Ahlak ve Oyun

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DJango

Mızrakçı
Benden taraf olup olmaması değil oradaki mevzu altındaki yazı her şeyi açıklıyor zaten ben sadece ondan dürüst olmasını istedim onu bile beceremedi insan namert olunca böyle oluyor oynamadığın bilmediğin mevzulara atlayıp atlayıp duruyorsun madem bu kadar seviyorsun buraları oynasaydın hacı kendin görseydin bilmediğin konulara niye yorum yapıp duruyorsun
Dürüstlükten bahsetmişsin devrim
Alayı alttan alttan bize karşı doldurarak savaşa soktunuz sonra ilk virajda 74 gibi siliyoruz dediniz beceremediniz ilk ateşte geri döndünüz ki yine eliniz boş döneceksiniz. Ama bütün bunların yanında daha savaş bile yokken alem klanının içindeki adamları arayıp bizim için truva at diyodun isim vermeye gerek yok sen kim olduğunu gayet iyi biliyosun.
Burda algıyla dürüstlükten felan bahsetmeyin.

*SRM*

Okçu
tiRan'ın en yakın kankam olduğu zamanlar
bayağı devam ettiniz orda vegasla.
sırayla sorayım dedim de topluca gireyim ha bu da bildiklerim.
mesela w56 ? mesela w59da klan kurucun? ne düşünüyorsun?
hani yazmışsın ya bir de yukarı da bizim gibilerin hakları diye. Alemin yaptıklarıyla hakkına girilenler ne oluyor? onları görmezden mi geliyorsun?

o bokladığın adamlara ilk gün hesap sillerini fark ettiğimizde kamilerimizi çıktık peşine misleri taktık adamlar onları bile kesti köy satmak gibi bir mevzu yok. aramızda konuşulan tek muhabbet ne size ne aleme köy vermiycez. almak isteyen vuracak kesecek öyle alacak dendi. hakları yenilen insanların üstüne basmayı bırakın.
behramım baş taçısın.

AequitaS*

Okçu
bayağı devam ettiniz orda vegasla.
sırayla sorayım dedim de topluca gireyim ha bu da bildiklerim.
mesela w56 ? mesela w59da klan kurucun? ne düşünüyorsun?
hani yazmışsın ya bir de yukarı da bizim gibilerin hakları diye. Alemin yaptıklarıyla hakkına girilenler ne oluyor? onları görmezden mi geliyorsun?
iyi takip ediyorsun tebrik ederim :D başka sormak istediğin var mi ? 59 da klan kurucum hesabı satmış 20bine herhâlde ama becerememiş. Sen 82 de iyi becerirsin ama :D ?

*SRM*

Okçu
iyi takip ediyorsun tebrik ederim :D başka sormak istediğin var mi ? 59 da klan kurucum hesabı satmış 20bine herhâlde ama becerememiş. Sen 82 de iyi becerirsin ama :D ?
Başka sorum yok gereken cevapları kendin vermis oldun.
Klanca truva atan, kendini klanini satan, bunları da yapıp forumda tersini soylereyerek puru pak görünmeye çalışan ben değilim.
Kendinizle karistirmayin bizi
Selametle.

VI.Assassin

Yasaklı
Sen utanmaya devam et kimse küfür için hesap silmez biri küfür ederse bana çıkar vururum hiç kusura bakma. Ahlak ahlak diye geziyorsunuz ağzımdan tek kelime rencide edici birşey çıkmadı siz biri bişey soylesede cevabını versek diye ağzınizdan çıkanı kulağınız duymuyor bı üslubuna bak önce benim dediğim sey biz alayada alemede köy vermicez diyip sonrada biz zaten alaya salmistik demeniz hesaba giren benim o arkadaşlarının içinde bunu söylediğimde 'aa neden öyle yapmışlar ' diye tepki gösterenler şuan bu yazdiklarimida okuyor gelir dcde yuzlesirimde hiç sıkıntı değil ben köyleri gelin alın diyip anlastiniz demedim imada etmedim sadece biz alemede alay a da köyleri vermicemizi belirttik demek basbaya alaya salmistiniz köyleri
Aynen rencide edici bir sey soylemedin iftirada atmadin suclamadin bile tabii canim siz cok haklisiniz hatta kufur bile yok ortada biz uydurduk hepsini sor bakiye dogrulari anlatir sana zaten

Yanindaki kisilere bakinca bunlari yazip dusunmen cok normal hepiniz aynisiniz buda sana son mesajimdir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.