BRO Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser62625
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62625

Ziyaretçi
Bu dünyada benim de 3 saat öncesine kadar üyesi olduğum klan.

Bu akşam aniden kendi klanım olan BRO'dan saldırı geldi, sorumlu ile noluyor falan diye konuşurken klandan atıldığım bildirimi geldi mis çıkmışlar. Saldırı oynadığımı biliyorlardı, sanırım kolay olur diye beni seçtiler. Diğer üyeleri de ufaktan atıp atıp toplayacaklarını düşünüyorum.

neyse lafı uzatmayacağım, oyun için bu kadar hırs yapmak, o derece ki, her sirkülere dönmesine, destek isteyene atmasına rağmen klandan gece vakti 2 gündür fake atmıyorsun sen bahanesiyle adam atıp saldırmak, bir oyun uğruna hakkınızda kötü şeyler denmesine sebep olur. Klan işi arkadaşlıkla olur, sohbet muhabbetle olur, höt zöt çekerek de olmaz. insanın 1-2 gün vakti olmayabilir, burası dışında hayatı olan insanlarız sonuçta. ben bu davranışa çok sinirlendim, mesleğim de avukatlık hukukçuyuz neticede, yazmak istedim. oyun için teşekkürler, iyi oyunlar herkese.

UNCHARTED

Dük
9 10 Klan olan ekiplerde oynuyorsan kemik kadrodan olmazsan harcarlar hiç düşünmeden

sayıyı git gide azaltmak gerekir bunu klandan atarak değil köyünü alarak yaparlar

klanlarda kitlenicek zaten en ufak hata yapanı bile alırlar köyün puanı ve yeri güzelse

Doğru mu değil tabi ki ama yapıcak bir şey var mı yok..

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bu klanlarin genelinde olan bir sey forumu takip etmeyen,basarilarinda 100 yagma odulunu almayan,destek,fake atmayan kisiler kuru kalabalıktir.Biz sizin icin yirtinalim.Ama sen bi fake bi forum okumayi bir de kendin icin puan kasip kaale alinacak hareket yapmazsan biz de gerekli yaptirimlari yapariz.Bunlara siz mecbur ettiniz bizi.Biz kıtayi karsimiza almisiz,forumda bile tanitim yapmadan oyunu surduren klan kadrosuyuz.Sen burada kendine saygisizlik yapiyorsun.Klan icin bir sey yapmiyorsan sorumlusu biz miyiz?.Klanin genelinde sirkulerden ikaz ediliyorsunuz bakmayan katilmayan ihrac edilecek diye degil mi?.Bir de kuru ve beyaz yalanlariniz var yok orduyu patlattim.Ordum yok basiyorum ve sairre.Bronun yoneticileri de esekci basi degil ki her biriniz icin kendi ordusunu hic etsin.Biz 10 balta 5 hafifimizi sizler icin harcarken az bunlari da goz onunde tutun oyle oynayin.Ben klanimda 4klik adamin yapabilceklerinin ustunde 1.5klik adamlar goruyorum.Hemn gelip forumda klanin prestijini emegini imajini zedelemenize izin vermem.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bir de bu arkadas ordum yok diyor 2000 baltasi ve 700 hafifini yakaaladik neymis efendim ordum yok.La de get kendi kendine bir senaryo yazmissin oyunculari sahaya bekliyorsun sen ve senin gibiler dusmandan cok bize zarar verenlersiniz.Simdi burada istedigin kadar yazip cizebilirsin.

DeletedUser50676

Ziyaretçi
hengameyensura +1

aktif olunmaz ise maalesef ki böyle olur. sorabilirsin istersen diğer klanlardaki yöneticilere fake + kami + destek + forum takibi yapmayacağım ama klanda duracağım. onlar da inanıyorum ki böyle oyuncuları kabul ederler :)

DeletedUser41397

Ziyaretçi
hengameyensura +1
40G21L.png

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bu worldde oynadığım bir klan bro ama kurucuları w23ten dostumdur,bu world çağırdı kırmadık gittik.Amaçlarını ve olacakları hem yönetim ekibi hem de kendimizce benimsemişiz.Yalnızları oynuyor izlenimi veriyoruz ama güneydoğu da ağır basan biziz iki türlü savaş veriyoruz hem psikolojik hem de normal bir savaş ve bizi indirmek isteyen düşmanlar ve tanıdıkları görüyorum :) :).Daha neler göreceğiz,politikamız bellidir arkadaşlar bizi takmayan oyuncu 1.sırada olsa bile atılıp gerekli yaptırımları kendimiz yaparız.Çünki ileride satan (bunları yaşadık portakala vitamin olamayan insanların acizliğini görüyorum) oyuncuları olabilirsiniz,klanın menfaatini düşünmezsen satarsın muhabbet edip kaynaşmazsan satarsın.Bu oyun dostu da düşmanı da nankör eder :)

DeletedUser57327

Ziyaretçi
güzel bir ekip sınırlarını iyi koruyor c6 daki en organize klan bro diye düşünüyorum