımız için almamız gereken zevki almıyoruz..
tebrikler, oyun keyfiniz daim olsun :)
Tam olarak aynı düşünce yapısındayız. Bizim için önemli olan zevk almak. Teşekkürler, benzer worldlerde aynı zevki tadarız. :)
Hocam alımlarımız kapalı, ekibe yabancı girince organizasyon bozuluyor, sana torpil yaparsak başkaları kıskanabilir. Herkes sormasın sonra alım var mı diye :troll:

eMpeaT

Baltacı
Güzel bir bakış açısı.
Ben oyundan zevk almalarına sevindim.
Sadece olayı çarpıtlamarına biraz içerledim.
Yani sonuçta 7 8 kişilik klan en dıştalar bizim orda ne misimiz var ne ordumuz var.
Ne de doğru düzgün köyümüz var.
birkaç kişi dışında ne de kimse oraya gitmiş köy almaya çalışmış.
Uzaktan mis atılmış.

Yani bu olayı büyütüp büyütüp bütün klan bize saldırdı şöyle yaptık böyle yaptık diye abartmanın anlamı yok.

bu adamlara saldıran arkadaşlarla iç içe olsalardı 2 3 güne giderlerdi.

Şartlar böyle el vermiş.
Çokta ciddiye almamış bizimkiler ki peşine sav bile atmamışlar.

Tekrar söylüyorum adamların oyun bilgisine lafım yok daha öncede başka yerde belirtmiştim.

Hatta arkadaşlar bizle oynamak istemişlerdi.
O an başka gelişmeler yaşandı vs vs.
Hocam benim içerlediğim şey de şu, ciddiye alıp savunma bile atmamışlar diyorsun ama neden kademe yıkmak için 40 saatten kami salladıklarını anlamıyoruz. Açıkçası oyun zevkini kaçıran çok vurkaç bir stratejiydi.

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
işte yakında yok demekki kami mis.
Önceden kademe indirmişler o yüzden.
Ne yapsınlar 100 balta ile 4 mis mi sallasınlar uzak mesafeden.
Siz aktif oynayan bir ekipsiniz.
Sizin klan gibi 8 10 tane üye sayısı az kalan klan vardı civarda.
Şu an tam bakmadım kaç tane var.
Hepsini saldırılıyor bazı arkadaşlar tarafından.
Ben diyorum iyi direndiniz eyvallah.
Zevkte alınır onada kabul.
Ama sanki bütün klanla veya bir kaç tane aktif arkadaşımızla dip dibe mücadele edilmişte herkesi altetmişcesine lanse etmişsiniz.
Yani yakın zamanda bizim arkadaşlar o bölgeye yerleşecektir.
Ve yakından toplayacaktır.
Bunu kötü oynuyorsunuz diye demiyorum.
Klanlar bu oyun.
Aktif üye sayısı çok olan kazanır.